Všem pracujícím práci zdar a rukám klid 😂😂😂
Taky tak. Pa, so, ne v praci. Vanoce si dame v pondeli 🤷
25. pro 2022
Mě to čeká v úterý😔😔🤷🏼♀️🤷🏼♀️
25. pro 2022
zmrzlinka
autorU nás to nevypadá na klid 😜Snad do 18:00 to nějak doklepu 😉
25. pro 2022
Ať to utíká a pokud možno v klidu 😃 Ja prisla včera ráno a zítra jdu na noční
25. pro 2022
My zatím klid- infekční oddělení 😉
25. pro 2022
Já jdu zítra. Na hotelové snídani. Už v pět peču pečivo.🤣 Pak 27 a Silvestr.
25. pro 2022
Taky tak 😊 snad bude klid