icon

Kočárek Joie Tourist s hlubokou korbou Ramble.

Nám by teda tak krásný dlouho nevydržel 😅 , ale vypadá úžasně, elegantně! 😎

Troufly byste si na tuto jemnou krémovou? 😉

https://www.babypoint.cz/x11301/tourist-signatu...

#joie #joie_czsk

avatar

😂😂haha ani náhodou. Neustále do auta rvu dva kočárky. V tomhle upršeným počasí kdy je všude blato ani hadr mezi nima nepomůže. Kolečka špinavý a od toho cely kufr i kočár. Takovýhle kočárek max na fotku 😁.

16. dub 2021
avatar

Vypada mozna krasne ale sportovni verze je blba

16. dub 2021
avatar

Kočárek krásnej, ale asi bych se bála těch mini koleček

16. dub 2021
avatar

Já měla bílo-černý kočárek a přežil 2 děti i auto, ale z ekokůže se dobře udržoval, u kočárkoviny bych do něj nešla. 😆

16. dub 2021
avatar

Mne desi i kremova i ta minimolecka

16. dub 2021
avatar

moc malinka kolecka, barva krasna, sestra ma bilou Teutonii (latku ne kozenku) a nespini se skoro vubec, rikala, ze kocar jeste neprala a vypada ciste

16. dub 2021
avatar

Nelíbí se mi, musím mít poradna kola a praktickou barvu.

16. dub 2021
avatar

Barvy se nebojím, ale ten podvozek není můj šálek kávy

16. dub 2021
avatar

Nevadila by mi ani ta barva, ale ty kolečka.....

16. dub 2021
avatar
mummy88
autor

Děkuju holky za názor. 🙂 No ono to asi bude tím, že tohle není vyloženě hluboký kočárek, ale podvozek od sporťáku, na který se nasadí korba- tedy asi spíše ideální pro maminky, které už sporťák doma mají, plánují další miminko, ale na těch pár měsíců nechtějí pořizovat další kočárek. Jinak uznávám, že kolečka u tohoto typu kočárku nejsou úplně multifkunkční a kočárek je spíše na lehčí ježdění a cesty, ideálně jako druhý kočár. 👍

19. dub 2021