Novinky

#predvanocniuklid

maartee
19. lis 2016
#predvanocniuklid Nez jsem mela deti byla jsem perfekcionista,ktery mel nonstop uklizeno...ted mam uklizeno,tak nejak na oko..navsteva neupadne pres hracky,ale to je asi tak vsechno..naposledy kdyz jsem se pokousela s detmi poklidit,tak muj mladsi nasel lahev s olejem a zatimco jsem luxovala loznici,tak polil pul obyvaku..Tak si rikam,ze bez uklizeni je to mozna i lepsi :grinning: Pred Vanocemi nijak zvlast plasit nebudu, schazi se u nas cela rodina a po svatcich to tu vypada jak po vybuchu,tak uklidim potom...snad...nekdy..doufam:grinning:
Zobraz celou zprávu
liss_durman
18. lis 2016
#predvanocniuklid

Ano, vidíte dobře. Já se zapojuji do soutěže! Proč? Protože chci vyhrát tu potvoru, co za mě bude mýt okna. Mytí oken se u nás doma kupodivu neprovádí kolem Vánoc, nýbrž v létě. Máme doma 24 oken a je to šílená fuška. Proto si určitě zasloužím vyhrát to udělátko. Je to otázka života a smrti!

1. FOTO: Vánoční výzdobu u nás nepřeháníme. Mám stoletý rádoby ubrus po babičce, trvanlivý adventní věnec (na ten z jehličí nejsou lidi a perníkový se obvykle štědrého dne nedožije). Cukroví poctivě vysomrované od tchyně :sunglasses:. Předvánoční úklid řešíme jako běžný úklid: pokud možno se nepřilepit k podlaze, ke stolu, ke kuchyňské lince. Tajemství úspěchu mám: kdykoliv začnu mít dojem, že bych měla udělat nějakou zbytečnost navíc (jako třeba utřít prach v poličkách - pch!), dám si svařák. Pocit zaručeně přejde :sunglasses:
2.FOTO Prosím vás, na co vánoční úklid?! Vždyť to na Štědrý večer vypadá jako po nájezdu ufonů. A lidi, co k vám přijdou na návštěvu, by vás ani neměli za co pomluvit. Já vím, že o UFO bych neměla žertovat. Zvlášť když máme doma robotický mop od Viledy, který děti používají jako vesmírný talíř... :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
nata22linka07
18. lis 2016
Náš předvánoční úklid na koupelnu se moc ne dívejte. Jsme v nájmu. Uklízet vzdut průběžně do vánoc. U nás je nepořádek pořad. Tak se mi moc do úklidu nechce. Ale snad ten úklid pár dní vydrží. Zatím máme umyté okna a že jich bylo. A koupelnu. Koncem měsíce se vrhnu na linku.
Zobraz celou zprávu
renyb
18. lis 2016
#predvanocniuklid
Tak se taky zkusím zapojit, i když jsem ještě nikdy v takovýchto podobných soutěžích nic nevyhrála...
Uklizím průbězně, takže se u nás nějaký velký mega předvánoční úklid neodehrává.. okna už jsem umyla v říjnu, jen ještě převleču povlečení.. a už se těším až se bude péct, to se bude uklizet každý den, mám malého pomocníčka a to je pak nepořádku:D
Výzdobu ještě Vánoční nemám, až příští víkend začnu, vždycky dělám, aby na první adventní neděli bylo vše nazdobeno.. je to asi už takový náš malý rituál-většinou v sobotu vše se synem nazdobíme, uděláme věnce, svícny apod a pak k podvečeru jedem na rozsvícení stromečku spojené s jízdou poštovského panáčka, tak snad tomu bude i letos, už se moc těším a snad mi to zdraví dovolí.. jediné co jsme začali, tak jsme se včera nudili, tak jsme udělali nějaké přáníčka k Vánocům, at máme předstih..
Zobraz celou zprávu
linusha
Zpráva byla změněna 15. lis 2016
Pro letošek jsem se rozhodla že udělám ozdoby na větvičky/stromeček sama, ač jsou ve fázi přípravy. Dlouhé podzimní a zimní podvečery poměrně často trávíme se zapálenou svíčkou.
Úklid celkově není moje největší hobby, ale i tak uklízím pravidelně. Pravidelně se snažím vytřít každou poličku, každý kout a každé zákoutí které se u nás doma nachází. Miluji když je čisto. Pro letošek jsem #predvanocniuklid již započala o víkendu kdy jsem se pustila do pořádného úklidu kuchyňské linky, sice mi ještě zbývají okna na mytí a další kouty, ale věřím že letos budu mít celý úklid brzy hotov díky hadříkům od Viledy, přípravkům z Německa a třeba i dalším pomocníkům :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
destinee
Zpráva byla změněna 12. lis 2016
#predvanocniuklid

:christmas_tree:Vánoce patří k mým nejoblíbenějším svátkům, mám moc ráda tu vánoční atmosféru a už se moc těším až vyndám všechny vánoční dekorace - pár loňských foteček přikládám (k manželově nelibosti, ten mé nadšení tak nesdílí, ale respektuju alespoň to, že si nepřeje mít doma žádného soba nebo santa clause :slight_smile:
Jinak jsem uklízecí maniak, takže vánoční úklid se moc od tradičního úklidu neliší. Letos už jsem trochu začala a uklidila jsem kuchyňskou linku (nechápu, ale někdo mi "žere" víčka od různých krabiček, ptž krabiček hromada a víčka nikde :wink:slight_smile: Okna už jsem letos taky umyla a přiznám se, že je to činnost, kterou mám ráda nejméně, takže by se mi pomocník o Vileda náramně hodil. Zatím je mým nejlepším pomocníkem zázračný hadřík actifibre, používám ho snad už úplně na všechno.
Těsně před vánoci ještě leštím plovoucí podlahu, i když vloni se toho ujmul manžel, který má dovolenou už od poloviny prosince, tak ho letos asi také zaúkoluju.
A teď honem napsat ježíškovi :slight_smile::snowflake:
Zobraz celou zprávu
petra_k_
12. lis 2016
#predvanocniuklid Toto je moje nejmilejší vánoční dekorace. Mám jí po prababičce, po které mi mimo svícínku zbyla velká spousta příjemných vzpomínek na dětství, za které jsem jí nestihla poděkovat. Protože jsem s ní trávila hodně času, stihla mě toho hodně naučit. Jednou z věcí, které jsem si uchovala je - NIKDY NEDĚLEJ VÁNOČNÍ ÚKLID. PROTOŽE KDO UKLÍZÍ PRŮBĚŽNĚ CELÝ ROK, MŮŽE SI VÁNOCE UŽÍT V KLIDU S RODINOU A NEHONIT SE DO ÚMORU TĚLA. RODINA JE TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ, CO V ŽIVOTĚ MÁŠ.
Tímto se skutečně řídím a předvánoční úklid neřeším. Uklízím, když je potřeba a ne proto, že to vyžaduje společnost :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
ivakalinova AMBASADORKA
11. lis 2016
Předvánoční úklid aneb mytí oken s Windomaticem je hračka. To je nový slogan pro druhou velkou soutěž, kterou spolu s Viledou vyhlašuji. Je listopad a většinu z Vás čeká velký vánoční úklid, první přípravy na Vánoce, nákup dárků, pečení. A proto bych Vám v těchto dnech chtěla udělat radost.

A co budeme soutěžit?:
1.místo - vysavač na okna Windomatic
2.místo - pur houbička střední a mikrohadřík Actifibre na okna
3.místo - mikrohadřík Actifibre na okna
Každý, kdo se soutěže zúčastní, dostane navíc i 2 srdíčka jako poděkování.

A jak se zapojit do soutěže?
TENTOKRÁT BUDEME SOUTĚŽIT NA HLAVNÍ ZDI MODRÉHO KONÍKA

Zapojit se můžete úplně jednoduše - na hlavní zeď přidejte příspěvek s fotkou a popisem, otagujte názvem #predvanocniuklid

Připojte Vaší vlastní fotografii s podzimní/zimní/ vánoční dekorací ve Vašem bytě/domě. A napište, jak u Vás vypadá vánoční úklid, zda k tomu používáte nějakého pomocníka od Viledy a jaké máte rady/typy/vychytávky pro efektivní vánoční úklid.

Soutěžíme od této chvíle do pátku 18.11.2016 (konec soutěže bude o půlnoci). Poté vylosuji šťastné výherkyně a ty budou zveřejněné na mém blogu a ve skupině Úklid hrou s Viledou.

Držím všem pěsti a těším se na Vaše příspěvky :slight_smile:

https://www.modrykonik.cz/group/7312/

#vileda
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další