icon
14 / 95
Zimní fleecový návlek na rukojeť kočárku - Emitex (fakt super věc)
avatar

Emitex?

27. lis 2010
avatar
yanca
autor

@hehena jj

27. lis 2010
avatar

po dnešní procházce ho asi objednám 🙂)) ruce umrzlý i v rukavicích .)))) a to ještě není žádná zima 🙂

27. lis 2010
avatar

To jsem ani nevěděla že existuje, teplejší rukavice možná postačí, no možná budu mluvit jinak v lednu nebo v ůnoru 🙂))

27. lis 2010
avatar
yanca
autor

@hehena
@miarosa holky, já už bez něho ani ránu, dnes se zas parádně osvědčil 🙂 rukavice jsou fajn, ale tohle je prostě pohodlný, když se potřebuješ vysmrkat, poupravit mimčo či cokoli jiného, jen vyndáš ruce a jsou hned k dispozici, žádný svlékání .. i když, pak v tuhé zimě budu asi do rukávníku ještě rukavice nasazovat 🙂 každopádně, fakt super věc!

28. lis 2010
avatar

Já používám kombinaci rukaviček a rukávníku, přeci jenom je to ještě o fous teplejší 😝 😀
A pravda, je to suepr věc!!

28. lis 2010
avatar

je to super věc můžu jen a jen doporučit 🙂)) V zimě jsou ručičky pěkně v tepličku 🙂

30. pro 2010
avatar

Doporučuju!!! Používám bez rukavic i když je pod -10 a super. Ručky jsou pořád v teple 🙂

30. pro 2010
avatar

taky moc doporučuju! ježíšek mi ho nadělil úplně nečekaně a je to naprosto úžasná věc!

30. pro 2010
avatar

super!Máme černý a nemůžeme si ho vynachválit...ruce i v rukavicích profouknou, ale takhle ne..může pršet, sněžit..fakt super 🙂 A dělají i s kožíškem..ale v málo barvách..

30. pro 2010
avatar

Mám a výborná věc. Kombinuji s rukavicema.-))

31. pro 2010
avatar

mám a nedokážu si představit jezdit bez něj :o))

7. únor 2011
avatar

Malá se narodila 14.1. a prakticky jsem bez něj nevyjela. Mám taky od Emitex, ale s kožíškem uvnitř. Včera bylo ve stínu až -9stupňů (na sluníčku 0) a nemusela jsem mít v něm ani rukavičky a ruce jsem měla teploučké (a to jsem opravdu "zmrzlina")!

25. únor 2011
avatar

Super věc, já ho sehnala za cca 150,-, a jen mě mrzí, že jsem si to nekoupila hned , ale až v lednu!

27. únor 2011
avatar

úžasná věc, taky doporučuju, v zimě jsem i v -15°C jezdila bez rukavic, je fakt teploučkej

4. bře 2011
avatar

také doporučuji, máme s beránkem a v zimě mi nepřimrzly ruky ke kočárku 😉

8. bře 2011
avatar

taky doporučuju, koupila jsem ho hned na podzim, mám flísový a ruce jsou jak v kamínkách🙂

8. bře 2011
avatar

pořídila jsem si až na tuto zimu, takže teprve ozkouším, i když mám jinou značku

9. říj 2011
avatar

me je v tom zima stejne ☹,musim pridat rukavice

6. pro 2011
avatar

už jsem ho vytáhla a posledních pár dnů bez něj nevyrazím, rukavice zatím nepotřebuju.

6. pro 2011
avatar

Taky super vychytávka 🙂

6. pro 2011
avatar

NEJ NEJ!!!🙂

6. pro 2011
avatar

Dobrá věc. jen máme ten rozdělený na každou ruku zvlášť.

20. dub 2012
avatar
yanca
autor

@olusenka fakt? to jsem asi ještě neviděla 🙂 jj je to super věc!!

20. dub 2012
avatar

@yanca : jo, každá ruka zvláš´t, ale není to značka Emitex, ten dělený.

20. dub 2012