Holky, používáte menstruační kalhotky? Jaká je spokojenost a jakou značku prosím? Uvažuji o koupi 🙂
Ano, ale na noc používám v kombinaci s kaliskem nebo samostatně pri slabší (počínající nebo dojezdove) ms 🙂.
Ja jsem si koupila snuggs, mela je jednou a stoji mi ve skrini. Jsem striktne pro bavlnene kalhotky a nezvladla jsem ten material, jak mi byl neprijemny. Navic jsme mela pocit, ze tam mam porad vlhko, i kdyz nebylo, coz z duse nesnasim. Jsem zpet u kalisku
Mám Sayu. Snuggs za mě děs.
Ano, používám a super. Mám Selenacare (DM), Dorina a Love luna.
Koukni ke mě na profil, mám tam srovnávací článek
Snugs mě nevyhovují, děsný šev vzadu. Naopak z aliexpres vyhovují
Mám šité od kamarádky, používám jako jištění u volné ms, a super. Oproti látkovým vložkám k nezaplacení.
Snuggs, na doporučení zde a články s diskuzí od @malenka3 a za mě pecka!! Ani nevím, že menstruaci mám skoro. Teď v létě je to úplně super. Ale teda nutno podotknout, že ani po porodu to nemám nějak silné, stačí mi jedny kalhotky na den a na noc mám ty slabší.