Dnes měl být z mýho Michálka prvňáček. Jak to mám zvládnout?
lleennttiillkkaa

1. zář 2021
Drž se,holka😭

1. zář 2021
1. zář 2021
1. zář 2021
To chce pevné objetí, pak bude trochu líp
1. zář 2021
Drž se! 😘
1. zář 2021
1. zář 2021
❤️🍀

1. zář 2021
1. zář 2021
Ach jo... Je mi to tak strasne lito...

1. zář 2021
Je mi to moc líto. 😒 Posílám alespoň obejmutí.

1. zář 2021
1. zář 2021
je mi to lito,moc,moc devče zlate...
1. zář 2021
Drz se, je to hrozně těžké.... Posílám objeti

1. zář 2021
Posílám sílu
1. zář 2021
Často na vás myslím ❤ posílám hodně sil
1. zář 2021
Je mi to moc líto❤️

1. zář 2021
Je mi to moc líto

1. zář 2021
Hodne sil, je mi to moc lito 😪
1. zář 2021
Je mi to tak líto

1. zář 2021
Také mně je to líto.

1. zář 2021
❤️ drž se!
1. zář 2021
1. zář 2021
❤️🍀😥
1. zář 2021
2. zář 2021
Je to šílený…

2. zář 2021
To nevím, drž se...

2. zář 2021
