Filmy, co stojí za to vidět na ČT: Řezníci https://www.ceskatelevize.cz/porady/16118031342...
Parazit https://www.ceskatelevize.cz/porady/13561739142...
Nebe https://www.ceskatelevize.cz/porady/14764685465...
Nebe jsem viděla včera a také bych určitě doporučila. Parazita jsem viděla kdysi a taky se mi moc líbil. Na ty Řezníky nemám odvahu, se podívat.
A já bych ještě doporučila na ČT seriál Vlastně se nic nestalo.
Nebe jsem viděla před časem a rezonovalo to ve mně ještě dlouho.
Člověk si pak říká, na jak skvělém místě žije.
@nebetka Nebe je síla, ten dovětek mě rozslzel. Nechápu jak můžou!! A jak to mohou ty miliony lidi přijímat. Moc naděje v tom nevidím..
@elvira
Řezníci tak na úrovni Parazita, myslím mírou divnosti/nasili.
Vlastně se nic nestalo jsem taky shledla, ale moc nezaujalo.
Jablko pro Adama jste viděly?
A na co koukat dal? Choroba mě upoutala k obrazovce..
Cafe society mě potěšilo nejvíc! Sice limoška, ale chytré dialogy, pěkne obrazy a všechny holky/zeny tak krásné!
Jinak se mi libilo Pokani, Zkrocena hora.
Nebe opravdu neskutečný, nemůžu uvěřit, že se toto ještě někde děje. Parazita jsem taky viděla,hodně zvláštní film, ale líbil se mi. Nedavno jsme dokoukali Černou vodu.
Vlastně se nic nestalo jsem taky viděla, mam rada Denisu Baresovou.
@zuzekk Cafe society se mi taky líbilo, mam rada skoro vse od Woodyho Allena.
Dekuju vsem za namety. Zni to zajimave tak kouknu.
Ja jeste doporucuju Muž jménem Otto, pokud máte Netflix.
díky