Holky prosím poraďte mi šampon na lupy. Jsem už zoufalá, sháním něco co fakt zabírá. Mám hlavu plnou lupů, vypadá to hrozně.. Stydím se za to mám tmavé vlasy a je to strašně vidět, připadám si, jak když na mě lidi koukají, že si nemyju vlasy..
@lleennttiillkkaa to slyším poprvé, prostuduju to na netu. Děkuji.
Mě se vyplatilo zajít za kamarádkou kadeřnicí a ta mi poradila a doporučila 😊
Já jsem třeba spokojená se Syossem 👍
Kérastase,La Rocher, Vichy... Jsou to super šampony. K tomu doporučuji umývat vlasy 1x týdně, jinak voda vysušuje. Můj muž má ještě Selegel (francouzská kosmetika, jméno teď nevím) a taky max spokojenost. Samozřejmě to nebude šampon za 100,-, ale já už pak v udržovací fázi jela první vlnu mytí komerci a dorazila to kvalitním šamponem, kterého jsem na druhou vlnu nepotřebovala tolik. Ale to byla fakt udržovací fáze.
Ahoj @xnikax1 za sebe mohu doporučit jedině Khadi Neem - čistě přírodní, s bohatým obsahem nimby. Pomohl dlouhodobě a už 3.rokem mám klid 🙂 Problém s lupy je ale problébem s příčinou v těle - ve střevech a ten já řešila také. Proto se klidně na další postup zeptej Pavly, v naší anonymní Poradně https://www.modrykonik.cz/forum/category/poradn...
Za me Aussie
Holky moc děkuji. Snad mi něco konečně pomůže.
La Roche kerium ds
No a za mě Sebamed. V lékárně přímo na lupy.
Skincap sampon a sem tam promazat pokozku hlavy excipial hydropolotio
Normalne z lekarny nizoral. Cenu uz si nepamatuji, byla vyssi za tu malou lahvicku. Ale dava se jen trosicka, tak vydrzi dlouho. Neznam skoro nikoho, komu by nezabral. Jen jedne kamaradce a ta zase mela figl, mit vic protilupovych samponu a stridat je. Ale ta mela ten problem, ze ji kazdy po nejake dobe prestal ucinkovat a ne ze by nezabral vubec...
Zkuste panskou Shaumu se zinkem (cerna lahvicka). A jinak je top prirodni sampon od Original Sprout. Vyzkousela jsem uz tunu veci a tyto mi funguji ted. Jinak taky mam obcas obdobi kdy zabere sampon Kellual od Ducray nebo Eucerin.
@biciklissie o tom už jsem slyšela.. Ale kamarádka mi říkala, že ji vyzral barvu.. Máte zkušenost?
@xnikax1 Je, tak to se omlouvam, to si nejsem jista, jestli v te dobe, co jsem ho pouzivala, jsem si barvila vlasy...
@biciklissie nevadí, děkuji za radu. Zkusím cokoliv.. Lepší zrzava a bez lupů.

Co zkusit nechat hlavu odpocinout a pouzit nopoo metodu?