Holky prosím poradíte?Chci mamce k narozkám koupit nějakou sadu denní+ noční krém+ sérum nebo ocni krem.Je ji 55 let a nevím jakou značku zvolit.Dekuji moc
je mi jen o pár roků méně, 51, a používám moc ráda toto:
https://www.fytofontana.com/cs
celá serie výrobků, strašně příjemný, fakt to funguje, není to agresivní, ale funkční, za mě top.
1. říj 2020
1. říj 2020
Instytutum ev.Lancome hodně drahý hodně dobrý
1. říj 2020
zmrzlinka
autorDěkuji 💙💙💙
1. říj 2020
Za me jednoznacne Nuance
1. říj 2020
Mary kay 3D TimeWise je fajn 🙂