Holky, kde nechat vyvolat vetsi mnozstvi fotek za rozumnou cenu? Nemaji ted nekde akci?
Happyfoto 😊
Rossmann, nad 100 fotek cena za jednu fotku 1,99,- (10x15cm). Jsem s nimi spokojená.
@tarien Jednou jse si nechala dělat fotky u Rossmanna a byla jsem v šoku, když každý rozměr byl jiný - teda vše 10x15, ale fotky nebyly stejně velké. Je to tak furt?
@petraho1811 přesně tohle se mi stalo v Tetě drogerii,zadala jsem si 10x15 a nestačila jsem se divit jak některé fotky měly úplně jiný rozměr.Asi chyba v Matrixu nebo co? 😀😮
Tisknu v Globusu. 10x15 za 6,90kč a u nás to berou i na globus kartu.
@petraho1811 @didika1 tam, kde vyvolávají fotky mívají v nabídce 2 rozměry - klasik nebo ideál, podle toho, jestli chcete přesný formát 10 na 15 cm (+-) a nebo nechat celou fotku tak, jak je vyfocená - mají to dělané na rozměry 2:3 (tak to mívají nastavené zrcadlovky), většina klasických malých foťáčků mívá rozměr 3:4... je dobré si to upravit v některém z programů, případně ve foťáku, jestli to má v nabídce, při rozměrech 2:3 by se zkracování fotky dít nemělo...🙂
@petraho1811 vysvětlila to @terde - já si nechávám dělat ty ideály a dávám do samolepícího alba, takže mi to nevadí. Problémem je, že foťák nefotí ve formátu 2x3, ale právě 3x4
@terde Moc děkuji za vysvětlení! Takže pokud bych chtěla, aby byly zarovnané, tak klasik?
@petraho1811 přesně tak 🙂 - budou mít klasický rozměr a většinou ho (pokud je formát fotky menší) vyplní do rozměru 10*15 bílým nebo černým pruhem..ale dá se tomu předejít tou úpravou v pc nebo ve foťáku 🙂
Fotolab 😊
Mně se docela líbí tato akce: https://www.bontia.cz/sdilimskamaradem?kod=8ffe0a
Ty fotky jsou velmi kvalitní, v moc pěkné krabičce.