Výsledky vyhledávání pro slovo #dm

avatar
apacheeeAMBASADORKA
13. únor 2020    

Když jsem se vás minule ptala, o co byste se mnou a s #dm nejraději soutěžily, nejčastější odpověď zněla :
O DÁRKOVOU KARTU 🎁

Musím říct, že vás naprosto chápu😇

Každopádně (pokud to ještě nevíte) právě teď o jednu soutěžíme. Soutěž končí zítra o půlnoci, takže pokud se chcete zapojit, ještě máte možnost :

https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/article/valentynska-soutez-s-dm-o-darkovou-kartu-vxvdgf/

A pokud soutěžit nechcete, a máte rády příběhy o lásce, určitě koukněte na komentáře, kde se to hemží nádhernými a hlavně opravdovými příběhy o seznámení s partnery. Některé jsou dojemné a u jiných se zase nasmějete. Každopádně je to super čtení ❤️

avatar
apacheeeAMBASADORKA
12. únor 2020    

Pamatujete, jak jsem vám před nedávnem psala, že společně s #dm každý měsíc odměníme jednu maminku ze skupiny? Pro měsíc únor jsem vybrala můj oblíbený produkt - Profissimo vonný set s citronovou trávou ❤

A jelikož je pro mě tohle zaručeně TOP produkt, má své místo i jako #tip_ambasadorky

🎁 vůně citronové trávy (miluju ji!!!!)
🎁 ratanové tyčinky uvolňují vůni rovnoměrně, čím více tyčinek použijete, tím bude vůně intenzivnější
🎁 cena 79,90 Kč
🎁 více druhů vůní
🎁 skvěle se hodí i jako dárek

Kromě této vůně můžete sáhnout i po Lesním snu, Svěžesti, atd.

Za sebe mohu říct, že jsem bytových vůní vyzkoušela fakt hodně (dm, i jiné značky) a vždycky se pokorně vrátím k této. Vydrží dlouho, moc hezky vypadá a ta vůně je pro mě opravdu nepřekonatelná. Při psaní těchto řádků mi tu tak krásně voní pod nos, i když ji mám od sebe několik metrů daleko, a fakt je mi líto, že vám ji nemohu zprostředkovat. Je totiž naprosto boží!

Znáte ji některá?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    12. únor 2020    

Nejčastěji fotím samé hezké věci, ale občas je potřeba vyfotit i jiná témata, trochu hororovější 😎

Tohle focení rozhodně nepatřilo mezi ty jednodušší, ale z výsledku mám fakt radost. Teda hned od doby, kdy jsem zase rozmrzla 😂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
10. únor 2020    

Akce týkající se věrnostního programu většinou zveřejňuji spíše v #dm skupině, ale zrovna tahle je tak skvělá, že vám ji musím dát i sem!

Nezapomeňte si do 4. 3. 2020 ve svém online zákaznickém kontu aktivovat eKupon na 400 EXTRA BODŮ a při nákupu předložit svou kartičku. Tím se vám automaticky přičtou body, což vám přinese reálnou slevu 100 Kč, kterou můžete uplatnit kdykoliv při příštích nákupech.

Kupon najdete zde:
https://www.payback.at/cz/ekupony

avatar
apacheeeAMBASADORKA
9. únor 2020    

Taky se tak těšíte na příští týden? 😂

My Valentýna neslavime, ale...
🖤 přítel / manžel mi koupí kytku
🖤 dojdeme si na večeři
🖤 dáme si přáníčko a čokoládu
🖤 dáme si nějakou maličkost
🖤 koupím si na večer sexy pradylko

Nějak si říkám, co sakra děláme my, co ho teda slavíme? Takže nezapomeňme:
❤️ nechat natisknout billboardy
❤️ uspořádat ohňostroj
❤️ zasypat celou ulici okvětními lístky růží
❤️ nechat si potetovat plochu alespoň 51 % těla jménem svého milého, nebo minimálně jeho datem narození
❤️ a hlavně vykoupit všechny regály v obchodech věnované tomuto "strašlivému americkému svátku"

Ps: berte to s nadsázkou, nemám absolutně nic proti Valentýnu, ani proti lidem, co ho absolutně neřeší, jen mě každý rok nebaví ty hádky kolem toho a vyvysovani se nad "trapaky", co se jim tento svátek líbí 😁

A ať už se vám svátek zamilovaných líbí, nebo ne, prozradím vám, že se můžete těšit na soutěž s #dm

A soutěžit budeme o to, o co si píšete úplně nejvíc 🍀

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    7. únor 2020    

#vedeli_jste_ze

Někteří z vás vědí, že jsem původní profesí učitelka češtiny (mimo jiné) a dneska si tak přihřeju svoji malou polívčičku🙂

Velmi často se chybuje v psaní jména značky dm. Jediné správné a přípustné psaní je dm. Varianty DM, Dm, Déem, DéEm, atd. jsou vždycky špatně.

Hodně zajímavá je otázka, jaké písmeno tedy psát, když bude stát slovo dm na počátku věty. Objevují se 2 názory - psát na začátku věty tradičně velké písmeno, nebo dodržet název obchodní značky. Protože to ale s malým písmenem vypadá vážně divně, snaží se tomu všichni spíše vyhnout.

A úplně stejně to funguje i s jinými názvy značek (např. adidas)

Věděli jste to? Já se třeba přiznám, že to vím poměrně krátkou dobu. Docela mě to překvapilo. A pokud někdy budete číst nějaký článek o dm, uvidíte, že většina redaktorů to vůbec neví. A píše to špatně 🙂

#dm

avatar
apacheeeAMBASADORKA
6. únor 2020    

Tento týden jsem vám ještě nepředstavila žádnou privátní značku z #dm, musím to tedy napravit. Pokud můj blog čtete pravidelně, určitě vám neuniklo, že jsme minulý týden byli na preventivní prohlídce u zubaře a přidala jsem na toto téma i pár příspěvků. Jelikož doma při péči o zuby používáme i některé produkty z dm, nechám se inspirovat a tento týden vám proto povím o existenci značky Dontodent 😀

Značka Dontodent je tedy privátní dm značka, která se specializuje na produkty určené pro péči o chrup. Najdete mezi nimi zubní pasty, zubní kartáčky, mezizubní kartáčky, speciální výrobky pro zubní protézy, ústní vody, žvýkačky a nesmí chybět ani elektrické zubní kartáčky. Najdete zde vážně všechno, co vás jen napadne👏

Kompletní aktuální nabídku najdete zde:
https://www.dm.cz/dm-znacka/dontodent/dontodent...

Jako vždy mě i tentokrát zajímá, zda tuto značku znáte. Pokud ano, dejte prosím zprávě lajk 👍

A pokud ji znáte a některý z výrobků používáte, budu moc ráda, když mi do komentáře napíšete svou zkušenost 📨

avatar
apacheeeAMBASADORKA
5. únor 2020    

Jsem moc mile překvapena, jak skvělá atmosféra panuje ve skupině #dm. Vždycky se tam najde někdo, kdo dobře poradí, pochlubí se svým nákupem, sdílí rady a tipy na nejrůznější ušetření práce, pro úklid domácnosti, podělí se o své dojmy s jednotlivými produkty...

Přesně z toho důvodu jsem při komunikaci s vedením dm zkusila navrhnout, že bych byla moc ráda, kdybychom mohli společně každý měsíc alespoň 1 z těchto žen odměnit a poslat jí něco pro radost. A jsem moc ráda, že byl můj návrh odsouhlasen👏

Začínáme hned od února. Každý měsíc se tak jedna aktivní uživatelka ze skupiny může těšit na poděkování za svůj přínos pro ostatní ve skupince ❤

https://www.modrykonik.cz/group/8708/

Moje úžasná výhra😍 děkujuuu ještě jednou! Opravdu moc mě to potěšilo😊 #dm

avatar
apacheeeAMBASADORKA
4. únor 2020    

My ve skupince #dm o tom sice nějakou dobu víme, ale už je to zcela oficiální, takže:

Sbírat body můžete už i online - při nákupech v eshopu dm.cz

Za každých 25 Kč nákupu obdržíte 1 active beauty bod. Jednoduše zadejte v Košíku při potvrzení objednávky posledních 10 čísel své zákaznické karty a body budou automaticky připsány na vaše dm active beauty konto. 🤩

Od té doby, co jsem ambasadorkou dm, jsem si všimla, že to je ta nejčastěji zmiňovaná věc, která zákazníkům vadí, takže věřím, že mnoho z vás tato zpráva potěší 😇

Recenze - kočárek Joie Versatrax

Žhavou novinkou konce roku 2019 se stal sportovní kočárek Joie Versatrax! 

Když vybíráme kočárek pro miminko, začínáme výběrem hluboké korby. Často také sáhneme po dvoj/trojkombinaci, abychom už rovnou měli doma i sportovní kočárek, ve kterém se bude dítě vozit až trochu povyroste. Bohužel mnoho z nás po pár měsících zjistí, že je sportovní kočárek příliš těžký, že se hůře ovládá, že není moc skladný, je málo odpružený, nedá se otočit po/proti směru jízdy, nebo se nám do něj náš drobeček už nevleze a pořizujeme nový super skladný a lehký sporťák, který nám bude dobrým pomocníkem na nákupy, do města i na procházky do přírody.  Abyste si mohli usnadnit práci a ušetřit peníze a čas, je tu nový sportovní kočárek Joie Versatrax, který splňuje skoro vše, co od kočárku očekáváte! 🙂

Jedná se o nádherný univerzální kočárek Versatrax, který odvozí dítě od miminka do 22 kg v hluboké korbě, autosedačce i ve sportovní nástavbě nasazené po i proti směru jízdy.

Kočárek snadno obsloužíte jednou rukou. Má kola z odolné pěny, takže se nemusíte bát defektu. Vyšší maminky a tatínky potěší nastavitelná teleskopická rukojeť! No a samozřejmostí, jak už i Joie bývá, jsou příjemné materiály, rozkládací stříška s UV filtrem a prostorný košík. Skladnost kočárku je příjemným bonusem.

U nás se teď zabydlel na testování v krásné světle zelené barvě Laurel, ale kdo by neměl stejný vkus, má na výběr z dalších tří barev.

Na úvod základní informace:
Velmi prostorný kombinovaný kočárek Versatrax neuvěřitelně snadno složíte jednou rukou, i s nasazenou sportovní nástavbou, na kompaktní rozměr. Na přiložené adaptéry nasadíte jak hlubokou korbu, tak i některou z autosedaček.
Skladný - prostorný kočárek složíte na překvapivě malý rozměr i se sportovní nástavbou nasazenou po, nebo proti směru jízdy.

avatar
apacheeeAMBASADORKA
3. únor 2020    

Když jsme po škole začali s mužem chodit do práce, vždycky se mi po něm strašně stýskalo. Pamatuju si, jak babička tenkrát říkala, počkej za pár let, budeš ráda, že je v práci a ty máš klid. Od té doby uplynulo už přes 7 let a já pořád se těším na chvíli, kdy se vrací domů. A skoro vždycky mu chystám nějakou dobrotu, nebo alespoň čaj, který si vypijeme společně❤

A pokud máte rádi pudinky, doporučuju tenhle, je úplně fantastický, mňamózní a chutná úplně jinak než taková ta obyčejná klasika. Seženete ho jen v #dm, protože se jedná o privátní značku dmBio 👏

avatar
apacheeeAMBASADORKA
2. únor 2020    

Tik tak... Tik tak... Už jenom pár desítek minut běží soutěž o tenhle bomba 💣 #dm balíček. Zítra už budeme znát vítězku 🍀

https://www.modrykonik.cz/group/8708/dobry-vece...

avatar
apacheeeAMBASADORKA
31. led 2020    

Soutěž o balíček #dm dobrot pro děti běží až do nedělní půlnoci, takže pokud jste se nezapojily, ještě máte čas.

Stačí jen odpovědět na 1 otázku přímo pod soutěžním příspěvkem a mít 🍀

https://www.modrykonik.cz/group/8708/dobry-vece...

avatar
apacheeeAMBASADORKA
31. led 2020    

Přísahám, že je to na dlouhou dobu poslední příspěvek na téma zubař, ale pan doktor Eliho tak strašně chválil za péči o zuby a za statečnost na zubařskem křesle a povídal mu, že tohle je na nějakou odměnu.

Když jsme se ptali Eliho, co by si teda přál, tak nás překvapil. Čekali jsme nějakou hračku a on si řekl o nové barevné kartáčky. Moula❤️Jeden nový domů a druhý do školky 🙈

Vybral, nakoupil a zaplatil úplně sám. No, pokud budu někdy potřebovat náhradníka pro práci s #dm, myslím, že mě s může s klidem zastoupit 😂😂😂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
30. led 2020    

Jednou z #dm pravidelných rubrik je #tip_ambasadorky, kde vám vždy doporučuji výrobek, který mi přijde opravdu TOP. Dnes to bude trochu jiné, ale věřím, že se vám tato rada bude hodit, pokud ji ještě neznáte.

Ve skupině jsme řešily tablety do myčky a naši spokojenost s nimi. Mezi řečí došlo i k tipu od @alneka a ještě jedné maminky (omlouvám se, už nepamatuji nick), že tablety do myčky skvěle fungují na praní utěrek. V případě, že jsou utěrky hodně špinavé, je dobré je přes noc odmočit s 1 tabletou. A s druhou je pak dát prát.

Nikdy dříve jsem o tom neslyšela a přiznávám, že jsem k tomu byla lehce skepticka, ale fakt to mohu potvrdit. Po vyprání tímto způsobem vypadaly utěrky lépe než po vyprání v jakémkoliv běžném prášku.

A co vy, znáte tenhle fígl?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
29. led 2020    

Dneska na mě ve schránce čekal dopis z #dm 😁

Jako vždy mají perfektně vymyšleno - takto vypadala obálka 🎀

(2 fotky)
avatar
apacheeeAMBASADORKA
28. led 2020    

Minulý týden jsem ukazovala výsledek pečení mých prvních cupcaků a slíbila jsem recept. Omlouvám se, že ho přidávám až dnes, ale dříve jsem se k němu nedostala. Jinak je opravdu doporučuju, jsou výborné a jednoduché. Pokud máte rády kakao a čokoládové těsto, věřím, že budete také nadšené 👍

Těsto:
100 g kvalitního másla
60 g čokolády (já dávám raději hořkou)
40 g kakaa
106 g hladké mouky
1lžička jedlé sody
1 lžička prášku do pečiva (používám z #dm - viz obrázek)
2 velká vejce
100 g cukru
120 ml mléka

Krém:
400 g polotučného tvarohu z misky (nechat přes noc pořádně vykapat - z toho po vykapání bude kolem 250 gramů)
220 gramů smetany ke šlehání
3 třtinového cukru
1 lžička vanilkového extraktu

Postup:
Máslo a čokoládu dáme do misky a společně rozpustíme ve vodní lázni. Necháme lehce vychladnout. Mezitím v další misce smícháme mouku, kakao, jedlou sodu, prášek do pečiva. V další míse vyšleháme vejce společně s cukrem do pěny. Poté vmícháme rozpuštěnou čokoládu s máslem. Smícháme sypké a tekuté suroviny a přilijeme mléko pokojové teploty. Důkladně spolu prošleháme.

Peče se cca 15-18 minut v troubě na 170 stupňů.

Na krém si vyšleháme smetanu s cukrem a extraktem, přidáme vykapaný tvaroh a společně prošleháme. Sáčkem nazdobíme muffiny a můžeme lehce posypat grankem, ozdobit rozpuštěnou čokoládou či kouskem ovoce🙂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
28. led 2020    

Ve skupině #dm od včera běží další #soutez o dobroty z "déemka", tentokrát je balíček určen spíše pro děti, ale když se na něj tak dívám, myslím, že by potěšil i domácnost bez dětí. Já bych ho tedy brala hnedka😇

Balíček obsahuje vše, co vidíte na obrázku:
🎁 dětské křupavé müsli dmBio
🎁 rýžové chlebíčky mini jablko dmBio
🎁 rýžové chlebíčky mini s jablkem a malinou dmBio
🎁 BIO ovocný čaj babylove
🎁 rýžová kaše dmBio
🎁 mléčná špaldová kaše dmBio
🎁 4 příchutě BIO příkrmu v sáčku Babylove

Pravidla jsou velmi jednoduchá a najdete je přímo v soutěžním příspěvku:
https://www.modrykonik.cz/group/8708/dobry-vece...

Předem moc děkuju za každý lajk ke zprávě. Tak co holky, komu by tahle výhra udělala velkou radost?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
27. led 2020    

Plán dnešního dne je jasný :
📌 výlet k zubaři, všichni 4 - prostě nic, na co by se člověk těšil (a to máme zubaře úplně úžasného, citlivého a moc šikovného)

Chodím k němu už od mala. Zatímco dříve vždy doporučoval používání dentální nitě, teď už pár let opravdu každou návštěvu zdůrazňuje nutnost používání mezizubnich kartáčků.

Já už si na to zvykla a považuji to za nedílnou součást každodenní zubní péče. Ale vím, že to rozhodně u všech není pravidlem.

Napadla mě taková #anketa - jak je to u vás? Pokud mezizubní kartáčky používáte, dejte prosím 👍

Komentáře jsou otevřené, takže se klidně můžete podělit o jakoukoliv svou zkušenost. A za sebe doporučuji značku dontodent (privátní značka #dm), která je nabízí za naprosto super ceny. Jsou k dostání v různých velikostech a fakt jsou skvělé. My už několik let ani jiné nekupujeme 👏

avatar
apacheeeAMBASADORKA
24. led 2020    

#vedeli_jste_ze v #dm pořídíte i základní léky z lékárny?

Za mě rozhodně 👍, občas se může fakt hodit 👏

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    23. led 2020    

Na dnešek jsem slíbila vyhlášení soutěže s #dm a stihla jsem to, takže je mou milou povinností oznámit, že na balík #dmbio produktů se může těšit.... chvíle napětí....@osicenka 👏 👏 👏 👏 👏

A vy ostatní nesmutněte, další soutěž (navíc opět o samé dobroty) začne již velmi brzy a tentokrát budeme soutěžit ve skupině:
https://www.modrykonik.cz/group/8708/

A teď otázka na vás: Chcete novou soutěž už zítra, nebo vás mám nechat chvíli vydechnout a vyhlásit ji až v pondělí?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
23. led 2020    

Dneska mám za sebou premiéru - prvně v životě jsem dělala cupcaky 👏

Potřebovala jsem něco, kde můžu vyzkoušet kypřící prášek z #dm a vzpomněla jsem si na tenhle dokonalý recept na cupcaky, který jsem vytáhla od jedné kamarádky poté, co jsme jí je na oslavě všichni během minuty doslova a do písmene "sežrali". Jsou čokoládové, fantastické a vyloženě mě baví, jak je recept praxí a léty vyladěný k dokonalosti - př. 106 gramů mouky 😂

Jo a minule jsme tu debatovaly nad tím, že se muffiny blbě vyndávají z papírových košíčků. Nemám srovnání s jinými, ale z těchto jdou ven úplně perfektně a nezůstane na nich téměř žádné těsto. Takže za mě opravdu maximální spokojenost a ty silikonové potvory, co jsem používala dosud, jsem slavnostně zahrabala až dozadu na dno špajzu 😂 Sbohem 😘

avatar
apacheeeAMBASADORKA
22. led 2020    

Dnes o půlnoci končí soutěž o balík dmBio produktů a teď jsem si uvědomila, že jsem vám ještě nenapsala to svoje letošní novoroční předsevzetí🍀🍀🍀

Řidičák mám od svých 18 let, ale nikdy jsem se nenaučila řídit natolik, abych si troufla sama do provozu. Několikrát to se mnou vypadalo velmi nadějně a pak přišlo něco, kvůli čemu jsem zase řídit přestala. Letos nás pravděpodobně čeká první třída mimo místo, kde bydlíme, a navíc kvůli práci bych se už potřebavala dopravit autem z bodu A do bodu B.

Takže moje letošní předsevzetí je jasné : Dokopat se k tomu řízení!

Doma mám plnou podporu a slíbené auto a automatem, aby to pro mě bylo co nejjednodušší. A aby to pro mě bylo ještě lakavejsi, budou na něm prý reklamní samolepky ❤️❤️❤️

Mimochodem je tahle moje neschopnost věc, která mě na mě nejvíc štve, takže ta motivace je fakt veliká a věřím, že to dám 😇 Tak mi prosím držte pěsti 🍀🍀🍀

#dm #soutez

avatar
apacheeeAMBASADORKA
21. led 2020    

Občas nevím, kdo je v tom krámě radši, jestli já, nebo oni 😂

Jo a Eli nutně potřeboval být jako táta, tak mu babička na čepici přidělala pár ⭐ ze své staré uniformy 🙈

#dm

Strana