
Doporučím mamče, aby si něco takového taky napsala...protože to, co říká, jak se lidi chovají, to je hrůza.
při tomhle se mi vybavilo když jsem jednou čekala na gyndě asi hodinu (to nebývá zvykem), dr.bolel zub tak musel urgentně k zubaři a zdržel se, všichni to chápali, čekárna plná a jediný kdo nadával byla jedna důchodkyně, omlouval se i dr.který sotva mluvil, ale u téhle paní mu to bylo prd platné...
To je jak v obchode, hodinu stat u papriky, prehazovat tam s nima, ze se 3/4 otukaji, ale cekat u pokladny a budou nadavat a najizdet do me, hruza. Nevim kam se podela slusnost, a nejvic me urituji duchodci na poste. Je tam jasne ta cedulka dosrzujte diskretni zonu a on mi vleze skoro do penezenky ☹
super - to by měli mít všichni Dr. v čekárně povinně - ještě bych tam dopsala, že pořadí pacientů určuje Dr.. Minule k nám do čekárny dorazila maminka s novoškem a Dr. ji hned vzal a ostatní nemocní se totálně rozčilovali.
Haha, to pošlu mamce, aby to viděla:-F
@akmitaf i kdyby to tam měl tak to nepomůže. Nerada předbíhám, ale měsíčního prcka jsem tehdy musela vzít s sebou ke kožnímu. Malýho jsem kojila v šátku, takže jsem se nevystavovala nijak a i na to tam bylo tisíc komentářů a když vyšla sestra a všimla se, že tam stojím s mimčem, pustila mě hned do ordinace (nijak jsem se nehlásila hele vemte mě) a přesto milion komentářů, že pořídit si dítě, abych mohla bez čekání k doktorovi by uměl každý.
Duchodci pindaj ze nemaj cas,Ale cas stat pred kauflandem rano v pet kvuli mliku v akci to maj!
@makynaeliska Přesně, můj přítel tam občas chodí hned ráno po noční a prý ta fronta důchodců ho dost točí. A pak říká, musím tam být dříve, než důchodci, at na mě zbude aspon jedno mlíko🙂
Já mam taky s tímhle zkušenost.Nedávno jsem jela k zubaři,ráno na bolestivé,zubař má od 8h. čekárna plná a přijel v 8:05 teprve do ordinace( byl dát dceru do školky) a to bylo kecuuuu,hned ho tam pomlouvaly,že neumí ani přijít v čas apod. a pak když byla dcera miminko,tak jsem s ní musela na oční,byl jí 2.měs. tam asi 20 lidí a ani jeden člověk nás nepustil,byla jsem tam 2 hodky. a pak jen ten doktor i sestřička nechápali,že nás nikdo nepustil,síla :-/ a to nás nikdo nepustil ani sednout,jsem myslela že mi ruka upadne
@jagget to je jako, když jsem byla těhotná, schválně jsem nosila trička na tělo, at je to vidět, protože jsem neměla skoro žádné břicho a dlouho si nikdo ani nevšimnul, že jsem těhu. A stejně v tramvaji v parném létě všichni dělali, že mě nevidí a nepustili mě sednout a to jsem opravdu omdlévala, bylo mi pořád dost zle. Hlavně mladí chapi, ti jsou na zabití, čumí do mobilu a dělají, že nic nevidí. Vrchol všeho bylo, když vystupovala s kočárkem maminka a požádala o pomoc mě s břichem, protože plná tramvaj chlapů a všichni slepí a chluší..🙂
@moninecko on je někdy problém poznat tlustou a těhotnou, protože se mi jednou stal celkem trapas když jsem chtěla pustit sednout paní protože přece nebude jako těhotná stát a ehm ona těhotná nebyla 😀 😀 umíš si představit jak jsem si připadala 😉 Na těch mladých klucích taky záleží jak kdo, já většinou vidím právě ty kolem 20ti pomáhat nebo pouštět 🙂
Ja zas zazila trapas cekala jsem takhle na test na cukrovku a tam silna holka (dle meho tlusta, ne tehotna-pozdeji se potvrdilo) a sestricka ji rika jdete na cukovku ona ze ne. A ona zase ale jo na ten test na cukrovku ten dlouhy a ona zase ze ne. A sestricka jste si jista ? Slecna se podivala a rika takovy testy ja nepotrebuju diky 😁😁
@krizecek Hmmm,já jsem teda tlustá nebyla a břicho bylo dost jasné, že je těhotenské, aspon v posledních dvou měsících před porodem. A nemyslela jsem mladé kluky kolem dvaceti, to máš pravdu, ti jsou nejochotnější. Ale takové ty blbce rádoby managery kolem třiceti až čtyřiceti atd... ti jsou fakt jedlí 🙂
@jagget to je bohužel asi normální, 14 dní po porodu, po kterém jsem málem exla, jsem čekala 4 hodiny v čekárně na interně s dcerkou, kterou jsem tam 2x kojila, vzhledem k vedrům, které v létě byly, tam jela klima na plné kule, já díky šití nemohla na tvrdých židlích ani usedět, tam asi 20 důchodců a taky nás nikdo nepustil, pak za mnou přišla mamka (dr. je v budově, kde pracuje) a na plnou čekárnu to okomentovala, to bylo sklopených očí najednou...pustit těhotnou sednout? proč... slušnost je už pro hodně lidí sprosté slovo... je to smutné ☹
jj, doktorka od nás, baví tím půlku Opavy 😀
Ve Vysokém Mýtě mají v čekárně ceduli "Čas, na který jste objednaní je pouze časem od kdy začínáte na ošetření čekat" 😀 všichni seděli, čekali, nikdo neremcal 😀
@pe.martina 😀 😀 😀
