Holky poradí mi někdo prosím recept na bábovku která nejde zkazit a je výborná? Bude to můj první ehm druhý pokus v životě😀
Chceš oříškovou nebo tu dvoubarevnou? 🙂
ja vcera delala tuhle a je skvela! http://www.nejrecept.cz/recept/stavnata-babovka... jinak se muzes inspirovat treba tady na recepty 🙂 http://www.napadynavody.sk/26-najlepsich-recept...
@schybolova děkuji nastuduju a něco vyberu všechny vypadají výýýborně!
@wrtulka jj ta nutelova je fakt vyborna a je vlacna vubec neni sucha 🙂
já mám teď oblíbenou tuto: https://www.toprecepty.cz/recept/34869-extra-na...
Za mě nejlepší, vymažu formu Herou, vysypuvysypu hrubou moukou a těsto, 2 vejce, hrnek cukru, hrnek mléka, půl hrnku oleje, 2 hrnky polohrube mouky a prášek do pečiva. Chceš-li dvoubarevnou, oddel část těsta a dej kakao. Peču 10 minut pomaleji, otočím a péči dokud se těsto přestane lepit na špejli
hrnek hladké, hrnek hrubé, hrnek cukru, půl hrnku oleje, dvě vejce, prášek do pečiva, vanilkovej cukr a doladit to mlíkem. Dělám ji tak pořád, jen třeba přidám rozinky, nebo tvaroh, nebo bílej jogurt, dneska jsem dala místo hrubé mouky celozrnnou a přidala chia semínka.. Ale základ je prostě ta hrnková
@schybolova Takže jsem upekla tu nutelovou bábovku a musím říct že byla skvělá! Vyklopila se mi , nespadla! Jen jsem jí z nějakého důvodu musela péct mnohem déle - hodinu určitě asi mi peče míň trouba..
@wrtulka To jsem rada ze chutnala! 🙂 ja vetsinou taky pecu dele, zalezi na troube 😉
podle mě se zkazit nedá obecně.. ale může se na tom zkazit to, že se nevyklopí... 🙂