icon

Holky poradí mi někdo prosím recept na bábovku která nejde zkazit a je výborná? Bude to můj první ehm druhý pokus v životě😀

avatar

podle mě se zkazit nedá obecně.. ale může se na tom zkazit to, že se nevyklopí... 🙂

19. črc 2016
avatar
wrtulka
autor

@perla28 jj toho se bojím😀

19. črc 2016
avatar

Chceš oříškovou nebo tu dvoubarevnou? 🙂

19. črc 2016
avatar

@wrtulka raději proto peču buchty na plech ;)

19. črc 2016
avatar
wrtulka
autor

@perla28 joo buchty zvlánu i spoustu dalších věcí ale chtěla sem udělat bábovku an oslavu víš 🙂

19. črc 2016
avatar

ja vcera delala tuhle a je skvela! http://www.nejrecept.cz/recept/stavnata-babovka... jinak se muzes inspirovat treba tady na recepty 🙂 http://www.napadynavody.sk/26-najlepsich-recept...

19. črc 2016
avatar
wrtulka
autor

@schybolova děkuji nastuduju a něco vyberu všechny vypadají výýýborně!

19. črc 2016
avatar

@wrtulka jj ta nutelova je fakt vyborna a je vlacna vubec neni sucha 🙂

19. črc 2016
avatar
19. črc 2016
avatar

Za mě nejlepší, vymažu formu Herou, vysypuvysypu hrubou moukou a těsto, 2 vejce, hrnek cukru, hrnek mléka, půl hrnku oleje, 2 hrnky polohrube mouky a prášek do pečiva. Chceš-li dvoubarevnou, oddel část těsta a dej kakao. Peču 10 minut pomaleji, otočím a péči dokud se těsto přestane lepit na špejli

19. črc 2016
avatar

@malicka28 tuhle rychlovku taky dělám 😀

19. črc 2016
avatar

hrnek hladké, hrnek hrubé, hrnek cukru, půl hrnku oleje, dvě vejce, prášek do pečiva, vanilkovej cukr a doladit to mlíkem. Dělám ji tak pořád, jen třeba přidám rozinky, nebo tvaroh, nebo bílej jogurt, dneska jsem dala místo hrubé mouky celozrnnou a přidala chia semínka.. Ale základ je prostě ta hrnková

19. črc 2016
avatar
wrtulka
autor

@schybolova Takže jsem upekla tu nutelovou bábovku a musím říct že byla skvělá! Vyklopila se mi , nespadla! Jen jsem jí z nějakého důvodu musela péct mnohem déle - hodinu určitě asi mi peče míň trouba..

25. črc 2016
avatar

@wrtulka To jsem rada ze chutnala! 🙂 ja vetsinou taky pecu dele, zalezi na troube 😉

25. črc 2016