tak dnes kontrola - čípek 25 mm, jsem otevřená na prst, paní doktorka už nahmatala hlavičku a prý by mohla být kristýnka do týdne mezi náma, tak jsem teda zvědavá
Ty jo,půjdeš dříve než já...Závidím,a držím palečky
Ty jo...tak když mám hrdlo 1 cm na prst, řečeno že hlavička naléhá, tak by to mohlo být taky tak 🙂
A já už začala doufat 😀 tak držím palce ať to je co nejdřív 🙂
Tak držím pěsti, ať všechno dobře dopadne. My si ještě počkáme ;o) taky potichoučku trošku závidím
@estrela113 no ono není nic jistý, můžeme nakonec ještě i přenášet, víš jak to je, někdy doktor straší a pak skutek utek, ale fakt bych to brala
@sebestka Když já s tím otevíráním mám problém už od 25 týdne, brala jsem 8 tbl magnézka a ležela jsem i v nemocnici, Kristýnce se chtělo dřív... i teď jsem se otevřela během týdne na prst, před týdnem jsem byla zavřená, čípek 30 mm, dneska 25 mm a to možná jen tím, že jsem brala tento týden už jen 4 tbl magnézka ... teď ho mám zase snížený, tak uvidíme ... v pátek jdu na monitor, dozvíme se váhu malé a je fakt, že klidně můžeme ještě přenášet
@sebestka Koukala jsem, že máte krásnou Kristýnku 🙂 ... není hezčí jméno že? No já jsem taky ráda, že jsme vydržely ... i paní doktorka dneska říkala, že jsme holky šikovný a že už teda máme konečně povolenou tu cestu do porodnice, ale aby se teď Kristýnka naopak nesekla a neřekla si, ale vždyť mě s etady vlastně líbí 🙂 a ty už to máš fakt za pár ... tak ať to přijde co nejdřívě
Děkuji. Kristýnka se právě narodila v 38. tt, byla to rychlovka a vůbec jsem to nečekala. Teď jsem zase čekala, že to bude dřív a ono nic. Tak nám budu držet palečky, ať je to co nejdřív a hlavně, ať jsou miminka zdravá.
Já,už se těším,až bude malá mezi námi.Pamatuji se,když jsi byla u nás poprvé....
Drž se,moc na tebe myslím.
Takze zkontroluj tasku, priprav ji do auta. A uzivej si posledni dny klidu.