pojďme fandit už zítra
více ve skupině https://www.modrykonik.cz/group/5814/
Konečně něco v tv jupiii😁🍿❤️
20. kvě 2021
A já mám konečně s kým se dívat - kluk má 10 😀 manžela to neba
20. kvě 2021
20. kvě 2021
To budou zase nervy
20. kvě 2021
Zítra bude .... patééééééééééééék :D
20. kvě 2021
To zitra dostaneme hned krasne na prdel 🤣🤣🤣🤣🤣
20. kvě 2021
@losbobos Bobane, neser!😂
20. kvě 2021
Konečně bude co sledovat 😂 nejvíc se těším na Česko-Slovensko 💪
20. kvě 2021

Yeah.😎