#nej_chvile_2015

petarydlova
31. pro 2015
#nej_chvile_2015
první chvilky maličké s tatínkem a bráškama
Zobraz celou zprávu
veronikapribilova
18. pro 2015
#nej_chvile_2015 Asi jako každá maminka považuji za nezapomenutelný zážitek, ten první pohled se svou narozenou láskou :hearts::hearts::hearts: V tu chvíli opravdu vše zlé hodíte za hlavu a soustředíte se jen na to, že jste se po druhé (poprvé do manžela) zamilovali :hearts: Nej chvíli v tomto roce považuji i první kopnutí do bříška. (Nezapomenu, kdy se manžel málem přizabil na chodbě, když letěl po mém zvolání za mnou, z kuchyně do ložnice, aby to první kopání cítil také :grinning: :grinning:.) Nej chvíle je prostě ten pocit, kdy jste konečně všichni TŘI doma a uvědomíte si, že jste konečně rodina! Podařilo se nám konečně vybudovat domov, zplodili jsme letos syna, už nám chybí zasadit jen strom! V tomto roce se bohužel stala i jedna špatná chvíle, kdy po 12 letech druhého manželství maminky umřel můj nevlastní tatínek, kterého jsem milovala jako pravého a manžel ho bohužel našel. Byl to smutný den, týden, měsíc, ale život jde dál a tak ta NEJ NEJ NEJ chvíle je pro mě ta, když jsme všichni tři pohromadě, uvědomím si, že máme střechu nad hlavou, máme sebe a jsme ZDRAVÍ :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
novotinka
16. pro 2015
#nej_chvile_2015 ..... Kdyz jsem svoji mámě řekla DĚKUJI....:heart:
Zobraz celou zprávu
nikoletinka1
16. pro 2015
#nej_chvile_2015
Byla ta, kdy jsem po tom nevydarenej tehu :frowning2: nasla opet // carky! Verim, ze tentokrate uz to bude do konce!
Zobraz celou zprávu
kakulenka1
16. pro 2015
#nej_chvile_2015 ? Chvíle? Určitě právě ten ROK 2015. 14. Ledna se nam narodila prvorozený dcerka. A od toho dne je každá chvíle ta nej. Uz nikdy nezaziju krásnější budicek než tehdy když se na me Amálka poprvé rano usmala. Někdy jsou to probdělé noci. Jindy dny plné smíchu a radosti. A ja nikdy na tyto chvíle nezapomenu. Je toho spousta ale to by tady byla asi i po skončení roku 2015 :smiley: Pro me bude rok 2015 napořád tím nejužasnejsim!!!
Zobraz celou zprávu
lucylama
16. pro 2015
#nej_chvile_2015 byla jednoznačně narození našeho Robina.Míšovi tak přibyl malý bráška. :slight_smile: :heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart: Na první fotce mu ještě není ani den a na druhé fotce už půl roku..:heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
kitinka76
16. pro 2015
#nej_chvile_2015 léto na Guantanamu :dizzy_face: super den s @evka2011 @mandelynka2 @mon_88017 do party chyběla ještě @pupickova a @moonie ale to snad napravime v roce 2016 :heart:
Zobraz celou zprávu
janickaavitecek
15. pro 2015
#nej_chvile_2015 na tu chvili nezapomenu nikdy,uz jen proto,ze sem si tuhle chvili predstavovala naprosto jinak:grinning:znate to,pro probdele noci,pri ktere kojite asi tak kazdou hodinu,se probudite vedle toho sveho drobecka:slight_smile:rozcuchana,usmudlana,kruhy pod ocima,proste jednoznacka smudla:grinning:nechapu,jak se na me muj muz vubec muze podivat,ba dokonce mi dat treba pusu:grinning:ale zatimco ja se hrabu z postele,abych obstarala malickou,muj drahy uz dole neco klohni,myslela sem si,ze pospicha do prace,neresila sem to:slight_smile:natahla sem na sebe svoje hnusny vytahany teplaky co mam tak rada a v tu chvili ho vidim,jak nese tac se snidani do postele,na kterem jsou michana vajicka(vajicka??rano??to by me zabilo:grinning:slight_smile:,koukam na nej,co se deje a on ze kdyz Viktorka dnes slavi ten svuj pulrok,(pokleka) jestli bych si ho vzala??(srdce mi tluce jak blazen,ja uz ani nedoufala):slight_smile:samozrejme rikam ANO!!byla sem stastna jak blecha a stale sem!!!na zbytek dne si vzal dokonce v praci volno,abysme si zasli vsichni na obed a meli krasny den:slight_smile:a pro me byl ten nejkrasnejsi!!!:-*
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další