Dobré ráno, kdo sledujete můj blog dnes nový článek o adoptivním kojení http://adopce-donaha.infoblog.cz/clanek/v-porod...
@littlecharm Děkuju moc za krásnou reakci 🙂 uvidíme jak to celé dopadne ale to krmení přes novorozeneckou cévku plánuju určitě a ta laktace 😀 jo to uvidíme..
Super článek!!!! Budu jej šířit!
Kojeni je zazrak prirody ve vsech smerech. 🙂 krasny ,velmi me pobavila predstava vykuleneho personalu kojeneckeho ustavu,porodnice 😀.
Wrtulko ,vis o nekom konkretnim,kdo se a adopcatkem rozkojil? Je to proste k neuvereni,jak je ta priroda chytra.... 🙂
@panickatlamicka No chtěly jsem pobavit, někoho jsem ale vyděsila..to víš nemocnice a chování sester a lékařů tam k maminkám (a ado?) je kapitola sama pro sebe. Jinak ne neznám nikoho osobně, ale na blogu mám odkaz na příběh adoptivního kojení jedné slovenské maminky, která se rozkojila ještě než jim telefon zazvonil!
Moc vám fandím! Článek jsem přečetla jedním dechem 🙂