icon

Dobré ráno, kdo sledujete můj blog dnes nový článek o adoptivním kojení http://adopce-donaha.infoblog.cz/clanek/v-porod...

avatar

Moc vám fandím! Článek jsem přečetla jedním dechem 🙂

18. črc 2016
avatar
wrtulka
autor

@littlecharm Děkuju moc za krásnou reakci 🙂 uvidíme jak to celé dopadne ale to krmení přes novorozeneckou cévku plánuju určitě a ta laktace 😀 jo to uvidíme..

18. črc 2016
avatar

Super článek!!!! Budu jej šířit!

18. črc 2016
avatar
wrtulka
autor

@dexin juu diky! Jinak za jake-koliv dotazy a pripominky jsem vdecna!

18. črc 2016
avatar

Kojeni je zazrak prirody ve vsech smerech. 🙂 krasny ,velmi me pobavila predstava vykuleneho personalu kojeneckeho ustavu,porodnice 😀.
Wrtulko ,vis o nekom konkretnim,kdo se a adopcatkem rozkojil? Je to proste k neuvereni,jak je ta priroda chytra.... 🙂

18. črc 2016
avatar
wrtulka
autor

@panickatlamicka No chtěly jsem pobavit, někoho jsem ale vyděsila..to víš nemocnice a chování sester a lékařů tam k maminkám (a ado?) je kapitola sama pro sebe. Jinak ne neznám nikoho osobně, ale na blogu mám odkaz na příběh adoptivního kojení jedné slovenské maminky, která se rozkojila ještě než jim telefon zazvonil!

19. črc 2016