Ty knížky mám přečtené dvakrát a až budu jednou nemocná natolik, že nezvládnu jít do práce, tak si je určitě vychutnám, jsou perfektně napsané. Přeji ať jste všichni brzy fit 💓💓💓
@podaji jasně, je to tohle, musela jsem to to najít, mám to jen s německým textem😉
https://www.dm.cz/mivolis-roll-on-proti-bolesti...
Jé, já taky četla s baterkou 😄, a když mi ji máma vzala, tak při světle pouliční lampy 😀. A taky jsme měli jít na ples a místo toho se plácáme v nemocech. Já mám aktuálně na hlavě čepici ( doma), protože mi to mírní bolesti hlavy. Asi dutiny. Letošní zima je vyčerpávající.
Tak ráda bych si celou ságu znovu přečetla 🙏 Ale smůla, jdu se vrátit ke Godotovi a zbylému seznamu povinné četby na světovou literaturu. Hola hola, letní semestr volá. 😀
Tohle mi vubec nic nedela... kupuji tygri mast a to je teprv uleva
Tygří mast taky dobrá 😊😊😀
Já čtu zrovna rozbřesk. Po několika letech jsem ho vytáhla z knihovny a celkem si to užívám 👍 je to příjemná změna oproti chytrým knihám, které jsem si poslední dobou ordinovala 😅
chtěla jsem věd+t, jestli to zabere na migrénu, ale u nás jsem jí dneska vůbec nenašla ☹ a přitom na webu píšou 8 ks... v jakých místech hledat?

Můžu se zeptat co to je? Jak se to přesně jmenuje??