Novinky

#joie

maanule AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 28. únor 2019
Když se u nás v domácnosti sejde #sunar a #pepco :blush: (vileda visí opodál)

Tato fotka me přivedla na myšlenku, ze je super, ze pro nás konik vytváří projekty s ambasadorkami, různé testovací akce a soutěže...

a ze jsem díky MK zjistila:
ze existuje fialový #vileda hadrik, který umí nadpozemske věci,
ze v #pepco mají super věci za par korun
ze už vím jestli #zapf baby born nebo anabelle
ze až půjdu do lékárny a budu tapat v nosních sprejich, tak budu znát #sterimar
ze #babydove má ty nejprijemnejsi mýdla
ze #hipp má skvělou pěnu do vany s kacenkou, kterou moje děti miluji
ze #fisherprice nabizi skvěle interaktivní hračky

A ze #sunar je značka, kterou vam mužů doporučit jako máma dvou děti, která dává svým dětem to, co je kvalitní a občas povolim i to, co jim chutná... (sušenky)

Díky MK, děláš to dobre! :hearts:

(Ještě jsem zapomněla na projekty @apacheee která nám předává plno pozitivní energie i mimo veletrhy :slight_smile: )
Taky #joie kočárky a plno dalších...
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
9. pro 2018 Čtené 175x

Dobré ráno, 

předem bych chtěla moc poděkovat všem, které se zapojily do soutěže. Je mi jasné, že sobota určitě nabízela mnohem příjemnější činnosti, než vysedávat u PC, ale na druhou stranu, proč nezkusit štěstí, že?  :slight_smile: 

Generátor náhodných čísel vybral následující z vás:

@bigbig

@kat295

@elmonda

Výhercům moc gratuluji a ozvu se do IP. :slight_smile: Ostatním posílám srdíčka pro radost a určitě sledujte naše blogy dál, protože tato soutěž nebyla rozhodně poslední! :slight_smile:

Přeji krásné vánoční přípravy v poklidu ... :slight_smile:

Marcela a Joie.

#vanoce_s_ambasadorkami #joie

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
8. pro 2018 Čtené 311x

Zítra zapálíme druhou svíčku na adventním věnci, možná už dnes necháme rozehřát troubu a upečeme pár druhů cukroví, nebo sbalíme děti, zajdeme na procházku a zahřejeme se teplým voňavým punčem.. ale také bychom si mohli víkend zpříjemnit soutěžením a zkusit vyhrát fajn cenu :slight_smile:

O co dnes soutěžíme? 

Vyhrát můžete jeden ze tří roztomilých bryndáčků s nosorožcem a k tomu dárkové předměty od Joie! 

A jak se do soutěže zapojit? 

Úplně jednoduše - pokud chcete vyhrát, musíte splnit jen 3 jednoduché podmínky:

1. Pod tento článek odpovědět na soutěžní otázku - soutěžní příspěvky můžete přidávat pouze do dnešní půlnoci.

2. Dát lajk tomuto článku

3. Dát lajk dnešnímu vánočnímu článku u Monči @monny3.

https://www.modrykonik.cz/blog/monny3/article/vanocni-pokrmy-a-stolovani-v-prubehu-cas-bbjv25/

No a pak už stačí jen mít štěstí při losování. Tři výherkyně budou vylosovány pomocí generátoru náhodných čísel a během zítřejšího dopoledne budou vyhlášeny u mě na blogu.

A jaká je tedy soutěžní otázka?

Tak zkuste štěstí, ať už pro sebe (resp. své děti), nebo jako milý dárek! :slight_smile: 

Marcela a #joie

#vanoce_s_ambasadorkami

#dny_s_ambasadorkami

#soutez

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
5. pro 2018 Čtené 504x vybrali jsme

    Máme za sebou 1. adventní neděli, první adventní svíčka už zahořela, a tak by nebylo určitě od věci si něco o adventu říct. 

    Latinské slovo „advent“ v podstatě znamená příchod. Mluvíme o příchodu Ježíše na svět, aby si Bůh a lidé mohli být blízko a zároveň jeho druhém příchodu na konci časů a s velkou silou – aby obnovil celý svět do Boží krásy.

    Doba adventní byla v podstatě přípravou na vánoční svátky. Dříve byla také dobou půstu. Byly zakázány veškeré zábavy, tanec i zpěv, což se u některých katolíků dodržuje i dnes. Lidé se mají věnovat především zbožnému rozjímání. 

    Datum první adventní neděle je pohyblivé. Je to proto, že poslední adventní neděle - čtvrtá - připadá vždy na neděli před 25. prosincem (který je hlavním vánoční svátkem). A protože 25. prosinec je každý rok v jiném dni v týdnu, tak i 1. adventní neděle má každý rok jiné datum. Advent vždy trvá do půlnoci dne 24.12. ("štědrý večer" je vigilie - předvečer hlavního vánočního svátku). Někdy se proto stává, že poslední adventní neděle může připadnout i na Štědrý den. V takovém roce trvá advent vlastně jen tři týdny, i když má čtyři adventní neděle. Letošní rok nám to tedy vyšlo jen tak tak. :slight_smile:

Každá z adventních nedělí měla také své označení- železná, bronzová, stříbrná a zlatá.

    První adventní nedělí navíc začíná liturgický rok. Křesťané totiž odvíjeli čas od narození Krista. Ke všem událostem tak docházelo buď před narozením nebo po narození Ježíše.

    Spolu s adventem se spojují různé tradice, jako  vánoční trhy,  pečení vánočního cukroví, zdobení adventního věnce, nebo otevírání okýnek adventního kalendáře.

 V dnešní době už je možné pořídit nepřeberné množství druhů adventních kalendářů nejen pro děti, ale i pro dospělé a spousta lidí také volí možnost si kalendáře vyrobit. Já manželovi například jeden rok vyráběla pivní adventní kalendář a další rok kalendář rumový a oba měly super úspěch.

    Letošní rok jsem na manžela s kalendářem trochu zanevřela s tím, že mu nadělím lahvinku k Mikuláši. Navíc jsem řešila kalendář pro syna, jeho narozeniny, svátek.. no a nakonec se stalo, že jsem na to úplně zapomněla! Nějak mi splynuly termíny a neuvědomila jsem si, že se kalendáře otevírají už prvního. :grinning: Došlo mi to až ve chvíli, kdy jsem letos poprvé dostala kalendář já od manžela! Na chudáčka Mikyho jsem úplně zapomněla... tak si rozbalil první pytlíček až večer. Ještě že mu jsou teprve dva a je mu to jedno...  Nojo, jsem to děsná matka.. Příští rok znovu a lépe. :grinning: 

  Přidávám pár fotografií adventních kalendářů pro inspiraci. :slight_smile: 

Co se týče výroby adventních věnců, určitě vás nepřekvapí, že je v něm ukryta jistá symbolika, která je však ne každému známá, takže určitě nebude na škodu si ji trochu připomenout. :slight_smile:

    Adventní věnec bývá většinou kruhový. Tento kruh symbolizuje Boží věčnost a jednotu a má jasně daná pravidla, jak by měl vypadat. Větvičky jehličnanů či cesmíny, ze kterých je vyroben, představují život. Dříve se často používaly i holé slaměné věnce, které odháněly zlé duchy a tím zajišťovaly do domu požehnání. Na věnec se pak umisťují svíčky, které se postupně zapalují o adventních nedělích.

    Zvyk postupného zapalování svící na adventním věnci se k nám dostal až v druhé polovině 20. století z Německa. V tradičním českém prostředí byla okna slavnostně osvětlována jen na Bílou sobotu.

    Důležité jsou také barvy svíček. Barvou adventu je fialová. Vyjadřuje důstojnost a pokání. Svíčky a stuhy na věnci by tak měly být fialové s výjimkou té třetí v pořadí – ta je totiž zasvěcená přátelství a je růžová, říká se jí „Gaudete“, což je latinské slovo pro radost. Svíčky se zapalují proti směru hodinových ručiček.

Časté jsou i věnce s pátou, bílou svíčkou uprostřed. Ta se zapaluje na Štědrý den a symbolizuje Krista.

O Vánocích jsou všechny čtyři svíce nahrazeny bílými - náš čas přípravy minul a my vstupujeme do veliké radosti.

I ohledně výroby adventních věnců doma pokročila a rodiny se nedrží původního striktního vzoru ale přizpůsobují si tradice svému přesvědčení a svým potřebám. Proto najdeme spoustu originálních adventních věnců, které můžete pořídit, nebo sami vyrobit. Fantazii se meze nekladou.  

a jde to i takto jednoduše ala "Ikea stajl" ...  :slight_smile:

Někdo si adventní věnec koupí, někdo si jej rád vyrobí.. Já vždy věnec vyrábím, jednak protože mě tvoření baví, a také proto, že to vnímám jakou součást adventních příprav a nasávám tak vánoční těšení. Barvy a styl volím dle aktuálního naladění, většinou ale dávám přednost přírodním materiálům. Od narození Mikyho jsem si hodně oblíbila Středisko ekologické výchovy Hlídka u nás v Brně, kam chodím věnce vyrábět. Je tam i herna pro děti, takže Mikeš se pěkně zabaví. Letos jsem tedy doufala, že se už zapojí do tvoření, ale raději dal opět přednost hračkám v herně, tak třeba za rok. :slight_smile:

No a tahle to tvoření letos dopadlo u nás:

A ještě Mikešova varianta adventního svícnu a výběr svíček, u které nám ještě schází větvička :slight_smile:

Doufám, že pro vás nebylo čtení článku promarněným časem a snad jste se i něco zajímavého dozvěděly. K tomuto článku se bude odpoledne vztahovat soutěž, tak sledujte blogy ambasadorek. :slight_smile:

Na závěr přikládám jednu moji oblíbenou českou vánoční písničku, pro nasátí vánoční atmosféry. ️:heart:

https://www.youtube.com/watch?v=UiEa8GRvFGw&list=RDUiEa8GRvFGw&start_radio=1

        Krásný předvánoční čas vám přeje Marcela a Joie :slight_smile:

zdroje:

https://www.vira.cz

https://www.ceske-tradice.cz

http://www.farnost-ostrozska-lhota.cz

https://www.farnostprace.cz

https://cs.wikipedia.org


 #vanoce_s_ambasadorkami #joie 

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
2. pro 2018 Čtené 116x

Nás to prostě baví. A vás podle všeho taky. Vánoce jsou navíc obdobím, kdy se mají plnit přání a sny a dělat si radost. Proto opět začínají DNY S AMBASADORKAMI.

    Odfrkněte si na chvíli od vánočního shonu a odreagujte se při gruntování, zdobení, nakupování, pečení a všeho ostatního, co pro vás představuje začátek adventu. Máme pro vás znovu týden (dobře, tentokrát skoro dva) nabitý zajímavými články o Vánocích a o všem, co k nim patří, a také samozřejmě se spoustou soutěží. Protože ty ke Dnům s ambasadorkami taky neodmyslitelně patří.

    Vyhrát můžete všechno možné od drobností po hodnotné výhry. A i když se na vás třeba neusměje štěstí, obohatíte alespoň svého ducha.  Každý den vyhlížejte článek; jednou o vánočních pověrách, jindy třeba o tom, proč jíme zrovna to, co jíme. A čtěte pozorně, každý tento článek bude v jednom dni doprovázet také soutěžní článek, u jiné Ambasadorky. Takže dávejte pozor, lajkujte a komentujte.

    Podrobná pravidla najdete v každém soutěžním článku. Jsou podobná jako v předchozích dnech s ambasadorkami. Nebyl čas vymýšlet nic extra nového, na tento formát už jsou všichni zvyklí.  Ale nějaká ta změna přeci jen proběhla, proto si je přečtěte pozorně:

Pravidla Dnů s ambasadorkami:

Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

- dát like soutěžnímu článku

- odpovědět v komentáři na soutěžní otázku

- dát like Vánočnímu článku ze stejného dne (ze stejného dne, ve kterém vyšla soutěž – článek bude u jiné Ambasadorky)

Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná ambasadorka a uvede ho u soutěžní otázky.

Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní ambasadorce.

Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže 10 srdíček jako poděkování za účast.

Pevně doufáme, že se vám i tentokrát budou dny s ambasadorkami líbit, užijete si je, dozvíte se něco nového a třeba si i odnesete jednu z výher.

Hodně štěstí! První článek se na blogu objeví už zítra!

#vanoce_s_ambasadorkami #joie

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
1. lis 2018 Čtené 420x vybrali jsme

Už jsme měli doma golfky joie Brisk, super skladný Joie Pact a nyní přišel na řadu sportovní kočárek Joie Mytrax! Musím říct, že na ten jsem se těšila úplně nejvíc! Když jsme vybírali sportovní kočárek pro syna, Joie Mytrax byl jedním z našich horkých favoritů!

Základní informace ke kočárku:

 • všestranný - díky možnosti snadného sundání potahu kočárku, je po dokoupení adaptérů možné elegantně připevnit na konstrukci hlubokou korbu Ramble, nebo autosedačku a díky tomu můžete používat všestranný a skvěle skladný kočárek od narození až do doby kdy začne chtít svět prozkoumávat pěšky
 • složen ve vteřině, okamžité složení jednou rukou je chytře umístěné uprostřed sezení - prostě jen zatáhnete a je to!
 • přizpůsobí se - teleskopická rukojeť s jednoduchým nastavením výšky zajistí pohodlné řízení Vám i Vašemu partnerovi


klíčové vlastnosti:

 • jednoruční skládání s ovládáním na sedáku
 • skvělá poloha zádové opěrky s minimálním sklonem
 • jednoduchá čtyřkolová konstrukce
 • po dokoupení nastavitelných adaptérů, lze nasadit autosedačku i-Gemm a Gemm, nebo hlubokou korbu
 • automatická pojistka proti rozložení
 • sezení a látkové části lze snadno sundat pro snazší používání konstrukce s autosedačkou, nebo hlubokou korbou
 • po složení samostatně stojí
 • 4 pozice zádové opěrky
 • 2 pozice opěrky nohou
 • rozkládatelná bouda s okénkem a ventilací
 • prostorný košík
 • přední kola s pěnovou výplní
 • zadní kola nafukovací
 • odpružení všech kol
 • aretace předních kol
 • rychloodnímatelná přední a zadní kola
 • skladný, vejde se i do malého zavazadelníku
 • odnímatelné madlo s látkovým potahem
 • praktická nožní brzda
 • pětibodové pásy s příjemným polstrováním
 • výškově nastavitelná teleskopická rukojeť
 • součástí kočárku je pláštěnka a odnímatelný držák na nápoje


specifikace:

model: S1509

rozložený: d. 88-101cm x š. 58cm x v. 99-108.5cm

složený: d. 82.8cm x š. 58cm x v. 42cm

hmotnost: 12kg

celková nosnost 30kg

schváleno dle: EN 1888:2012

K dostání v ČR je ve čtyřech barevných provedeních. 

    První, co vás na kočárku Joie Mytrax zaujme, je to, že je to FAKT pěkný kočárek!! :grinning: Už se s tím opakuju, ale Joie prostě používá tak kvalitní a příjemné materiály a výrobky mají krásné barvy, že mě to nepřestává udivovat! Jak kočárky, tak autosedačky, postýlky, lehátka… prostě vše co mi prošlo rukama v tomto směru perfektní! No a stejně tak Mytrax. Měli jsme jej doma v barvě Navy Blazer a je to krásná námořnická modř. Kočárek je příjemně polstrovaný, takže při sezení ani ležení nikde Mikyho nic netlačí a sedí se mu naprosto pohodlně. Sedací plocha má mírný sklon, takže dítě nesklouzává z kočárků a zůstává pěkně tam, kde má. :slight_smile:

    Pro někoho možná hloupost, ale já jako velkou výhodu shledávám nízké umístění madla, které je před dítětem. Jednak přes něj dobře vidí na okolí a druhou výhodu vidím v tom, že mi Mikuláš, když není připoutaný, nevyskakuje z kočárku, protože se tam moc dobře neprotáhne- nebo mám alespoň pár vteřin na to zasáhnout. :grinning:.

    Co bych ještě poznamenala je, že je u něj pár „vychytávek“, které ale chtějí cvik nebo je potřeba si na ně zvyknout a je to věc, která by možná někoho mohla při zkoušení na prodejně odradit, tak jako se to stalo nám. Je to ale jen o tom vědět, jak na to a buď si přečíst návod, nebo tuto recenzi. :slight_smile:

    Kočárek jsme měli doma několik týdnů a plně jsme se s ním sžili a nenašli na něm skoro nic, co by nám vadilo. Buď to chtělo cvik, nebo zvyk. :slight_smile:

Odpružení

    Mytrax má přední kola pěnová, zadní nafukovací a všechna jsou skvěle odpružena. Jedná se o super kočárek pro život a do terénu. Jezdili jsme s ním kde se dalo a všude projel na jedničku- tedy až na plážový písek, ale to mu budiž odpuštěno, to by byl velký oříšek pro všechny kočárky. :slight_smile: Kameny, pískové cesty, asfalt, nerovné silnice, dlaždice, … bylo prostě jedno kde jedeme, Mikeš měl pohodlí za všech okolností.

Polohování

    Když jsme měli kočárek doma první dny, musím říct, že pro mě bylo trochu složitější spícího Mikuláše položit tak, aby to proběhlo plynule a bez problémů. Nevím, jestli je to jen mýma rukama, ale polohování totiž funguje tak, že musíte nadzvednout „háček“ na zádové opěrce a tím zvednete tyč pod ní, která je zaražena v plastových v podstatě ozubených kolech. Nic složitého, ale když o tom nevíte, snadno stane, že nedomáčknete úplně, tyč se tolik nezvedne a polohování je krapet neohrabanější nebo nejde vůbec. Když jsem se pak ale konečně podívala dolů a pochopila, jak to funguje, byl Mikeš už elegantně položen během pár vteřin. Takže to chce jen chápat princip a pořádně zmáčknout. :slight_smile:

    Stále není u všech kočárků samozřejmostí, že v kočárku můžete dítě položit do lehu, kde se může pohodlně vyspinkat a natáhnout si i nohy. U Mytraxu to není žádný problém, kočárek lze položit do takřka vodorovné polohy a i nohy si ten náš skoro dvouleťák pěkně natáhl a nikde nepřesahovaly.

    K dispozici je hned několik poloh zádové opěrky i opěrky pro nohy, takže si jen stačí vybrat, co zrovna pasažér potřebuje. Pokud máte například zatím nesedící dítě, můžete nechat položeno nebo využít mírný sklon, pro starší děti, které potřebují pořádný výhled je možné opěrku zvednout a sedět takřka jako na židli.

Skladnost a složení kočárku

    Mytrax se s námi hodně nacestoval a to nejen v terénu, ale i v letadle, v MHD a v kufru auta a nikdy nebyl problém vedle kočárku vézt další zavazadla, nebo i velkého psa. Je pravda, že máme spíše větší kufr, ale pokud by bylo potřeba, není problém snadno odejmout všechna kola a jsem si skoro jistá, že díky tomu se vejde opravdu všude. Jedná se opravdu o skladný kočárek v kategorii sportovních kočárků.

    Výrobce uvádí, že Mytrax lze složit jednou rukou. Ano potvrzuji, jde to. Není to tedy taková rychlost jako například u kočárku Pact, ale opravdu to jde, i když dvě ruce se mi vždycky hodily víc a přišlo mi to tak pohodlnější. 

Teleskopická rukojeť

    Asi největší výhodou, kterou může Mytrax nabídnout je teleskopická rukojeť! Má asi pět poloh. Pro vysoké rodiče je to paráda, nastavíte si jak potřebujete a jedete. Manžel si tuto funkci moc chválí a já, i když to tak nepotřebuji, to oceňuji například když jedeme z kopce. Nekopu se do koleček a kočárek se mi veze velmi pohodlně. Rukojeť je opravdu super, ale musím přiznat, že to byl taky z jeden důvodů, který nás na prodejně trochu odrazoval i když teď už vím, že zbytečně. Rukojeť totiž tím, že je výsuvná a má tím pádem nějakou vůli, vydává občas při pohybu mírný zvuk (jakoby cvakání) a v tom tichu na prodejně vám možná přijde, že je to rušivé a rukojeť tak nepůsobí důvěryhodně. Po pár jízdách jsme s mužem ale oba naznali, že naše obavy byly zbytečné. Při jízdě o ní ani nevím, zvuk někdy slyšet je, jindy ne, ale nic co by mě nějak rušilo při jízdě, a to jsem na zvuky dost háklivá. :slight_smile: Rozhodně není tak slyšet jako třeba když vám vrže kolečko. Je to vážně úplně v pohodě, rukojeť funguje jak má o nějakém zvuku ani nevím.

    S tím ale každopádně přichází na řadu další a poslední „vychytávka- nachytávka“ a to, že když máte výsuvnou rukojeť, která se trochu hýbe, prodlouží se vám při zvedání předních koleček „páka“ a trvá asi o vteřinu déle, než madlo zabere. Takže zatlačíte do madla, nic se nestane, pak rukojeť zabere a už zvedáte. Zase další věc, na kterou si bleskurychle zvyknete, ale je to drobný detail, který mi nejde nezmínit. Už jsem asi trochu hnidopich, ale když už recenze, tak důkladná. :slight_smile:

Výbava

    V ceně najdete pláštěnku, která je překvapivě použitelná a není tak potřeba dokupovat jinou, jak se často stává. Nejvíc nejlepším doplňkem je držák na hrnek, o kterém jsem vždy snila a který mi bude velmi scházet! Paradoxně jak je Mikeš větší, tak se moc často nestane, že bych si tam vezla kafíčko, spíš je to skvělý držák na kaštany, žaludy a další super poklady, které při procházce objevíme. :grinning: Držák je vyroben z odolného plastu, takže není problém jej opakovaně sundávat a nasazovat.

    Košík Mytraxu je prostorný, i když při vkládání objemnějších věcí občas zavazí tyč, která se nachází pod sedací částí. Parádní je přidaná podélná kapsa v košíku, kam si můžete schovat co potřebujete a nemusíte s sebou brát ven tašku na kočár. Horší přístup když dítě leží. Ale nesetkala jsem se zatím s kočárkem, kde by byl košík za těchto okolností pohodlně přístupný, takže mě to ani nijak nepřekvapilo a neshledávám to jako nedostatek, spíše standard.

    Co se mi líbí moc je brzda zadních kol. Jedná se o brzdu u jednoho kola, kterou zvedáte, nebo na ni šlapete. Jde ovládat snadno, ale přesto kola pevně drží. Již několikrát jsem během léta potřebovala kočárek odbrzdit / zabrzdit bosá, nebo v letních botách a tady to nebyl žádný problém, jako to bývá u jiných kočárků, kde mám co dělat, abych s brzdou pohnula.

    Skvěle jsou také u všech výrobků Joie vyrobeny ramenní popruhy! Pásy vedené přes ramena jsou zaseknuté v pásech přes boky, takže není potřeba vždy nasazovat jednotlivé části do sebe a stačí jen přehodit přes ramena a zacvaknout do středového popruhu.

Velká střecha

    I u Mytraxu je samozřejmostí velká střecha s UV filtrem, což je při spánku dítěte výhodou. Miminko je pěkně chráněno před Sluncem i větrem. Na střeše je zakryté síťované okýnko, kterým můžete dítě tajně zkouknout (jak to dělávám já). Co maminky určitě ocení je, že se střecha dá rozložit a rozložený díl je neprůhledný a je ze stejné kvalitní látky jako celý kočárek. Dokonce i vnitřní část střechy je z příjemného jemného materiálu.

Rozteč kol

    Řekla bych, že Mytrax má možná trochu větší rozteč zadních kol, než jiné kočárky, které jsem měla možnost vyzkoušet. To může být výhodou i nevýhodou. Výhodou v tom, že bez problémů najedete do „kolejí“ na schodech, kam se mi občas s jinými kočárky těžko strefuje. Nevýhodou když se například jako já snažíte provést spící dítě až na balkon a musíte tak kličkovat mezi nábytkem. Každopádně žádná hrůza. Máme otestováno v obchodech, malém výtahu a nikde nebyl problém, všude jsme se v pohodě vlezli.

Připojení hluboké korby nebo autosedačky

    Bohužel jsme neměli možnost vyzkoušet, ale jedinečnou výhodou i kočárku Mytrax je, že skrze adaptéry připojit autosedačku Joie i-Gemm nebo hlubokou korbu Joie Ramble. Oboje můžete buď připojit rovnou na sportovní nástavbu, nebo ji celou sundat a připevnit skrze adaptéry rovnou k podvozku! Každý si vybere, co mu vyhovuje- někdo dá na rychlost, někdo na estetiku.

i-Gemm a Ramble na sportovní nástavbě:

i-Gemm na povozku:

Ramble na povozku:

Rezervy

    Jediné, co bych kočárku Mytrax vytkla je, že jelikož se skládá potahem ven, tak během manipulace a přepravy dochází k oděru přední části podvozku. Nejsou to výrazné oděrky, ale jsou zbytečné.

Výhody:

 • vzhled
 • kvalitní materiály (i vnitřní část střechy, což je vidět když je složená střecha)
 • střecha, která se dá roztáhnout, bez síťky, s faktorem
 • držák na nápoje z pevného plastu (není problém jej opakovaně sundávat a nasazovat)
 • odolnost v terénech
 • teleskopická rukojeť
 • pohodlná brzda zadních kol
 • přídavná kapsa v košíku na věci
 • funkční pláštěnka součástí výbavy
 • pohodlné usazení dítěte- neklouže dolů
 • nižší madlo před dítětem- nemůže vyskočit z kočáru
 • skvělé zapínání- boční popruhy drží v horních a pouze se navlékne přes ramena, není nutné znovu provlékat
 • polohování nohou
 • skladný
 • polohovatelný- do lehu
 • měkké polstrování
 • možnost skrze adaptéry připojit autosedačku Joie i-Gemm nebo hlubokou korbu Joie Ramble

Nevýhody:

 • při skládání se odírá přední konstrukce
 • horší polohování (při nedostatečném zmáčknutí se zasekává v ozubených kolech), chce to cvik

Shrnutí:

    S kočárkem Joie Mytrax jsme žili několik týdnů a musím říct, že recenze jiných maminek nelhaly, je to opravdu super kočár, se kterým můžete jezdit denně, nemusíte se omezovat na určité terény, v MHD na něj bylo super spolehnutí a nezklame vás ani při špatném počasí. :slight_smile:

Bližší informace o kočárku najdete například zde.  

#joie 

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
27. zář 2018 Čtené 127x

Dalším testovaným produktem Joie, který jsme měli s Mikym možnost vyzkoušet, byla autosedačka Joie Every Stage. Již dříve jsme testovali Spin 360, autosedačku s isofixem a to byla teda bomba! Takže jsem byla zvědavá, jak se nám bude jezdit s autosedačkou klasicky upoutanou pásem, sami totiž vlastníme také autosedačku s isofixem.

Co se týče Every stage, je to v podstatě nejflexibilnější sedačka, kterou Joie vyrábí. Je totiž schválena od narození až do 36kg! Je nástupcem autosedačky Stages, která se stala nejprodávanější autosedačkou ve Velké Británii a získala velké množství ocenění.

Základní informace o autosedačce:

 • 4 sedačky v 1 - Every Stage pokrývá všechny existující váhové kategorie autosedaček 0+, I, II a III, díky tomu ji lze využívat od narození až do cca 12 let
 • autosedačka nabízí možnost cestovat v bezpečnější pozici, proti směru jízdy pro děti až do hmotnosti 18kg, tedy cca 4 let věku.
 • Every Stage navíc nabízí systém ochrany proti bočnímu nárazu a skořepinu zesílenou ocelovými prvky.
 • pro maximální pohodlí je připraveno velké množství odnímatelných polstrování.
 • po ukončení užívání vnitřního postroje jej jednoduše složíte do připravených přihrádek, bez otravného provlékání.
 • sedačka poskytuje zabudované odvětrání, nebo automatické rozšiřování prostoru pro ramena při výškovém nastavení.
 • 5 pozic nastavení sklonu, 2 pro protisměrné uchycení, 4 pro uchycení po směru jízdy
 • patentovaná vrstva Intelli-Fit pro nekompromisní ochranu proti bočnímu nárazu
 • ochrana proti bočnímu nárazu
 • Guard Surround Safety - nastavitelné prvky ochrany proti bočnímu nárazu
 • 10 výškových pozic autosedačky nastavitelné jednou rukou
 • automatické rozšíření prostoru pro ramena při nastavení sedačky pro větší dítě
 • speciální ocelové výztuže zabudované uvnitř plastové skořepiny sedačky pro ještě větší odolnost
 • Grow Together systém, s nastavením výšky pásů a podhlavníku zároveň, bez nutnosti provlékání pásů
 • velké množství odnímatelných výplní pro zajištění maximálního pohodlí v každé fázi používání autosedačky
 • luxusní polstrovaný potah z vysoce kvalitních materiálů
 • postranní síťované kapsy na drobnosti
 • snadná instalace pomocí automatického zajištění vodiče pásů
 • 5 - bodové pásy s polstrováním


specifikace:
využitelnost: Skupina 0+/1/2/3, 0-36kg, přibližně 0-12 let věku dítěte
schváleno dle: ECE R44/04
rozměry: 54 x 48-52,6 x 65,5 - 85,5 cm

Every stage se vyrábí ve dvou provedeních. Jedná se buď o autosedačku uchycenou klasickým pásem, nebo nebo o variantu Every Stage FX, která je doplněna o isosafe konektory a lze ji tímto způsobem připevnit i k isofixu. Součástí obou variant jsou samozřejmě polstrované pětibodové pásy. My testovali klasickou verzi bez isofixu. Vybrat si můžete hned z několika barevných provedení.

Jelikož skoro dvouletého Mikuláše vozíme stále proti směru jízdy, na naše první jízdy jsme vyrazili se stejně upevněnou autosedačkou. Oproti autosedačce s isofixem je trochu rozdíl v tom, že je dítě při jízdě posazeno níže a vidí hůře z okna, pokud jede pozadu. Navíc mi přišlo, že je při protisměrné jízdě trochu méně místa na nohy, takže se tam Mikuláš sice vlezl, ale více komfortu mu poskytla posměrná jízda. Každopádně si nijak nestěžoval, takže myslím, že by takto mohl určitě ještě nějakou dobu v pohodě jezdit. Výrobce uvádí až do čtyř let, každopádně přesný věk se samozřejmě bude lišit s ohledem na tělesnou konstituci dítěte. Autosedačka je upevněna podobně jako „vajíčko“, takže se dítě do autosedačky buď posadí přes pás a stačí jen zapnout pětibodové pásy, nebo se autosedačka připoutá až po usazení dítěte. Záleží, co je pro koho pohodlnější, je to ale jen o zvyku. Neměla jsem pocit, že by pás v této chvíli nějak překážel.

Výhodou je, že se dítě do autosedačky mnohem lépe umisťuje a nehrozí, že si dá hlavou do rámu dveří. S autosedačkou bez isofixu se také mnohem lépe manipuluje, například při přemisťování z jednoho auta do druhého auta či kufru a má mnohem nižší váhu.

Co se týče bezpečnosti, nebyly obecně v crash testech zjištěny nějaké výrazné rozdíly mezi autosedačkami s isofixem a bez, takže opravdu záleží pouze na tom, jaké možnosti auto rodině nabízí a jaké jsou jejich potřeby a preference.

Při dalších jízdách jsme už zkoušeli spíše vozit po směru a i když jsem se toho trochu bála a spíše preferuji protisměrnou jízdu co nejdéle to jde, autosedačka mě mile překvapila! Velmi snadno se upevňuje do auta (tak snadno, že to zvládli i moji rodiče bez předchozích instrukcí a znalostí), jelikož na autosedačce je postup upevňování velmi pěkně graficky znázorněn i s upřesněním o jakou váhovou kategorii se jedná. Vnímám to, jako velkou výhodu, jelikož autosedačku občas použije i někdo jiný z rodiny nebo se člověk snadno zmate, jak to s tím upevněním vlastně je a tohle je velká pomoc.

Co mám na Joie fakt ráda, jsou prostě kvalitní a příjemné materiály! Autosedačky jsou pěkně vypolstrované, pohodlné, materiál je příjemný a kvalitní, rozhodně nemáte pocit, že by vás výrobce nějak šidil a ani v tomto Every Stage nezklamala.

Musím říct, že ačkoliv jsem to neočekávala, osobně dávám přednost spíše isofixu, Every stage se nám během léta dost osvědčila, jelikož jsme často jezdili různými auty a museli autosedačku neustále přesouvat z jednoho do druhého. Manipulace s ní byla velmi jednoduchá a i když autosedačka zrovna nebyla využívaná, i v kufru , autosedačka je skladná a v autě se ani nehnula. Během jízdy se pásy nijak nepovolovaly, vše sedělo jak mělo a získala jsem z ní dobrý pocit, že je Miky v bezpečí, až jsem začala uvažovat, jestli ji nepořídíme do auta pro naše :slight_smile:.

Na Every Stage je super, že je velmi variabilní! Jednak z hlediska velkého rozpětí co se týče věkových kategorií, dále z hlediska- nabízí několik pozic nastavení sklonu, velké množství odnímatelných polstrování, autosedačku prostě přizpůsobíte na míru vašemu dítěti. Můžete ho také vozit proti směru jízdy nebo po směru, prostě jak je vám libo (tedy s ohledem na jeho věk :slight_smile:.. Líbí se mi, že ty možnosti prostě jsou a uživatel této autosedačky má možnost si vybrat, co je pro něj a bezpečí a pohodlí jeho dítěte nejlepší!

výhody:

 • vysoká míra variability (věk, pozice, sklon, směr jízdy,...)
 • stabilita
 • kvalitní a příjemné materiály
 • pohodlná
 • lehká
 • skladná
 • vzhled
 • odvětrávání
 • zesílené bezpečnostní prvky
 • jednoduchá instalace
 • praktické přihrádky na nepoužívané vnitřní postroje
 • kapsy na drobnosti

nevýhody:

 • méně místa na nohy pro starší dítě při jízdě proti směru (v porovnání s autosedačkou na isofix)

Autosedačka nabízí opravdu široké možnosti použití. Je zkonstruována tak, aby vydržela celé období, po kterou výrobce uvádí, že ji lze používat a pro někoho, kdo nechce autosedačku z jakéhokoliv důvodu pořizovat vícekrát, je Every Stage ideální variantou.

Autosedačku najdete například zde.

Pokud vás zajímá více zkušeností ohledně autosedaček Joie nebo jiných produktů, mrkněte k nám do skupiny: https://www.modrykonik.cz/group/7910/

#joie

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
31. srp 2018 Čtené 404x

Další soutěž je tu a i když mám tento týden trochu "bojové" podmínky, i Joie na vás myslelo a na akci Dny s ambasadorkami nesmí chybět! :wink:

O co tedy soutěžíme?

Vylosovaná maminka vyhraje dva multifunkční šátky v designu Twister Kids Graffiti :sunglasses:

   A soutěžní otázka zní:

Kdy a kde se koná veletrh For Babies?

    Správnou odpověď najdete ve včerejším článku Tipy na výlety od @apacheee.

Pro účast v soutěži je potřeba splnit tři podmínky:

 • dát lajk soutěžnímu článku (tedy článku, který právě čtete)
 •  odpovědět zde v komentáři správně na soutěžní otázku
 • dát lajk článku z přechozího dne, tedy tomu, na který soutěž odkazuje, a kde najdete správnou odpověď (článek od Verči najdete zde: https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/article/konec-prazdnin-rozhodne-neznamena-konec-l2odz9/ ) 

Harmonogram soutěže

    Do soutěže se můžete zapojit pouze do dnešních 20ti hodin.

Výherce bude po ukončení soutěže vylosován pomocí generátoru náhodných čísel a já poté zkontroluji, zda splnil všechny podmínky. Pokud by náhodou podmínky splněny nebyly, bude vybráno další číslo. Výherce bude vyhlášen na mém blogu.

Všichni soutěžící navíc jako poděkování obdrží 10 srdíček, která rozešlu během příštího týdne, až se vrátím ke kompjůtru :wink:.

Tak tfuj tfuj a během příštího týdne se můžete těšit na soutěž o další dva šátky u mě ve skupině Joie! :wink:

Marcela

#dny_s_ambasadorkami

#zpatky_do_skoly

#joie

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
26. srp 2018 Čtené 155x

Léto je pryč, škola za dveřmi. Pojďme si ty přípravy trochu zpříjemnit. Jsou tu další DNY S AMBASADORKAMI! :slight_smile:

Protože minule to byl úspěch. Protože se to líbilo nám, ale hlavně vám. Protože soutěží není nikdy dost. A protože léto bylo sice fajn, ale taky dost náročné. Děti doma, dny dlouhé, noci krátké, vedro, vedro, vedro. A tak jsme se zase spojily a vymyslely pro vás společné překvapení. Každá jsme poprosila „svou“ firmu o menší či větší dáreček, a o ně si teď zahrajeme.

Od neděle vždy jedna z nás, ambasadorek, vydá jeden článek. Proč? Abyste se taky něco dozvěděli. Čekají vás tipy na uklízení, svačinky, pro boj s rýmičkou i cestování. A na každý tenhle článek naváže soutěž. Na vás tak v podstatě jen je sledovat pečlivě naše blogy, lajkovat a komentovat.

Podrobná pravidla jsou níž v článku a budou vždycky i u každé soutěže. Možná si je pamatujete už z Velikonoc. Tehdy se osvědčily, a tak jsme po nich sáhly i nyní. A popravdě taky proto, že se nám nechtělo vymýšlet nic nového. :slight_smile:

A kromě dárečků se můžete těšit i na srdíčka, protože i ty budeme rozdávat ve velkém!

Pravidla Dnů s ambasadorkami:

Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

- dát like soutěžnímu článku

- odpovědět v komentáři na soutěžní otázku

- dát like článku z přechozího dne, tedy tomu, na který soutěž odkazuje, a kde najdete nápovědu

Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná ambasadorka a uvede ho u soutěžní otázky.

Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní ambasadorce.

Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže 10 srdíček jako poděkování za účast.

Doufám, že se vám budou Dny s ambasadorkami i tentokrát líbit. Můžu vás ubezpečit, že my se těšíme moc! První článek vyhlížejte v neděli a první soutěž v pondělí!

S láskou,

Marcela     a #joie

#dny_s_ambasadorkami 

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
26. srp 2018 Čtené 643x

Milé maminky, 

některé z vás už to mají za sebou, pro jiné je to daleká budoucnost, ale mnoho z vás to čeká zrovna letos! Mluvím o odchodu vašich dětí z rodinného hnízda a začátku předškolní docházky. 

Sama jsem učitelkou v MŠ a mám doma ani ne dvouletého syna.. I když vím, že ve školkách pracují většinou hodné paní se srdcem na pravém místě, i tak mám slzu v oku, když si představím, že ten můj drobeček bude trávit den co den beze mě- resp. já bez něj. :slight_smile:

Dělala jsem před pár lety v rámci diplomové práce výzkum na téma adaptace dětí v mateřské škole a velkým zjištěním mi bylo to, že existuje výrazná souvislost mezi prožíváním maminek a dětí. A často je začátek předškolní docházky mnohem náročnější pro mámu, než pro dítě. :slight_smile: Některé děti adaptaci zvládají lépe, jiné hůře, dobrá zpráva ale je, že většinou se všichni brzy aklimatizují a do školky chodí rádi! :slight_smile:

Vy svým přístupem a několika činnostmi můžete dětem ale na začátku školního roku lecos usnadnit. 

Tady je pár bodů, které se mi za roky praxe zdály nejdůležitější, nebo které se osvědčily maminkám z výzkumu:

 • Co slíbíte, dodržte. Pokud řeknu, že přijdu po obědě, opravdu přijít. Děti se na to upínají, je to pro ně záchytný bod, který když není dodržet, ztrácí důvěru a zhoršuje se chuť chodit do školky.
 • Loučení zkraťte na minimum. I když se často píše, že rodiče mohou jít s dětmi do třídy a zůstat s nimi chvíli ve třídě, ze zkušenosti musím říct, že je to spíše kontraproduktivní. Akorát se tím loučení oddálí a leckdy je to pak ještě horší. Ideálně si s dětmi vypěstuje svůj rituál- např. sdělit kdy ho vyzvednete, popřát si pěkný den, pusinku, zamávat a odejít. Dítě i učitelka to společně zvládnou.  
 • Méně citových projevů je někdy více. Děti vycítí, kdy je maminka povolnější a zase zkouší. Navíc dlouhé loučení a „psí oči“ budí dojem, že školka je něco špatného. Naopak – obraťte to! Školka je přeci super! Hromada hraček, nových kamarádů, hodná paní učitelka, celé dopoledne venku, no paráda! Kdopak by si nechtěl celý den hrát a ještě k tomu mít navařeno? 
 • Důslednost. Dětem hezky a férově vysvětlete, proč chodí do školky, že vy chodíte do práce, apod. ale rozhodně je neuplácejte, neproste a nepřemlouvejte. Adaptaci tím spíš zhoršíte a VY jste přece rodič. I když se možná některé z vás nad tímto bodem pozastaví, divily byste se, co je někdy v MŠ k vidění.
 • Úsměv a komunikace při vyzvednutí. Při vyzvedávání dětí se spíše ptejte, co dělalo a jak se mělo, s čím si hrálo, kde byli na procházce, apod. Poproste jej třeba, aby vám nakreslilo příště obrázek. Vyzdvihněte to pozitivní. Nejlépe opět vynechte přehnané emocionální projevy, jak vám dítě strašně moc chybělo, apod. Bude příště chtít být raději s vámi, aby vám to nebylo líto. 
 • Uklidněte samy sebe. Ptejte se učitelky při vyzvedávání, jak dítě den zvládlo, nebo pokud ranní loučení neproběhlo, jak jste si přály, zavolejte si do školky a ujistěte se, že již dítě v klidu. V 99% případů vám slibuji, že bude. 
 • Vaše slzičky si nechte až na cestu do práce. 

V článku je ukryta odpověď na soutěží otázku, takže čtěte pozorně, brzy některá z ambasadorek soutěžní otázku položí a vaším úkolem bude najít zde správnou odpověď. :slight_smile:

Kompletní původní článek i s doplňujícími komentáři maminek z MK najdete zde.

Pravidla soutěže: 

https://www.modrykonik.cz/blog/mummy88/article/hola-hola-skola-vola-a-ambasadorky-ta-xgcdb3/

#dny_s_ambasadorkami #zpatky_do_skoly #joie

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
7. srp 2018 Čtené 153x

    Už nějakou dobu jsme spokojenými majiteli židližky Mimzy LX, která se nám po testování v loňském roce tak zalíbila, že u nás nakonec zůstala natrvalo. O to víc jsem byla zvědavá na židličku Multiply 6in1, jestli je vzhledem k ceně opravdu o tolik lepší, než Mimzy. No a musím tedy dát za pravdu, že je. :slight_smile:

Začněme ale základními informacemi:

Tato jídelní židlička zajistí pohodlné a bezpečné stolování již od 6 měsíců věku - 27,3 kg. Multiply je unikátní výrobek nabízející dokonce 6 možností používání.

Dlouhodobé využití - díky své univerzálnosti je Multiply určena pro děti od 6 - 72 měsíců.
Univerzálnost - Multiply poslouží vašemu dítěti od jídelní židličky, přes sedák až po skvělý stoleček se židličkou pro hraní
Praktická kráska - skvělý decentní design krásně zapadne do každé jídelny i kuchyně, zároveň však není na úkor toho nejdůležitějšího a tím je u jídelních židliček bezpečné používání, ale také snadné ovládání a údržba.

klíčové vlastnosti:

 • unikátní židlička nabízející 6 možností použiti: dětská židlička, tradiční židlička, sedák, přenosný sedák, židle pro batole a stolek na hraní se židličkou
 • 5 pozic výškového nastavení
 • kompaktní rozměry po složení
 • samostatně stojí po složení
 • velký pultík odnímatelný jednou rukou
 • pultík je nastavitelný do 3 pozic a obsahuje i držák nápojů
 • dodatečný pultík vhodný i do myčky
 • chytrá možnost uskladnění pultíku na zadních nohách židličky
 • 3 polohy sklonu zádové opěrky
 • omyvatelné látky a vyjímatelná a pratelná měkká vložka
 • 3 pozice nastavení výšky opěrky nohou
 • nastavitelné pětibodové pásy
 •  integrovaná kolečka v předních nohách

základní varianta 1 a 2

    Jak je znát z názvu, židličku můžete používat v šesti verzích. V základní verzi (1 a 2) není oproti židličce Mimzy LX znát skoro žádný rozdíl. Židlička Multiply je skladná, vyrobena z omyvatelných a pratelných materiálů. Dítě je v ní upevněno 5ti bodovými pásy. Zádová opěrka i opěrka nohou mají několik poloh, takže lze vše individuálně nastavit pro každé dítě, dle jeho věku, výšky a potřeb. Samotný sedák se dá nastavit do několika výškových poloh. Co mi přijde u židličky Multiply super je, že pult se nasazuje shora, takže židlička nemá takové nároky na prostor před pultem při manipulaci s ním. Je to sice drobnost, ale nejednou mi to usnadnilo práci i kvůli tomu, že se velmi snadno dá sejmout jednou rukou. Pult lze po jídle, stejně jako u Mimzy LX, následně bez problému upevnit na zadní nohy židle, aby nikde nepřekážel.

    Židličku lze v této variantě samozřejmě také používat bez pultu, například pro miminko, které krmíte. Opěrku tak můžete napolohovat do pololehu, aby miminko nenamáhalo páteř.

Varianta 3 

    Co se nám nejvíc osvědčilo byla varianta, kdy se sundá celý sedák i s opěrkou a připevní se na jídelní židli popruhy za i pod židlí (3). To je opravdu super věc a bude mi doma hodně chybět! Dítě tak může sedět s vámi u stolu nebo i v prostoru s pultem, který se na sedák dá připevnit a vám se tak uvolní místo v kuchyni a zároveň ze zbývajících částí získáte pro dítě stoleček se židličkou (6) ( a v některých domácnostech, jako třeba u nás, i prolézačku :grinning:). Máme tuto verzi upevněnou na židli a i během dne si tam Mikuláš sám vyleze, sedí si tam a třeba si čte. :slight_smile:

Varianta 6

    Stoleček se židličkou je taky super! Co by se mi líbilo, kdyby tyto dva díly ale šly nějak spojit. Na dřevěných parketách totiž Mikymu stůl odjížděl, když se do něj trochu opřel. Vyřešila jsem to ale tak, že jsem pod obě části dala deku. Kdo má koberec asi problém mít nebude. Jelikož jsme do té doby pro Mikyho žádný stůl neměli, bylo to příjemné zpestření a je to určitě výhoda pro rodiče v tom, že nemusíte hned nakupovat několik typů nábytku a vyzkoušíte si, jestli už má smysl nějaký stolek vůbec pořizovat, a nebo taky zjistíte, že si vystačíte s tímto. Výhodou totiž je, že když vám zrovna překáží nebo je nevyužitý, můžete jej snadno složit a uschovat.

Varianta 4

    Samotný sedák (4) se dá také vzít na cesty, což je taky super, když máte místo v autě. Můžete jej vzít takto celý, nebo z něj sundat zádovou opěrku a vzít jen sedací část. Sedák je jen relativně malá kostka, takže moc místa nezabere a máte tak vyřešeno usazování dítěte na cestách.

Varianta 5

    Poslední variantu, kdy dítě může sedět na vysoké židli bez sedáku (5) jsme příliš nevyužili. Nějak jsem nepřišla na situaci, ve které by pro nás tato možnost měla být lepší, než sezení na měkké polstrované části s opěrkou zad. Možná jedině když potah zrovna perete, nebo chcete, aby byla židlička při složení skladnější.

výhody:

 • bezpečnost dítěte
 • variabilita
 • skladnost
 • omyvatelné povrchy
 • dobře udržovatelný potah
 • snímatelný pult jednou rukou
 • mnoho možností využití
 • úspora nábytku
 • sedák na cesty
 • sedák na jídelní židli
 • stůl s židličkou

nevýhody:

 • možnost spojení stolečku s židličkou
 • nemůžeme si s manželem pomoct, ale kolečka bychom ocenili na opačné straně, než jsou :slight_smile:.

Bonus: 

Mikeš vymyslel ještě variantu č. 7. :slight_smile:

Závěrečné shrnutí

    Pokud přemýšlíte nad pořízením jídelní židličky a rádi byste nějakou, která má vícero využití a dlouho vydrží, určitě nad Multiply 6in1 pouvažujte. Nabízí totiž mnoho možností a pokud nebudete chtít pořizovat další kusy nábytku, může posloužit miminku i předškolákovi. Materiály jsou kvalitní a není moc možností, co by se na židličce mohlo rozbít nebo ulomit, takže vám určitě dlouho vydrží.

židličku najdete například tady: https://www.babypoint.cz/x8662-w100/multiply-6in1-petite-city

#joie

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
10. črc 2018 Čtené 539x

Tak přes měsíc byl u nás doma kočárek Pact, který je novinkou mezi kočárky Joie a je nejlehčí, váží pouhých 6 kg! Pact je neuvěřitelně lehký a skladný, lze jej díky tomu u některých leteckých společností vzít i na palubu letadla jako příruční zavazadlo. Má speciální boudu s s prodlužovacím kšiltem, který nabízí ochranu proti slunci UPF 50+. Na kočárek není rovněž problém připevnit autosedačku. Adaptéry jsou součástí výbavy.

I přes nízkou hmotnost Pact nabízí možnost skvělé pozice do lehu, snadné skládání jednou rukou, odpružení všech kol, rozkládací boudu a mnoho dalšího, což z něj činí jeden z nejpraktičtějších kočárků ve své váhové kategorii. Zároveň je skvěle vybavený- obsahuje pláštěnku, přepravní tašku na kočárek i adaptéry na autosedačku.

Specifikace:

 • lehký a neuvěřitelně skladný kočárek
 • rychlé a jednoduché skládání jednou rukou s ovládáním na rukojeti
 • skvělá poloha zádové opěrky s minimálním sklonem je schválená pro použití pro děti od narození
 • jednoduchá a lehká čtyřkolová konstrukce (váží jen 6kg)
 • kompaktní rozměry kočárku umožňují jeho přepravu na palubě letadla* (* Vzhledem k různým podmínkám různých leteckých společností je potřeba vždy ověřit, zda lze kočárek použít jako příruční zavazadlo při konkrétním letu).
 • velká bouda s prodlužovacím kšiltem pro zastínění dítěte a okénkem
 • bouda nabízí ochranu proti slunci UPF 50+
 • příjemně polstrované sezení 
 • zádová opěrka nastavitelná popruhem
 • nastavitelná opěrka nohou
 • vyjímatelné madlo potažené látkou
 • příjemně polstrované pětibodové pásy pro bezpečné zajištění dítěte v kočárku
 • odpružení všech kol pro pohodlné cestování malého pasažéra
 • prostorný a skvěle přístupný košík
 • spolehlivá brzda s jednoduchým ovládáním nohou


součástí balení jsou:

 • pláštěnka je součástí balení
 • adaptéry typu Maxi Cosi pro nasazení autosedačky 
 • přepravní taška pro zabalení složeného kočárku a jeho snadnou přepravu


rozměry:
rozložený: 86 x 52,5 x 106 cm
složený: 52,5 x 24 x 56,5 cm

celková nosnost 19,5 kg
schváleno dle: EN1888-2012

Když jsem viděla kočárek poprvé na veletrhu, musím upřímně říct, že jsem začala být o to víc zvědavá na testování! Tím, že je neskutečně lehký, působil na mě trochu nestabilně a nebudil ve mně přílišnou důvěru. Dost jsem mu ale křivdila. Je sice hodně lehký a zatáčky je s ním proto potřeba vybírat opatrně, ale díky tomu se ovládá velmi snadno a člověk se s ním tolik nenadře jako s jiným kočárkem.

Odpružení

Je hodně pružný a má odpružená všechna kola, takže tlumí otřesy a jízda je pro dítě pohodlná. Postupně kočárek získával na důvěře a musím říct, že i když se nezdá, není to žádný „lagric“. Jezdili jsme v různém terénu a Pact si hravě poradil s dlaždicemi i kočičími hlavami. Mikuláš si toho ani nevšiml, kočárek opravdu krásně pruží!

Polohování

V kočárku není problém miminko uspat. Zádová opěrka lze položit úplně do lehu, takže Mikuláš si v kočárku nejednou hodil šlofíka. Nohy mu tedy trochu přesahovaly, ale dvouhodinovému oddechu to nebránilo. :slight_smile: Oceňuji, že dítě může v kočárku spát v rovné poloze a pohodlně se natáhnout. Je spousta kočárků, kde toto možné není.

K dispozici je nespočet poloh zádové opěrky. Paradoxem je, že opěrka nelze dát úplně kolmo do sedu, což bych uvítala. Nejvyšší poloha je pololeh, což je pro připoutané dítě spíše nepohodlné a Miky mi z kočárku občas sklouzával. Dítě se může do sedu samo přitáhnout, zádová opěrka vůli má, ale nelze ji v této poloze upevnit, což je škoda. Pro nesedící děti nebo ty, které teprve začínají sedět je tato poloha ideální. Pro sedící bych si dokázala představit lepší pozici. Pokud však dítě jezdí nepřipoutané, pravděpodobně ho to dle zkušeností jiných maminek nijak omezovat nebude.

Skladnost

Je to snad jediný kočárek, který se vleze dokonce kolmo do pidi výtahu u mých rodičů. :grinning: S místem v kufru jsme díky autu ve verzi Combi nikdy neměli problém, ale pro někoho, jehož auto příliš prostorným kufrem neoplývá bude skladnost a kompaktnost kočárku velkou výhodou a předností! Proto se mu taky jistě říká příznačně Pact :slight_smile:

Složení jednou rukou

Často se v popisech kočárků různých značek píše, že jdou složit jednou rukou a musím říct, že u Pactu to fakt jde- a to dost luxusně, až jsem koukala! Takže pokud držíte v jedné ruce dítě, aby vam neuteklo, druhou můžete kočárek bez problémů složit. :slight_smile:

Výška

Vysocí rodiče budou také spokojeni. Kočárek má dlouhou rukojeť a je celkem vysoký, takže není potřeba se nikam shýbat nebo naklánět.

Výbava

Velkou výhodou je, že ve výbavě je i pláštěnka která na kočárek překvapivě opravdu sedí, což bohužel není vždy zvykem, že by byla pláštěnka, která je v ceně, použitelná. Možná by tedy mohla mít ještě okénko pro dítě a být krapet delší u nožiček, ale asi to není nic, co by extra scházelo. Určitě se pod ní pasažér neudusí. :slight_smile: Dalším super bonusem jsou adaptéry, které jsou součástí výbavy, což také nebývá běžné. Určitě je také důležité zmínit, že košík pod kočárkem je dlouhý a prostorný a vleze se do něj překvapivě mnoho věcí!

Velká střecha

Pact má velkou střechu s UV filtrem, což je při spánku dítěte výhodou. Miminko je pěkně chráněno před Sluncem i větrem. Úplně ideální to však není v pozici sedě, protože střecha při úplném roztažení cloní dítěti ve výhledu. Dítě na ni navíc snadno dosáhne, takže ten můj opičák mi střechu pořád vracel zpátky, když jsem chtěla, aby na něj nesvítilo. :slight_smile:

Rezervy

Co mi u kočárku chybí, je nějaká praktická kapsa, do které bych mohla dát klíče, kapesníky a telefon. Je to sice detail, ale pomohl by. Každopádně tyto věci se dají vozit v košíku či v prostoru mezi opěradlem a střechou. Samozřejmě lze na kočárek přichytit nějakou lehkou tašku.

Shrnutí: 

výhody:

 • odpruženost, tlumí nárazy
 • skladnost
 • lehký
 • velká střecha s UV filtrem
 • složení jednou rukou
 • dlouhé madlo
 • vysoký kočárek
 • velký, prostorný košík
 • popruhy na přenos
 • velká výbava v ceně (pláštěnka, adaptéry, obal pro přenos)

nevýhody:

 • velká střecha, která zastiňuje v sedě výhled
 • ne příliš kolmá poloha v sedě
 • uvítala bych kapsu na drobnosti

Pokud potřebujete bytelný sporťák do terénu na každodenní celodenní ježdění, porozhlédněte se jinde. Pokud ale hledáte kočárek, který budete moct rychle přepravit v podstatě kamkoliv a v případě potřeby ho jednou rukou složit a hodit přes rameno, je Pact správná volba!

Kočárek Pact bych si úplně nejlépe dovedla představit jako doplňkový kočárek na cesty, do auta, dovolenou, do letadla, na nákupy a to především díky jeho nízké váze a skladnosti. Každá rodina pro něj jistě najde využití dle svých potřeb.

#joie

Čti celý článek
ivakalinova AMBASADORKA
3. dub 2018 Čtené 113x

Ale ještě máme překvapení! Velikonoční týden plný informací o svátcích jara a také soutěží je u konce. My jsme si ho užily, co Vy?

Předem bychom Vám moc a moc chtěly poděkovat. Uplynulý týden jste byly skvělé, zapojovaly jste se, lajkovaly, soutěžily… To, co vzniklo jako impulsivní nápad během takového obyčejného krafání pár holek, se ukázalo jako super projekt. Nebo tak to alespoň vidíme my, ambasadorky. Hodně jsme se toho naučily, opravdu hodně se nasmály a taky sblížily, a během týdne odhalily i pár chybiček, které kdyžtak musíme do příště vychytat. Ale celkově je náš dojem jen a jen pozitivní.

Ale konec nostalgie. Bavily jste se i Vy? Chcete zase někdy takový týden? Určitě nám to napište, protože my pro Vás rády zase něco vymyslíme.

Výherce už jsme zkontaktovaly, ale ještě pro jistotu rekapitulace:

- Hned první den vyhrály @lucik126 @hanica83 a @lucie485 bloky s propiskou #britaxromer

- Druhý den se soutěžilo s #pampers o roztomilého medvídka Kulíška a ten už je na cestě k @anette30

- I třetí den byl ve hře s #joie plyšák, a to sloník Eddie, kterého si vysoutěžila @dzogobela

- Čtvrtý den byly ve hře dekorace z #pepco které si doma vystaví @petaov

- Pátý den přinesl soutěž o balík skvělých úklidových věciček od #vileda Tou šťastnou je @perla28

- A poslední soutěž nebyla o nic jiného než o jídlo, jak už tak nějak k Velikonocím patří. Balíček #hipp si užije @minonnka a @coudy2014 (a hlavně tedy asi jejich děti )

Tolik k výhercům.

Ovšem pozor. To soutěžení a dělání radosti se nám zalíbilo, takže…

tramtadadááá

Pro Vás máme překvapení!

Velikonoční soutěž o balíček (nebo spíš balík) věcí od nás. Je to překvapení, co v něm bude, ale určitě budete mít radost, to slibujeme.

Stačí málo, dát like včerejšímu článku od Zity @zebra2009 a hlavně na svůj blog s tagem #velikonoce_s_ambasadorkami nahrát fotku z Vašich Velikonoc. Tu nejoriginálnější společně vybereme a odměníme. Soutěž běží ode dneška do středečních 20 hodin.

Ještě jednou děkujeme!

Vaše ambasadorky Iva, Marcelka, Peťa, Anička, Kamča a Zita

Čti celý článek
zebra2009
3. dub 2018 Čtené 81x

Krásné velikonoční pondělí,

velikonoční týden plný informací o svátcích jara a také soutěží je u konce. My jsme si ho užily, co vy?

Předem bychom vám moc a moc chtěly poděkovat. Uplynulý týden jste byly skvělé, zapojovaly jste se, lajkovaly, soutěžily… To, co vzniklo jako impulsivní nápad během takového obyčejného krafání pár holek, se ukázalo jako super projekt. Nebo tak to alespoň vidíme my, ambasadorky. Hodně jsme se toho naučily, opravdu hodně se nasmály a taky sblížily, a během týdne odhalily i pár chybiček, které kdyžtak musíme do příště vychytat. Ale celkově je náš dojem jen a jen pozitivní.

Ale konec nostalgie. Bavily jste se i vy? Chcete zase někdy takový týden? Určitě nám to napište, protože my pro vás rády zase něco vymyslíme.

Výherce už jsme zkontaktovaly, ale ještě pro jistotu rekapitulace:

- Hned první den vyhrály @lucik126 @hanica83 a @lucie485 bloky s propiskou #britaxromer

- Druhý den se soutěžilo s #pampers o roztomilého medvídka Kulíška a ten už je na cestě k @anette30

- I třetí den byl ve hře s #joie plyšák, a to sloník Eddie, kterého si vysoutěžila @dzogobela

- Čtvrtý den byly ve hře dekorace z #pepco které si doma vystaví @petaov

- Pátý den přinesl soutěž o balík skvělých úklidových věciček od #vileda Tou šťastnou je @perla28

- A poslední soutěž nebyla o nic jiného než o jídlo, jak už tak nějak k Velikonocím patří. Balíček #hipp si užije @minonnka a @coudy2014 (a hlavně tedy asi jejich děti )

Tolik k výhercům.

Ovšem pozor. To soutěžení a dělání radosti se nám zalíbilo, takže…

tramtadadááá

Pro vás máme překvapení!

Velikonoční soutěž o balíček (nebo spíš balík) věcí od nás. Je to překvapení, co v něm bude, ale určitě budete mít radost, to slibujeme.

Stačí málo, dát like včerejšímu článku od Zity @zebra2009 a hlavně na svůj blog s tagem #velikonoce_s_ambasadorkami nahrát fotku z vašich Velikonoc. Tu nejoriginálnější společně vybereme a odměníme. Soutěž běží ode dneška do středečních 20 hodin.

Ještě jednou děkujeme!

Vaše ambasadorky

#velikonoce #pampers

Čti celý článek
panihk
2. dub 2018 Čtené 104x

Velikonoční týden plný informací o svátcích jara a také soutěží je za námi. My jsme si ho užily, co vy?

Předem bychom vám moc a moc chtěly poděkovat. Uplynulý týden jste byly skvělé, zapojovaly jste se, lajkovaly, soutěžily… To, co vzniklo jako impulsivní nápad během takového obyčejného krafání pár holek, se ukázalo jako super projekt. Nebo tak to alespoň vidíme my, ambasadorky. Hodně jsme se toho naučily, opravdu hodně se nasmály a taky sblížily, a během týdne odhalily i pár chybiček, které kdyžtak musíme do příště vychytat. Ale celkově je náš dojem jen a jen pozitivní. 

Ale konec nostalgie. :slight_smile: Bavily jste se i vy? Chcete zase někdy takový týden? Určitě nám to napište, protože my pro vás rády zase něco vymyslíme.

Výherce už jsme zkontaktovaly, ale ještě pro jistotu rekapitulace:

- Hned první den vyhrály @lucik126 @hanica83 a @lucie485 bloky s propiskou #britaxromer

- Druhý den se soutěžilo s #pampers o roztomilého medvídka Kulíška a ten už je na cestě k @anette30

- I třetí den byl ve hře s #joie plyšák, a to sloník Eddie, kterého si vysoutěžila @dzogobela

- Čtvrtý den byly ve hře dekorace z #pepco které si doma vystaví @petaov

- Pátý den přinesl soutěž o balík skvělých úklidových věciček od #vileda Tou šťastnou je @perla28

- A poslední soutěž nebyla o nic jiného než o jídlo, jak už tak nějak k Velikonocím patří. Balíček #hipp si užijí @minonnka a @coudy2014 (a hlavně tedy asi jejich děti :slight_smile: )

Tolik k výhercům.  

Ovšem pozor. To soutěžení a dělání radosti se nám zalíbilo, takže…

tramtadadááá

Pro vás máme překvapení!

Velikonoční soutěž o balíček (nebo spíš balík) věcí od nás. Je to překvapení, co v něm bude, ale určitě budete mít radost, to slibujeme.

Stačí málo, dát like včerejšímu článku od Zity @zebra2009 a hlavně na svůj blog s tagem #velikonoce_s_ambasadorkami nahrát fotku z vašich Velikonoc. Tu nejoriginálnější společně vybereme a odměníme. Soutěž běží ode dneška do středečních 20 hodin. 

Ještě jednou děkujeme!

Vaše ambasadorky

#velikonoce

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
2. dub 2018 Čtené 68x

Velikonoční týden plný informací o svátcích jara a také soutěží je u konce. My jsme si ho užily, co vy?

Předem bychom vám moc a moc chtěly poděkovat. Uplynulý týden jste byly skvělé, zapojovaly jste se, lajkovaly, soutěžily… To, co vzniklo jako impulsivní nápad během takového obyčejného krafání pár holek, se ukázalo jako super projekt. Nebo tak to alespoň vidíme my, ambasadorky. Hodně jsme se toho naučily, opravdu hodně se nasmály a taky sblížily, a během týdne odhalily i pár chybiček, které kdyžtak musíme do příště vychytat. Ale celkově je náš dojem jen a jen pozitivní.

Ale konec nostalgie. Bavily jste se i vy? Chcete zase někdy takový týden? Určitě nám to napište, protože my pro vás rády zase něco vymyslíme.

Výherce už jsme zkontaktovaly, ale ještě pro jistotu rekapitulace:

- Hned první den vyhrály @lucik126 @hanica83 a @lucie485 bloky s propiskou #britaxromer

- Druhý den se soutěžilo s #pampers o roztomilého medvídka Kulíška a ten už je na cestě k @anette30

- I třetí den byl ve hře s #joie plyšák, a to sloník Eddie, kterého si vysoutěžila @dzogobela

- Čtvrtý den byly ve hře dekorace z #pepco které si doma vystaví @petaov

- Pátý den přinesl soutěž o balík skvělých úklidových věciček od #vileda Tou šťastnou je @perla28

- A poslední soutěž nebyla o nic jiného než o jídlo, jak už tak nějak k Velikonocím patří. Balíček #hipp si užijí @minonnka  a @coudy2014 (a hlavně tedy asi jejich děti :slight_smile:

Tolik k výhercům.

Ovšem pozor! To soutěžení a dělání radosti se nám zalíbilo, takže…

tramtadadááá

Pro vás máme překvapení!

Velikonoční soutěž o balíček (nebo spíš balík) věcí od nás. Je to překvapení, co v něm bude, ale určitě budete mít radost, to slibujeme.

Stačí málo, dát like včerejšímu článku od Zity @zebra2009 a hlavně na svůj blog s tagem #velikonoce_s_ambasadorkami nahrát fotku z vašich Velikonoc. Tu nejoriginálnější společně vybereme a odměníme. Soutěž běží ode dneška do středečních 20 hodin.

Ještě jednou děkujeme!

Vaše ambasadorky

#joie #velikonoce

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
31. bře 2018 Čtené 303x

Na Smrtnou neděli, která připadá na druhou neděli před Božím Hodem velikonočním, patří zvyk vynášení smrtky- Morany. Ke zhotovení Morany se používalo to, co už nebylo k potřebě, suché větve, roští, stará sláma, uschlá tráva z loňska… Morana bývala ustrojena do bílého a okrášlena náhrdelníky a ozdobami z vyfouknutých vaječných skořápek a prázdných šnecích ulit, tedy symboly smrti a zmaru – vždyť figurína Morany představuje smrt, nemoci, bídu a všechno, co lidem škodí. Děvčata smrtku vynesla za vesnici, kde byla spálena (oheň je stejně jako voda očistný živel) nebo častěji vhozena do potoka nebo řeky, která ji odnesla z vesnice jako symbol překonání zimy.

To, že se pak o dva týdny později na Velikonoční pondělí vydávají do ulic kluci s pomlázkou nikoho nepřekvapí, ale že na Smrtnou neděli vyráží do ulic dívky, to možná ví málokdo. 

Tento folklorní fenomén se drží především na Rychnovsku a v okolí, kde se po ulicích prochází nastrojené holčičky s pomlázkami a ženy s vařečkami ozdobenými pentlemi a navštěvují dům o domu. „Holčenčí koledě“, jak se tu taky dívčí koledě říká, však nemá veškeré náležitosti, na které jsme zvyklí u klasické koledy klučičí. Za koledování dostávají děvčata při vajíčka či nějakou sladkost stejně tak jako chlapci o Pondělí velikonočním. Muži samozřejmě nebarví vajíčka a nepečou mazance. Ženy je prostě vyšlehají a za odměnu dostanou většinou štamprličku. :slight_smile:

Kromě Rychnovska se dívčí koleda stále drží i na jihovýchodní Moravě.

Na stejný den také v některých lokalitách připadá obchůzka tradice zvaná Jedlička. Na Smrtnou neděli chodí mladé dívky s jedličkou po domech a zpívají píseň. Jednou z velikonočních zvyklostí je chození s jedličkou. Co to vlastně jedlička je? Uříznutý vršek smrčku, na němž sedí panenka. Vršek je ozdoben různobarevnými stuhami a papírovými květy. Před Velikonocemi dívky s jedličkou obcházejí vesnici, zpívají koledu a dostávají za to sladkosti nebo peníze. 

A jaké básně a popěvky můžete slyšet? Tady jsou texty pro ty, které by chtěly natrénovat na příští rok. :wink:

Kde ôž to jaro

Kde ôž to jaro
tak dlóho chodi ?
Co se mô stalo ?
Zêma nás stôdi.
Nazdobte Jedlêčkô
červenó ružečkó,
ružovó pentlêčkó.
Ať svojó pisničkó
to jaro zavolámê!
Věneček na hlavô si dámê!

Stála panenka Maria

Stála panenka Maria,
jako růžička červená.
jako růžička červená.

Přišeltě k ní anděl Páně,
dal pozdravení té panně.
dal pozdravení té panně.

Ta panenka se ulekla,
hned na své kolínka klekla.
hned na své kolínka klekla.

Ulekla se promluvení,
andělského pozdravení.
andělského pozdravení.

Nelekej se panno čistá,
máš porodit Pána Krista.
máš porodit Pána Krista.

Stála panenka Maria: https://www.youtube.com/watch?v=2DC7ngLaRM0

#velikonoce #joie

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
29. bře 2018 Čtené 249x

Včera pro vás @kami1984  připravila článek o tom, jaké speciální názvy dáváme dnům předcházejícím Velikonočnímu pondělí a já pro vás teď mám soutěžní otázku vztahující se k tomuto článku:

"Jaký je jiný název pro Škaredou středu? "

Správnou odpověď napiště pod tento článek do komentáře a nezapomeňte tento i Kamčin článek "olajkovat", ať víme, že jste si správnou odpověď samy vyhledaly. :slight_smile: Bez toho by vaše vítězství nemohlo být platné. 

Kamčin článek najdete zde:  

https://www.modrykonik.cz/blog/kami1984/article/modre-pondeli-skareda-streda-zeleny-ct-eak8ls/

A CO VLASTNĚ MŮŽETE DNES VYHRÁT? 

Ve skupině Joie tento týden soutěžíme o hřejivého hrocha s vůní levandule, kterého můžete ohřát v mikrovlnce a potom přitulit k vašim dětem na uklidnění. 

V této soutěži můžete vyhrát jeho nejlepšího kamaráda- slona Eddieho :slight_smile:, který jsem stejně jako hroch plný té nejkvalitnější francouzské levandule! 

Soutěžit můžete do 20hodin a ještě dnes večer vyhlásíme vítěze! (pokud DÍTĚ dá :grinning:. )

Pokud chcete zkusit štěstí dvojnásobně a zapojit se ve skupině Joie ještě i do soutěže o hrocha, informace o tom, jak hrát, najdete VE SKUPINĚ pod hashtagem #velikonoce_s_joie_pravidla.

#velikonoce

#joie

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
28. bře 2018 Čtené 346x

Slíbila jsem, že podám report z brněnského veletrhu, kde mělo Joie letos svoje produkty na dvakrát tak velké prodejní ploše jako loni, tak je to tady!

Nejvíce mě na letošním veletrhu nadchly nové vzory jídelní židličky Mimzy LX, kterou máme doma! U židliček mělo Joie většinou zatím spíše klasické jednoduché vzory, ale v letošní kolekci je více veselých barev, což je za mě určitě plus!

Stejné překvapení mě čekalo u lehátka Dreamer, které jsme měli v loňském roce doma na testování. Přibyly nové vzory a je to doslova pastva pro oči- vkusné a krásné! :slight_smile:

Na veletrhu bylo představeno hned několik novinek ze sortimentu Joie. Velký dojem na mě udělala řada Signature! Jedná se o limitovanou kolekci výbavy pro dítě, která obsahuje kočárek Mytrax Flex, který je oproti klasickému Mytraxu vybaven dalšími funkcemi, jako například odpruženým sedadlem! Dále pak hlubokou korbu Ramble Carrycot XL, otočnou autosedačku Spin 360 pro děti od 0 do 18kg a další dvě autosedačky (vajíčko i gemm a Every stageFX). Jako bonus je součástí sady fusak footmuff. Všechny produkty jsou sladěné v krásné elegantním designu z luxusních prošívaných látek a koňakové eko kůže a vypadají fakt luxusně!

Absolutní novinkou letošního roku je kočárek Pact. Jedná se o lehký a neuvěřitelně skladný kočárek, který váží pouhých 6 kg! Skvělé je, že jeho   kompaktní rozměry většinou umožňují jeho přepravu na palubě letadla, takže na zahraniční cesty ideální společník! A skvělou zprávou je, že tento Joie nováček k nám dorazí i k testování, takže se v průběhu roku můžete těšit na recenzi! :slight_smile:

Co se týče stávající nabídky kočárků, bylo tentokrát k vidění hned několik barevných variant kočárku Litetrax 4. Na živo vypadají všechny barvy opravdu skvěle. Nevěděla bych, kterou si vybrat dřív! :slight_smile:

Z autosedaček měla na veletrhu premiéru autosedačka Gemm pro děti od narození do 13kg. Je to bezpečná a komfortní autosedačka poskytující kvalitní ochranu proti bočnímu nárazu a příjemné pohodlí pro nejmenší děti a vyniká především vynikajícím poměrem cena/výkon.

Další vystavenou novinkou byla autosedačka Bold, která je schválená pro použití ve směru jízdy od 9 – 36kg a do do 25 kg nabízí možnost používání pětibodových pásů.

K dispozici byla také i-base, což je isofixová základna kompatibilní s autosedačkami Joie i-Gemm a Joie Gemm. Její největší předností je že se dá do vozidla upevnit pomocí ISOfixových konektorů (i-Size) a dokonce i pomocí pásu vozidla (ECE R44/04), což ji činí vysoce univerzální s možností instalace do velké většiny vozidel!

K vidění toho bylo i letošní rok opravdu hodně a já už teď se moc těším, až se s Mikuláškem zase vrhneme na testování nových produktů, protože recenzí není nikdy dost. :slight_smile:

Pokud vás zajímá bližší info o produktech a zkušenosti maminek, přidejte se k nám do skupiny Joie:  https://www.modrykonik.cz/group/7910/

#joie

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
26. bře 2018 Čtené 187x

Dobré ráno!

Včera byla Květná neděle, což znamená, že přicházejí Velikonoce, pro některé významné svátky připomínající umučení, pohřbení a vzkříšení Ježíše Krista. Pro jiné prostě jen svátky jara, kdy zdobí své domovy do veselých barev a děti se těší na pomlázku.

Celý minulý týden jsme vás napínaly tím, že na vás čeká něco báječného.

A je to tady!

Předně, nejbáječnější na tom všem je, že jsme se vůbec daly dohromady, lidsky si sedly a vymyslely pro vás společné překvapení. Protože když máte radost vy, máme radost i my!

Na celý týden se Ambasadorky změní na velikonoční zajíčky, kteří pro vás budou mít drobné dárky, aby vás nepokakal beránek! :slight_smile:

Co vás tedy čeká?

Celý tento týden se můžete těšit na spoustu zajímavých článků s velikonoční tématikou a především na soutěže!

Na vás bude bedlivě sledovat všechny ambasadorky, protože každý jeden den jedna uveřejní článek a jiná zase soutěž. A právě soutěž se bude vždy týkat článku z předchozího dne od jiné ambasadorky.

Podrobná pravidla jsou níže v článku a budou vždy uveřejněna i u jednotlivých soutěží.

A na co se můžete těšit?

Na šest různých výher, na praktické dárky pro vás i vaše děti, na dobrůtky. A také na srdíčka! Ty budeme celý týden rozdávat ve velkém, celkem jich za týden můžete nasbírat až 60!

Na první článek a první soutěž se můžete těšit už zítra!

Takže mějte oči dokořán, ať vám nic neunikne.

Pravidla velikonočního týdne:

Pro účast v soutěži je nutné splnit tři podmínky:

 • dát like soutěžnímu článku
 • odpovědět v komentáři na soutěžní otázku
 • dát like článku z předešlého dne, ke kterému se soutěž váže a kde naleznete nápovědu.

Soutěž probíhá vždy od 12h a ukončena je ve 20h.

Výherce bude vybrán dle generátoru náhodných čísel, číslo bude účastníkům přiřazeno dle pořadí komentářů.

Výherce bude vyhlášen vždy ten den po 21h.

Prosíme výherce o IP se jménem, adresou a telefonním číslem.

Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže 10 srdíček jako poděkování za účast.

Přejeme vám krásný velikonoční týden, těšíme se na to, jak ho strávíme společně a hlavně - nezapomeňte, že už tento článek obsahuje nápovědu k zítřejší soutěži ... :slight_smile:


A ve skupině "S Joie doma i na cestách" se už během dnešního dne rozjede další soutěž, tak jestli chcete, račte vstoupit a zvýšit tak šance na výhru! :slight_smile:

https://www.modrykonik.cz/group/7910/

Mějte super den! :slight_smile:

Marcela

#joie #velikonoce

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
1. bře 2018 Čtené 556x vybrali jsme

Mám skvělou zprávu! Joie se opět vrací na Modrého Koníka a já ani nedokážu popsat, jak velkou z toho mám radost a také z toho, že se opět stanu ambasadorkou této skvělé značky! :slight_smile:

Myslím, že na rozdíl od loňského roku, kdy bylo Joie v České republice relativně málo známé, se toho mnoho změnilo a často vídám nejen kočárky ale i další produkty Joie (asi už se rozkřiklo, že se jedná o kvalitní a stylové produkty za rozumné ceny :slight_smile: ) a i pozitivních recenzí v online světě postupně přibývá.

I přesto bych vám ale ráda značku krátce představila. Vznikla relativně nedávno v roce 2011 ve Velké Británii. Založila ji parta přátel s cílem nabídnout kvalitní a funkční produkty v jednoduchém a stylovém designu, které budou zároveň i finančně dostupné. A to se myslím povedlo velmi dobře, vzhledem k tomu že se značka velmi rychle rozšířila po světě a se svými produkty se často umisťuje na předních příčkách v testech kvality a uživatelských recenzích a zároveň vyhrává ceny za design. V jejich sortimentu najdete například kočárky, autosedačky, jídelní židličky, lehátka, cestovní postýlky a mnoho dalšího vybavení pro děti.

A na co se můžete těšit tentokrát?

Jelikož Joie v České republice stále rozšiřuje svoji nabídku, určitě vás seznámím s novými produkty a připomenu vám i ty stávající. Chybět opět nebude ani jejich testování a následné podrobné recenze. No a úplně nejlepší jsou samozřejmě soutěže! Jak o srdíčka, tak o produkty Joie pro vaše děti! Takže JE na co se těšit! Neváhejte se na mě obracet s případnými dotazy, co se týče Joie. Co budu vědět odpovím, co nebudu, zjistím.  :slight_smile:

Pro více informací o produktech, recenzích a soutěžích můžete sledovat můj profil, nebo se připojit k nám do skupiny „S Joie doma i na cestách“, kam vás srdečně zvu: https://www.modrykonik.cz/group/7910/detail/ .

Pokud se budete chtít seznámit s produkty Joie osobně, velkou příležitost nyní máte na veletrhu PRODÍTĚ, který proběhne za dva týdny v Brně ve dnech 15.3.- 18.3. 2018.

Kdo by to měl na veletrh daleko, není nic jednoduššího, než si zajít do kterékoliv prodejny a konkrétní výrobky si vyzkoušet. Stačí se podívat do vyhledávače Babypointu a na mapě si vyhledat, kterou prodejnu máte nejblíž. http://www.babypoint.eu/index.php?menu=prodejci&brand=11 .

No a pro lenochy není nic jednoduššího, než kouknout na web:slight_smile: www.joiebaby.info

Nebojte se, o zážitek z veletrhu určitě nepřijdete, přinesu vám z něj zprostředkovaně skrze podrobný článek se spoustou fotek :slight_smile:.

A teď už je pár slov na závěr..

To, že se mi po ukončení první fáze projektu ozývaly maminky a bylo jim líto, že moje práce na MK končí a to, že se z Joie rozhodli svoji působnost na Modrém koníkovi obnovit mě ujišťuje v tom, že moje práce tady měla smysl a moc se těším na naše další společné chvíle! :slight_smile:

Marcela

#joie

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
4. říj 2017 Čtené 355x

Něco začíná a něco končí... 

Náš půlroční projekt ambasadorství pro Joie je u konce a s tím bohužel i moje práce ambasadorky. 

Moc děkuji všem, které jste mě podporovaly, zúčastňovaly se soutěží, diskutovaly u mých příspěvků a podávaly recenze na výrobky. Díky vám mě práce na Modrém Koníkovi moc bavila a myslím, že se tak značku Joie podařilo dostat do širšího povědomí mnoha maminek a získat tak další spokojené zákazníky.

Mise splněna! :blush: 

Tak třeba někdy příště... děkuju! 

Marcela

#joie

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
4. říj 2017 Čtené 1953x

Tak tento kočárek mě učaroval už když jsem ho poprvé uviděla na školení Joie a když jsem se dozvěděla, že byl vybrán do testování, srdce mi zaplesalo. :slight_smile: Vesmír (nebo pán z Babypointu :slight_smile: vyslyšeli moje přání a kočárek Crosster se k nám na testování dostal v nádherné cihlové barvě, takže dokonalost sama.

Když jsem s ním poprvé vyjela, musela jsem se pořád smát :slight_smile: To je prostě PAN KOČÁR! Oproti našemu sporťáku mi připadal jako tank a byla jsem úplně u vytržení z toho, že je tak bytelný a vysoký. Mikulášek v něm seděl hodně vysoko, což byla paráda. Měl super výhled a neseděl blízko prašné země. Kočárek mě i manžela uchvátil hned na první dojem a manžel mě pořád přemlouval, ať si ho pořídíme natrvalo :grinning:.

Ale abych nejprve kočárek představila:


Crosster přepraví děti všech velikostí libovolným terénem ve sportovním sezení, korbě, nebo autosedačce.

 • pohodlí zajištěno - precizní odpružení a pěnou plněná kola zajistí báječné komfort bez nebezpečí defektu
 • jeden pár adaptérů, 2 způsoby využití - S těmito adaptéry je jen na vás, zda na kočárek nasadíte korbu, nebo autosedačku
 • nadstandartní nosnost - Kočárek byl navržen tak, aby uvezl vše co je potřeba. Proto jeho celková nosnost činí skvělých 30 kg


klíčové vlastnosti:

 • jednoduchá a odolná tříkolová konstrukce
 • možnost využití nastavitelných adaptérů, pro nasazení autosedačky i-Gemm, nebo hluboké korby ramble
 • sezení a látkové části lze snadno sundat pro snazší používání konstrukce s autosedačkou, nebo hlubokou korbou
 • bleskurychlé skládání s ovládáním jednou rukou
 • pojistka proti rozložení
 • po složení lze kočárek přepravovat tažením za rukojeť
 • výškově nastavitelná rukojeť
 • ruční brzda s ovládáním na rukojeti
 • parkovací brzda ovládaná nohou ušetří vaši obuv
 • 4 pozice nastavení zádové opěrky
 • odolná, pěnou plněná dvanáctipalcová kola
 • rozměrná, nastavitelná bouda s ventilací a okénkem
 • veliký košík
 • odpružení všech kol
 • otočné přední kolo s aretací
 • rychloodnímatelná zadní kola
 • odnímatelné madlo
 • pětibodové pásy s příjemným polstrováním
 • součástí balení je pláštěnka a adaptéry umožňující nasazení korby ramble nebo autosedačky i-Gemm

specifikace:

rozložený: d. 115cm x š. 66cm x v. 116cm

složený: d. 90cm x š. 66cm x v. 58cm

hmotnost: 15kg

celková nosnost 30kg

Jako všechny produkty Joie, které jsem zatím měla možnost testovat, je i Crosster vyroben z kvalitních materiálů a potah je moc příjemný na dotek.

Velmi mě překvapila velká pěnová kola, která zajišťují to, že je naprosto jedno, kudy se jede! Jízda je pro dítě neuvěřitelně pohodlná i na dlažebních kostkách či štěrku! Kočárek jsme testovali v mnoha typech terénu (viz foto) a nic nedrncalo, kočárek byl dobře ovladatelný, při jízdě z kopce nám pomáhala ruční brzda a do konce jsme si jako s každým větším kočárkem museli trochu máknout. :slight_smile:.

Po pár týdnech jízdy s Crossterem jsem úplně přestala řešit, kudy jedeme, pěnová kola a odpružení kočárku všechny nerovnosti terénu tak tlumilo, že to bylo až neuvěřitelné.

Až v průběhu testování jsem zjistila, že existuje hodně maminek, kterým vadí trojkolky díky horšímu ovládání. Já s tím neměla vůbec problém, ani mi nepřišlo, že by v tom byl nějaký rozdíl, jestli má kočárek tři kola nebo čtyři, když jsou s aretací. Přední kolo jde také samozřejmě zaaretovat, pokud by byl zájem. My to moc nevyužívali. Kočárek se bez problémů ovládal i jednou rukou.

Joie Crosster má hned několik super vychytávek a nic mi nepřišlo, že by bylo ledabyle uděláno. Měla jsem spíš pocit, že výrobci tohoto kočárku nad jeho funkčností opravdu důkladně přemýšleli, protože mě zaujal opravdu v mnoha směrech!

Velká stříška, která i bez rozšíření zakryla Mikyho úplně skvěle a když to nestačilo, dala se rozepnout a Mikuláše schovala tak, že v menším dešti nebyla ani potřeba pláštěnka.

Měli jsme to „štěstí“, že jsme ho mohli otestovat i v pořádném slejváku, takže pláštěnka byla otestována také a prošla testem skvěle! To jsem ani nečekala, jelikož u našeho kočárku jsem musela pořádnou pláštěnku dokupovat, protože ta v základní výbavě nestačila. Akorát by teoreticky mohlo napršet do košíku, ale nás chytl opravdu velký déšť a všechno bylo suché.. tak myslím, že to moc pravděpodobné není. 

Košík parádní, velký, nacpala jsem do něj prostě naprosto všechno, co bylo potřeba. Jen by mi ještě vyhovovalo, kdyby šel i zapnout, to by byl fajn bonus. Jelikož ke kočárku není žádná taška, přemýšlela jsem, kam dát klíče, mobil a v košíku jsem objevila dvě super tajné kapsičky na drobnosti! Ti výrobci fakt mysleli na všechno! Dvě síťovaná okýnka jsou na bocích a jsou opatřena magnety, aby se látka po nadzvednutí dala rychle připnout. Úplně skvělé je horní okýnko, kterým se dá dítě sledovat :grinning:. U jiných kočárků jsem viděla tato okýnka většinou ze zadu, takže se člověk musí sklánět a nakukovat.. tohle mi přišlo super praktické a rychlé. Zde mi tedy trochu scházel také magnet, aby okýnko drželo, když je zavřené. Když hodně foukalo,tak se nadzvedávalo. Další větrání je za hlavičkou a také se dá samozřejmě rychle upevnit suchým zipem. No poslední vychytávkou jsou síťky na stříšce, do kterých si dáte mobil, brýle… cokoliv je potřeba mít po ruce. To jsem uvítala opravdu hodně.

Vím, že u některých typů kočárků není možné polohovat nožičky, což je podle mě hrozná nevýhoda. Naštěstí o Crossteru to jde, i když Mikulášek je ještě takový drobek, že mu ty nohy ani na tu polohovací část nedosáhly. Kočárek je totiž opravdu velký, má totiž nosnost lůžka 25 kg, takže se vám tam vlezou i opravdu velké děti! (Což může být důležité například pro maminky dětí s postižením, a další). Navíc není potřeba se k dítěti nikam ohýbat, dítě sedí opravdu vysoko. Pozor ale, rychle se na to zvyká! Když jsem pak Mikyho dala do našeho kočárku, připadal mi hrozně nízko :slight_smile:.

Původně jsem měla v plánu s kočárkem vyzkoušet i běh nebo brusle, ale jelikož má Miky zatím jen pár kilo, kočárek není na předním kole dostatečně zatížen a přední kolo vibrovalo. Musím ale dodat, že Joie Crosster není kočárek určený ke sportu. Je to kočárek pro maminky, které hledají nějakého „pracanta“ do terénu, kočárek na který se bude moct dát spolehnout a dítě se v něm bude vézt jako král :slight_smile:. Super je, že se na Crosster dá přes adaptéry připojit i hluboká korba a autosedačka, takže v případě zájmu může posloužit jako kočárek na celé vozící období.

Jako jeho jedinou nevýhodu shledávám jeho vysokou hmotnost, jelikož váží 15 kg. Kočárek je opravdu těžký, což když se veze nevadí, ale pokud jej máte někam vytlačit, tak si trochu máknete. Na druhou stranu ale musím říct, že i přes jeho velkou hmotnost je relativně skladný a po složení nezabere zase tolik místa, jak by se dalo čekat, takže i cestování s ním je určitě reálné. A bytelný a stabilní je teda neskutečně. 

Pokud hledáte kočárek, který zvládne všechny možné terény, zvládne sníh, závěje, nepřevrátí se vám, unese vaše dítě několik let, můžu jen a jen doporučit! My byli opravdu nadšeni a je naživo opravdu nádherný! My jsme se teda oba s mužem zamilovali :slight_smile:.

bližší informace: https://www.joiebaby.info/cros_vlastnosti.php

koupit můžete například zde: https://www.babypoint.cz/x8119-w100/crosster-rust

#joie

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
10. zář 2017 Čtené 662x

Už nějakou dobu s námi bydlí jídelní židlička Mimzy LX, kterou máme od Joie zapůjčenou na testování, a pravděpodobně u nás již zůstane, protože je prostě super! :slight_smile:. Mimzy LX ale naprosto splnila naše očekávání, tak jsme se rozhodli ji rovnou pořídit a nehledat už jinou. :slight_smile:

Základní informace:

 • unikátní otevřený design v každé její pozici
 • omyvatelné látky a vyjímatelná měkká vložka
 • 7pozic výškového nastavení
 • kompaktní po složení
 • extra velký pultík odnímatelný jednou rukou
 • pultík je nastavitelný do 3 pozic a obsahuje i držák nápojů
 • dodatečnémalé pultíky vhodné i do myčky
 • hornípultík s úpravou proti klouzání poslouží i jako tác naservírování jídla
 • miniaturní„svačinkový“ pultík vhodný i do myčky
 • praktická možnost uskladnění pultíku na zadních nohách židličky
 • 3polohy sklonu zádové opěrky
 • vyjímatelný a omyvatelný potah
 • 3 pozice nastavení výšky opěrky nohou
 • 2 pozice sklonu opěrky nohou
 • integrovaná kolečka v předních nohách
 • nastavitelné pětibodové pásy 

Rozměry a nosnost:

rozložená:d. 78 cm xš. 57 cm x v. 104 cm

složená:d. 31,3 cm x š. 51 cm x v. 120 cm

hmotnost:10,9 kg

použití:od 6 měsíců do 15 kg

    Mimzy LX je stabilní, bytelná, nemůže se překlopit ani z ní dítě nemůže vypadnout. Mikuláš v ní moc hezky sedí, nebortí se, neklouže. Je vyrobena z kvalitních materiálů a v nabídce jsou moc pěkné a vkusné vzory (na rozdíl od některých jiných židliček).

    Židlička je velmi variabilní a lze ji používat pro děti již od šesti měsíců, které umí již samostatně sedět, ale myslím si, že díky polohování zádové opěrky ji lze použít i pro děti, které ještě úplně samostatně nesedí a v židličce tak v podstatě leží jako v lehátku.

    Je možné ji nastavit do sedmi výškových pozic a nastavit také výšku a sklon nožní opěrky. Tím ji lze velmi dobře přizpůsobit nejen dítěti, ale i vám a podmínkám ve vaší kuchyni (tedy výšce stolu, apod.)

    Židlička má kolečka, takže ji lze bez problémů přesunout, kam je potřeba. Má příjemné polstrování s atraktivními motivy a omyvatelným povrchem, měkkou vnitřní vložku lze zcela vyjmout a případně také vyprat v ruce na 30°.

Velkou výhodou je možnost snímatelného pultu, který lze prakticky přichytit na zadní nohy židličky a snímatelné části snadno umýt ve dřezu či v myčce. Je tedy na vás, jestli židličku budete používat s pultem, nebo ji přisunete rovnou ke stolu. Součástí jsou nastavitelné pětibodové pásy, které zajišťují bezpečnost dítěte. Ačkoliv by se pásy měly používat vždy, já Mikuláše nechávala většinou jen tak bez popruhů, jelikož pultík ho pěkně držel díky mezi nožní zábraně na jeho spodní straně (samozřejmě pod dozorem).

Výhody:

+ omyvatelná

+ snadná údržba (odjímatelný tác na pultu)

+ dělený tác (ocení hlavně maminky, které krmí metodou BLW)

+ snadná manipulace díky kolečkům

+ variabilita (polohy výška, zádová a nožní opěrka)

+ polohy pultu (přisunutí blíže k dítěti či odsunutí)

+ kvalitní materiály

+ pěkný a vkusný design

+ odjímatelný pult a možnost samostatné židle u stolu

+ praktická možnost uskladnění pultíku na zadních nohách židličky

Nevýhody:

- objemnější (zabírá relativně dost místa díky velkému pultu a nohám zajišťujícím stabilitu, dá se však velmi snadno složit, takže to úplně jako nevýhodu nevnímám)

Nemám opravdu nic, co bych židličce vytkla. Rozhodli jsme se ji pořídit pro syna, jelikož jsme s ní moc spokojeni. Na rozdíl od mnoha jiných židliček nemá pogumovaný potah, což jsme uvítali, protože je díky tomu vkusná a stylová a potah je i přesto dobře udržovatelný a praktický a perfektně nám ladí k podlaze v kuchyni! :grinning: Určitě za nás mohu doporučit!

bližší informace zde: https://www.joiebaby.info/mim_vlastnosti.php

eshop např: https://www.babypoint.cz/x7197-w100/mimzy-lx-khloe-%26-bert

#joie

Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
5. zář 2017 Čtené 1645x

Jako první kočárek, který se k nám dostal na testování byly golfové hole Joie Brisk. Na ty jsem se moc těšila, protože jsem si golfky vždycky přála vyzkoušet. Líbí se mi na nich jejich skladnost a lehkost.

Základní informace o kočárku, který je schválen pro použití od narození, díky velmi ploché poloze do lehu:

Rozměry a nosnost: rozložený:d. 89 cm x š. 51,3 cm x v. 101 cmsložený:d. 42,2 cm x š. 29 cm x v. 108 cmhmotnost:8,3 kgcelkovánosnost: 27 kg

Trochu jsem měla obavu, že když se jedná o golfky s plastovými koly, budou na chodníku „hrkat“ , ale opak byl pravdou. Golfky Brisk jsou opravdu tichým kočárkem a pokud jsem nejela po hrbolatém terénu, vůbec jsem o nich nevěděla a perfektně se ovládaly. Při najíždění na obrubník byly lehké, z oddělených madel jsem necítila žádné omezení. Kočárek se dal bez problému řídit jednou rukou.

Velkou výhodou je dlouhý košík pod kočárkem. Vlezlo se mi do něj mnohem více věcí, než do mého sporťáku. Nevýhodou však byl přístup do košíku zezadu, tudíž pokud dítě spalo, nedalo se do košíku skoro dostat. Na to bylo potřeba myslet.

Dalším plusem byla rozkládací stříška s pevnou látkou, takže na miminko nesvítilo a bylo pěkně schované. Všimla jsem si, že některé typy kočárků mají tu rozkládací část pod zipem ze síťoviny, to u Brisku naštěstí není a stříška je opravdu super.

Zádová opěrka jde položit úplně do lehu, což je pro mě u kočárku nezbytnost a Mikuláš se tam mnohokrát krásně vyspal.

Na kočárku se mi líbí, že je vyroben z příjemných kvalitních materiálů v pěkném moderním designu, i když bych uvítala více barevných kombinací, aby bylo z čeho vybírat. :slight_smile:. Kočárek je velmi lehký, skladný, dá se složit rychle a snadno.

Běžné cesty ve městě zvládaly golfky úplně bez problémů. Nic nerachotilo a i když jsem často projížděla horším terénem, kočárek to nijak nepoznamenalo a byl pořád tichý a v pohodě.

Kočárek Brisk se nám tak líbil, že dokonce s manželem uvažujeme, že si jej pořídíme na trvalo. Jedinou nevýhodu shledávám v tom, že golfky nemají žádné odpružení (jako mnoho jiných kočárků), tudíž každý větší otřes dítě cítí. Mikuláškovi to tedy nevadilo, spal i když kočárek hodně drncal, ale možná nějakým citlivějším dětem by mohlo. Nevím, jestli jsem v tomto dostatečně objektivní, sama jsem prošla a vyzkoušela mnoho kočárků a prioritou pro mě bylo, aby pružily a bohužel mé očekávání nesplnil skoro žádný. Je ale pravda, že s tímto kočárkem opravdu člověk musí koukat, kudy jede a případné nerovnosti se snažit minimalizovat. Není to žádný teréňák, ale to asi nikdo ani od golfek neočekává. Golfky Brisk jsou ideálním pomocníkem k rodinám do měst, jako kočárek na přejetí např. Do obchodu, do města a nebo na cesty. Na „obyčejné“ golfky jsou dost vychytané a jezdilo se nám s nimi velmi dobře.

Shrnutí:

Výhody:

+ velký košík

+ kvalitní materiál

+ velká rozkládací stříška neprůsvitná

+ nehrká

+ skladný

+ lehký

+ pěkný design

+ snadno a rychle se skládá a rozkládá

+ dobrý na manipulaci i jednou rukou a manévrování

+ vysoká nosnost

Nevýhody:

- nedostanu se do košíku v poloze leže

- padají chrániče proti otlačení na ramenních popruzích

#joie 

Čti celý článek
Strana
Předchozí Strana
Další