Výsledky vyhledávání pro slovo #dm

avatar
apacheeeAMBASADORKA
20. led 2020    

Pečení s dětmi je prostě radost 😇

Muffiny děláme docela často a musím říct, že mě extrémně nebaví mýt silikonové formičky na ně, takže když jsem minule trochu bloudila v #dm a uviděla hezké papírové košíčky, rychle jsem je přihodila k nákupu 😂

A aby to nebyla nuda, tak Tobi mi v nestrezene chvíli jeden košíček vytáhl z formy a rozpatlal těsto po půlce kuchyně 🙈

No, nic jdeme to rozdychat ven a dopeceme to potom 👏

#do_noveho_roku_s_dm předsevzetí si nedávám, protože pokud něco chcete, tak to prostě děláte a pokud se vám do něčeho nechce, tak je předsebzetí zbytečné, protože ho stejně nedodržíte. Takže já si předsevzetí nedávám

avatar
apacheeeAMBASADORKA
18. led 2020    

Dneska nás čeká další ples a jelikož už se mi nashromazdila slušná sbírka malovatek Trend IT Up z #dm - vyzkouším se kompletně namalovat právě těmito produkty. Jediné, co mi ještě chybí, je pudr, takže ten bude od konkurence.

Musím říct, že jsem zvědavá, jestli opravdu vydrží až do rána. Rtěnky už mám prověřené pečlivě, tak tam vím, že drží jak židovská víra 😂

Tak prima večer i vám 😉

#do_noveho_roku_s_dm
Predsevzeti do noveho roku si uz nejaky cas nedavam. Spis mam do noveho roku nejake plany a jen doufam, ze vsechny vyjdou😊

#do_noveho_roku_s_dm
Do nového roku mám v zálohe hned několik bodů, na které bych se ráda zaměřila.
- zaměřit se více na stravu a pohyb
- přestat řešit za ostatní jejich životy a žít ten svůj
- číst více knih a věnovat se svým koníčkům
- více se samovzdělávat
- zaměřit se více na kineziologii a studium podvědomí

Tak to je vše z mých plánů...

avatar
apacheeeAMBASADORKA
17. led 2020    

Přijde mi, že jedním z mateřských témat, kdy obě protistrany rozzuřeně mávají červeným hadrem, je vše, co se točí kolem vlhčených ubrousků😂

Do kterého tábora patříte vy? Ubrousky ano, nebo jen přes vaši mrtvolu?

Já osobně ubrousky částečně používala u obou dětí (a občas po nich sáhnu ještě teď), ale vybírala jsem vždy takové, které mi nesmrdí. Možná se teď smějete, ale spousta značek je pro mě tak strašlivě navoněná, že mi vadily. Takže když jsme občas dostali nějaké takové, hodily se spíše k úklidu😂

V souvislosti s tématem přidám i jeden #tip_ambasadorky právě na super vlhčené ubrousky z #dm. Tyhle ubrousky obsahují 99% vody, jsou bez vonných látek, bez barviv a bez ethanolu. Jsou super i pro citlivou a alergickou pokožku.

Teď už je sice kupuju spíše pro cizí děti - když fotím mrňousky, chci mít radši vždycky po ruce vlhčené ubrousky. Když pak maminky přebalují, berou si často ubrousky ode mě a většina hlásí, že vůbec nevěděly, že "déemko" má takové v nabídce 👏 A už několik maminek mi dokonce psalo, že je vyměnily za ty dosavadní, protože jsou super.

To je tak, když člověk ambasadořinu dělá i v tom reálném životě - nejen na netu😇

#do_noveho_roku_s_dm
letos ano, společně s manželem, že se budeme méně hádat a zatím se daří

avatar
apacheeeAMBASADORKA
16. led 2020    

#odpoved_za_srdicko Znáte červenou čočku? A jedli jste ji někdy?

Já klasickou "hnědou" čočku z našeho jídelníčku vlastně zcela vyřadila v době, kdy se mi narodil Eli, který dost trpěl na bolení bříška. Čočku jsem však měla vždycky moc ráda, takže jsem hledala nějakou přijatelnější alternativu. A tenkrát jsem poprvé koupila čočku červenou. No a už se v mojí kuchyni zabydlela natrvalo🙂

Minule jsem se bavila s kamarádkami a strašně mě překvapilo, že červenou čočku vůbec neznaly. Jak jste na tom vy?

Za každou odpověď se můžete těšit na ❤ a na obrázku můžete vidět výbornou červenou čočku z #dm - konkrétně značky #dmbio. Připomínám, že aktuálně soutěžíme o parádní balíček potravin právě této značky🙂

#do_noveho_roku_s_dm

Předsevzetí raději ne, abych zase nebyla sama na sebe naštvaná. 🙂

#do_noveho_roku_s_dm

Míň žrát
Víc cvičit
Být víc sexy
Inovovat šatník
Mluvit míň sprostě (to bude kurva těžký)
Jít profesně výš
Pořádně si užít léto
Aspoň jeden dobrý skutek denně
Dokončit podklady pro knihu
Rozjet pořádně business s dárkovými předměty
Naučit se plynule italsky
Víc se věnovat svému koni
Víc a lépe malovat a zdokonalovat techniky
Být skromnější...

🙂) tak s chutí do toho 🙂)))

#do_noveho_roku_s_dm
Mám moc ráda atmosféru Nového roku. To bilancování nad uplynulým rokem a přemýšlení co bych další rok chtěla zlepšit či změnit. A a tím souvisí předsevzetí. Dávám si předsevzetí každý rok. Většinou je plním, protože se jedná o věci, kterých doopravdy chci dosáhnout. Třeba chodit běhat, jako minulý rok. Letos jsem se rozhodla, že budu cvičit jogu a tak každý den cvičím a mám z toho ohromnou radost.

#do_noveho_roku_s_dm
Předsevzetí si už nedávám, vzdala jsem to už dávno, nemám pevnou vůli...

#do_noveho_roku_s_dm předsevzetí jsem si letos dala jedno a to, že vylepšíme životosprávu

#do_noveho_roku_s_dm
Předsevzetí si už nedávám, vždycky jsem vydržela jen do půlky ledna. Takže tento rok jsem to vzdala předem. 😜

avatar
apacheeeAMBASADORKA
15. led 2020    

Slíbila jsem soutěž o balík produktů značky dmBio a je to tady🙂 Ve výherním balíčku najdete vše, co vidíte na obrázku 😉

Před pár dny nám začal nový rok a ten se pro spoustu lidí pojí s dáváním předsevzetí. A kolem tohoto tématu se bude točit i právě aktuální #dm soutěž.

Jak se zapojit do soutěže?
1) Lajk této zprávě
2) Do komentu k této zprávě napište "soutěžím"
3) Na svůj blog přidejte zprávu s hashtagem #do_noveho_roku_s_dm a napište, jak jste na tom vy a předsevzetí. Dáváte si je, nebo ne? Dali jste si letos nějaké? Pokud ano, jaké jste si dali pro letošní rok. A pokud ne, klidně napište proč.

Soutěž trvá od této chvíle až do středy 22. ledna (končíme o půlnoci), výherce bude vylosován ze všech soutěžních příspěvků, které splní pravidla🙂

Tak a jdeme na to, komupak by tenhle balíček dobrot udělal radost?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
14. led 2020    

Přes advent a Vánoce jsem představování značek odsunula trochu na druhou kolej, ale konečně už přišel čas se k medajlonkům privátních #dm značek zase vrátit😝

Tentokrát přišla řada na značku dmBio, která věřím, že vám určitě nebude neznámá. Musím se vám přiznat, že to vlastně není tak dávno, kdy jsem si skoro ťukala na čelo nad nabídkou jídla v drogérii, ale nakonec jsem tomu propadla také 😂

Mezi produkty dmBio najdete:
👍 ovoce a sladkosti
👍 obilniny a luštěniny
👍 svačinky
👍 nápoje

U produktů dmBio máte jistotu, že obsahují jen ty správné přísady pocházející z ekologického zemědělství.

Znáte tuto "déemkovou" značku? Pokud ano, lajkněte prosím tuto zprávu, ať si můžu udělat představu, jak moc vás potěší velká soutěž, kterou už zítra spustím. Bude se soutěžit o balík produktů právě této značky ❤

https://www.modrykonik.cz/group/8708/

avatar
apacheeeAMBASADORKA
14. led 2020    

👍 jedno dítě ve školce
👍 druhý dítě si staví puzzle a já se nemůžu ani koukat, protože období "já sám"
👍 všechna práce hotová
👍 takže je čas na čaj a pročtení #dm active beuty magazínu, který mi včera dorazil

Lidi vždycky říkali, že ta mateřská je hrozný období. Fakt nechápu proč, protože já si tohle období moc užívám a jsem vážně spokojená ❤️

avatar
rebe
10. led 2020    

No tohle! Bleskově jsem vběhla do dmka, plenky, tablety do myčky, mýdlo na ruce, v kapse mi pípla smska od muže, kde jsem, rychle vyskládat na pult, co pokladní namarkuje, rychle rychle do batohu. Máte chlapečka, nebo holčičku?, kouká pokladní na ty plenky. Holku, ale i kluka, vlastně dvě holky a kluka, soukám ze sebe, proč ji to zajímá? Dál skládám věci do batohu, snažím se tam vecpat ještě ty tablety, dobrý, vešly se, už jenom peněženku... a sbírám bradu ze země. Přede mnou přistál dárek k nákupu.
Takhle nadšenou zákaznici asi měli naposledy, když @apacheee dostala nafukovacího ptáka. To tam mají mentalistu, který dokáže poznat, co komu udělá největší radost?!

#lassig #dm

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    10. led 2020    

Před Vánoci jsem se tady radovala z adventního kalendáře z #dm. V nabídce jich měli několik druhů, ale já si vybrala ten kosmetický - složený pouze z výrobků značky Trend IT UP a několika z vás jsem slíbila, že se potom podělím o dojmy a fotku všeho, co bylo ukryté v okýnkách. Takže tady ji máte 😀

Já jsem sice kalendář dostala, ale běžně se prodával za 699 Kč. Při rozbalování jsem si však několikrát říkala, že kdybych ty věci kupovala jednotlivě, rozhodně se dostanu na vyšší částku. Před pár dny jsem jen tak ze zvědavosti hledala produkty a počítala, kolik by všechny dohromady stály a výsledná částka mě dost překvapila. Bylo by to 1570 Kč, tedy o dost více než cena za kalendář.

A teď už k dojmům z kosmetiky. Od Trend IT UP už jsem doma pár výrobků měla a byla jsem s nimi spokojená. Ale pořád jsem měla ke značce lehkou nedůvěru - přeci jen patří spíše k těm levnějším na trhu. Po tomto kalendáři jsem ale vážně přesvědčená, že je to naprosto perfektní dekorativka. Za málo peněz hodně muziky. Fakt všechno, co bylo v kalendáři, je úžasné a mně dokonale sedí a vyhovuje.

Ale z čeho, jsem si lidově řečeno fakt sedla na zadek, jsou jejich rtěnky. Nádherné odstíny, ale hlavně opravdu dlouhá výdrž. Tu nejtmavší jsem použila na vánoční večírek a přidala si ji do kabelky, že budu muset během večera párkrát obnovit. A? Nemusela jsem ji vytáhnout ani jednou! To fakt neznám. A další TOP jsou za mě oční stíny. Kdybych to nezkusila, tak neuvěřím, ale jsou dokonalý a já musím vyrazit na lov dalších odstínů.

Jediné, co mě nijak nepotěšilo a nevyužiju, je oddělovač prstů a pilníček. Kalendář hodnotím jako úžasný dárek, který mi fakt pomohl udělat krásný advent. Každý den jsem se jak malá holka těšila, co v krabici najdu nového a hned ten den musela vždy vyzkoušet 😇 Občas byl docela boj produkt vyndat z kalendáře, protože tam byly přidělané opravdu napevno, ale s použitím větší síly a páčícího prostředku - tím byla tužka na oči 😂 se vždy zadařilo 😝

avatar
apacheeeAMBASADORKA
9. led 2020    

Do zítřejšího rána se ještě můžete zapojit do soutěže o peckovní #dm diář a již příští týden se můžete těšit na velkou soutěž o nadupaný balík produktů dmBio 💃

Aktuální soutěž najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/article/soutez-o-diar-2020-aneb-planujeme-s-dm-a-o1uigh/

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    9. led 2020    

S kosmetikou je to občas složitý. Zatímco si 1 výrobek všichni chválí, vždy se najde někdo, komu nesedne, nebo nebude fungovat. Od doby, co jsem ambasadorkou #dm se mě často ptáte na má doporučení😉

Tak dneska vám doporučím zázračnou masku proti černým tečkam. Zaručuji vám, že hned po její aplikaci není vidět opravdu ani jedna jediná černá tečka. Tečka 😂

Soutěž o diář 2020 aneb Plánujeme s dm a evropskými městy

Jsem panna. Tedy znamení, které má rádo řád. I když můj muž  by vám zaručeně tvrdil pravý opak - ale to jen proto, že můj řád občas tak úplně nechápe🙂 S řádem jde ruku v ruce plánování a k tomu vždycky potřebuju diář. Každý rok se na tu chvíli, kdy budu vybírat nový, vážně těším. Diář pro rok 2020 jsem kupovala tentokrát výjimečně brzy, někdy v listopadu, protože se hodně začaly ozývat nevěsty s rezervací pro svatební termíny. Trošku mě začala děsit moje metoda zapisování si na lístečky, které vždycky někde založím, takže jsem koupila první diář, který mi v papírnictví padnul do oka.

V prosinci jsem pro vás jako ambasadorka psala inspirační články na dárky z dm a vyhledávala zajímavé produkty. A hned mě zaujaly diáře s nádhernými ilustracemi evropských měst. Jenomže jsem si říkala, že nebudu přece kupovat další diář, když už jeden mám. Jak to dopadlo už vlastně víte.

Nádherný Londýn

Po prohlédnutí diáře v mé oblíbené prodejně v Jičíně jsem ale usoudila, že ho nutně potřebuju. Vzhledově je nádherný, má pevné desky a moc se mi líbí i barevně. Ale opravdu rozhodl až jeho vnitřek a spousta prostoru, kam si můžu zapisovat důležité úkoly a nejrůznější poznámky. Diář můžete pořídit ve 4 motivech:

  • Praha
  • Paříž 
  • Londýn
  • Řím

Jelikož nás letos čeká dokonalý výlet do Londýna, neváhala jsem ani chvilku a rovnou sáhla po tom typickém červeném autobusu na obálce. Každý den mi teď můj diář připomíná, že se mám sakra nač těšit🙂 

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    6. led 2020    

#soutez

O dm diářích jsem vám psala už před Vánoci v tipech na dárky. No a nakonec to dopadlo tak, že jsem inspirovala sama sebe 😂 Přestože jsem už měla jeden krásný diář koupený, nedalo mi to a musela si pořídit ten "déemkový", protože...LONDÝN. Pokud jste četli mou předchozí zprávu, tak vám to musí být jasný🙂

Z diáře jsem naprosto nadšená a napadlo mě, že bychom si o 1 kousek mohli s #dm zasoutěžit. Co myslíte? Pokud by vám taková výhra udělala radost, dejte zprávě prosím lajk. A pokud ano, tak mi ještě do komentáře napište, které město by vás potěšilo nejvíce - na výběr je: Praha, Londýn, Paříž a Řím.

Ještě vám ulehčím rozhodování, které město je pro vás TOP, a přidávám odkaz, kde si můžete všechny 4 možnosti prohlédnout:

https://www.dm.cz/search/1018146.html?type=prod...

avatar
apacheeeAMBASADORKA
5. led 2020    

Vánoce a vánoční prázdniny jsou definitivně za námi, bohužel 😢 Je tedy čas se zase naplno vrhnout do práce a povědět vám, na co se můžete v lednu s #dm těšit 👏

Hodně z vás psalo, že chcete, abych se věnovala značce #dmbio a mám pro vás tedy dobrou zprávu - nejenže se o ní dozvíte spoustu zajímavého, představím vám některé produkty, přidám zajímavé recepty, ale co vám stoprocentně udělá radost - budou dvě velké soutěže o pořádnou nadílku dmBio produktů. A to ještě není všechno - již tento týden vyhlížejte soutěž o jednu parádní vychytávku 😎

A pokud vzpomenete na moji loňskou zprávu s nákupem božích vánočních ubrousků, musím se "pochlubit", že jsem na ně fakt nejenže vzpomněla, ale dokonce je i našla. A u štědrovečerní večeře se vyjímaly fantasticky! Mamka s babičkou si do nich dokonce odmítly utřít pusy a odnášely si je domů na památku 😉

avatar
apacheeeAMBASADORKA
2. led 2020    

Před Silvestrem jsme si udělali s manželem radost a pořídili šejkr na koktejly a musím říct, že jsem vážně nadšená. Trochu jsem se bála, jestli bude pořádně těsnit, ale Tescoma je asi vážně sázka na jistotu. Je naprosto perfektní. Nevyteče ani kapka, skvěle se udržuje a dokonale si poradí i s ledem již po pár zatřeseních. Je údajně i pro profesionální použití a fakt tomu věřím.

A kdopak podle malé nápovědy z #dm uhádne, co se bude u nás dneska pít? 😂

Strana