Výsledky vyhledávání pro slovo #test_mustela

  Zruš hledání
  marketa128
  Zpráva byla změněna    8. lis 2019    

  #test_mustela2
  S koupelovým olejem Mustela,
  suchá pokožka nám po koupeli hlavu nedělá 🧡

  #test_mustela juchuuu u mě na blogu recenze☺️😍 s úžasnou voňavou Mustelou.

  denitek
  10. čer 2019    Čtené 508x

  Jak u nás Mustela už navždy zůstala ❤️

  Úplně na začátku toho všeho přišel balíček plný zábavy pro děti. Malí zelení flufici zaujaly i naši kočku. Trošku méně zaujaly mě, když jsem je vytahovala úplně všude ještě pár dní 😁 Ale hlavní je, že mezi flufiky jsem našla novou, vyhovující nejen složením, ale i vůní, konzistencí a hlavně dobře snesitelnou mými dětmi, řadu kosmetiky pro děti. 

  Začala bych asi u krému na zadeček, který jsem opravdu tedy podrobil viditelné zkoušce. Viz fotka.

  A to prosím v tenké vrstvě! Pokožka ošetřena tímto krémem zůstává bílá. Krém se nesetře po prvním setření a hlavně zadeček je opravdu ušetřen vlhkosti. Nádherně voní! 

  Přidávám složení 

  • Bez parabenů, ftalátů a fenoxyethanolu. Hypoalergenní. Klinicky testováno. Vysoká kožní tolerance.
  • Komplex patentovaných složek: Avocado Perseose®: zabraňuje podráždění pokožky při každém přebalování.
  • Oxeoline of Alcacea: snižuje zánět a zmírňuje nepohodlí již po první aplikaci.
  • Destilát slunečnicového oleje: dlouhodobě napravuje oslabenou kožní bariéru.
  • Oxid zinečnatý: s ochrannými a protizánětlivými vlastnostmi.

  A nutno ještě podotknout, že cena kolem 200 Kč mi vzhledem ke složení přijde více než dobrá! 

  Pokračujeme k oleji na tělo. A tady se zastavíme... Chci říct, že nic tak úžasného a voňavějšího jsem snad nikdy doma neměla!!! Miluju tu bylinkovou vůni (strašně mi připomíná dětství). Něco jako vůně půdy, když babi sušila bylinky, vůně čistého prádla, sluníčka a její norkové masti v jednom ☺️❤️

  No a když už jsem se rozplývala o vůni, tak pojďme k samotné funkci. Obě děti snesly olej krásně a to většinou u olejů narážím na různé reakce. Krásně se vstřebává, dětem se pak nenabaluje na pyžamka, nenechává fleky na prádle. Skoro bych řekla, že není mastný, což nezní samozřejmě logicky 😁 Dobře se roztírá a vystačí ho relativně malé množství na celé dítě. 

  Zase přihodím složení, které je prostě super! Žádné umělotiny!! 

  • Bez parabenů, ftalátů a fenoxyethanolu. Hypoalergenní. Vysoká kožní tolerance. Klinicky testováno.
  • Patentovaný přírodní avokádový olej - pomáhá obnovit a chránit přirozenou ochrannou bariéru pokožky.
  •  Ochranné rostlinné oleje (olej z granátového jablka, slunečnicový olej) - hydratuje.
  •  99 % přírodní složení 
  • Cena je kolem 270,- Kč  

  Pokračovat budeme tělový mlékem. To je za mě tedy opravdu super produkt, který je vhodný i pro velmi velmi citlivou pleť dětí! Malá se sklonem k suchostem a ekzému na kůži, snesla toto tělové mléko jako jediné a byla jsem ráda, že alespoň něco. 

  Mléko od Mustela se krásně vstřebává! Úžasné voní a nenechává vůbec žádný film nebo mastnotu. Úplně nesnáším, když se namažu a přilepí se na mě pyžamo! Hrůza! Tak tohle s mlékem od Mustela vůbec neznám! A když mě neprásknete, mažu se s ním taky ☺️🤐

  Složení je opět velmi velmi slušné složení:

  • Bez parabenů, ftalátů a fenoxyethanolu. Hypoalergenní. Vysoká kožní tolerance. Klinicky testováno.
  • Avocado Perseose® - patentovaná přírodní složka - chrání kožní bariéru, zajišťuje správnou hydrataci pokožky a uchovává zásoby kmenových buněk.
  • Slunečnicový olej - hydratuje (bohatý na steroly, zdroj esenciálních mastných kyselin).
  • Vitamin E - chrání kůži před vnějšími vlivy a udržuje ji pružnou a měkkou.
  • Glycerin na bázi rostlin - hydratuje pokožku a zabraňuje evaporaci vody z pokožky.
  • 97 % přírodní složení

  Cena je cca 300,- Kč. A určitě zase někdy bude třeba v Maxovi na Mustelu akce a bude možné ji koupit levněji. 

  A jako poslední je tu mycí gel který mě opravdu nadchl. Nejen, že má super složení a krásné voní, ale i velmi decentně pění. Ani jedno z dětí nemělo vysušenou pokožku, problém s intimní partií nebo ani po vodní bitce v kontaktu s okem neukápla ani slza (samozřejmě jsme očko vypláchli). Každopádně už se gel od Mustela probojoval do našeho košíčku s koupelovou kosmetikou. Kde asi nahradí naše prozatímní kandidáty. 

  Zase vložím složení, abyste se mohli přesvědčit, že je více než parádní! 

  • Bez parabenů, ftalátů a fenoxyethanolu. Hypoalergenní. Vysoká kožní a oční tolerance. Klinicky testováno.
  • Avocado Perseose® - patentovaná přírodní složka - chrání kožní bariéru, zajišťuje správnou hydrataci pokožky a uchovává zásoby kmenových buněk.
  • Vitamin B5: zklidňuje.
  • Jemné povrchové aktivní látky: jemně čistí a předchází vysušování pokožky.
  • Bez mýdla
  • 90 % přírodní složení

  Snad díky naší nové plavčici už se do očka nikdy nedostane. Cena je cca 190,- Kč bez akce. 

  Takže ještě jednou moc děkuji za možnost testování koníku. Tohle se vážně povedlo! Ještě máme objednaný do lékárny šampon, který nám chybí ke spokojenosti. A jako správný Čech budu čekat na akci a doplníme zásoby 😁

  #test_mustela a #recenze
  mlíčko se opravdu perfektně roztírá, je příjemné a mě osobně voní po růžích 🙂

  hhranolka
  9. čer 2019    Čtené 1742x

  Recenze Mustela kosmetiky

  Díky testování na modrykonik.cz jsem se dostala ke kosmetice MUSTELA. Doposud jsem o značně ani neslyšela, natož abych ji zpozorovala někde v prodejně. Takže pro mě totální novinka. Byla jsem tedy plna očekávání, jaké to vše bude. Balíček pro testování obsahoval 4 produkty, každý vám popíšu, jak se mi líbí/nelíbí.

  Nejdříve bych začala vůní, jenž je společná pro všechny výrobky Mustela. Je to taková jemná vůně, hodně mi připomíná vůni miminka a nějaké květiny(možná růže? – ačkoliv ve složení jsem našla zmíňku o avokádu, což mi tedy úplně nepřipomíná 🙂 ). Společné pro výrobky Mustela je, že jsou bez parabenů, ftalátů a fenoxyethanolů a jsou hypoalergenní. A také jsou vhodné pro miminka již od narození.

  MUSTELA jemný čistící tělový a vlasový gel: Jedná se o čirý mycí gel, u kterého vidím důležité pozitivum, že nedráždí oči – neštípe. Obsahuje 90 % přírodních složek. Mírně pění, žádná pěnivá bomba to není, je to příjemné.

  Více bych ocenila pumpičku na dávkování. U tohoto druhu uzávěru hrozí, že dítko to na sebe otočí a vyplácá půlku nádoby hned při prvním koupání. Líbí se mi netradiční tvar balení – je to taková hruška, dobře se drží. Balení 200 ml a cena cca 200 Kč  a dá se koupit i ve větším balení 500 ml za cca 320 Kč a 750 ml za cca 450 Kč (větší balení 500 ml a 750 ml má již zmiňovanou pumpičku, kterou doporučuji).

  MUSTELA hydratační tělové mléko: moc se mi líbí především jeho perfektní roztíratelnost. Opravdu ho máte prakticky hned pěkně rozmazané, nezanechává bílé fleky a chvilku po namazání ani nevíte, že jste se něčím mazali. Pokožka nijak nelepí, ale je na ní vidět, že je hezky hydratovaná. Praktická pumpička se mi líbí. Balení 300 ml se dá koupit za cca 320 Kč

  MUSTELA masážní olej: opět perfektně se roztírá a skoro okamžitě se vstřebává. Pokožka není pocitově mastná, ale po aplikaci je velmi jemná. Pumpička stříká dobře, nikde neukapává a ani to není žádný mega proud. Balení 100 ml za cca 280 Kč – to už mi přijde docela dost, kdybych si musela vybrat, tak volím raději hydratační mléko Mustela.

  MUSTELA krém proti opruzeninám při přebalování: tady uplně nevím, co napsat. Řekla bych, že je standardní krém na opruzeniny. Nenašla jsem na něm nic extra výjimečného, ale zároveň ani nic, co by mi mělo vadit. Budete to věc, která vám buď bude vyhovovat, nebo nebude. Každá maminka má své vítěze na opruzeniny a všechny moc dobře víme, že pokud se opruzeniny hodně opakují, stejně se musí krémy střídat – nebo alespoň mně se to osvědčilo.

  Mustela krém proti opruzeninám bych si klidně koupila jako druhou variantu, na vystřídání k mé stále mastičce na opruzeniny. Balení 50 ml za cca 150 Kč a je k dostání i v dvojnásobném balení 100 ml za cca 230 Kč – což je mnohem výhodnější.

  Připomínku mám k českým textům. Na obalu jsou vždy i další doplňující informace, ale pouze v cizím jazyce. Jen by se mi tedy líbilo, aby krabička byla přeložena kompletně – případně, aby tato krabička byla nahrazena kompletně českým přebalem.

  Závěrem bych řekla, že se mi Mustela zdá jako kvalitní kosmetika, kterou bych se nebála doporučit.

  Hydratační tělové mléko pro děti od narození 750 ml 309 Kč nyní v akci!

  #test_mustela

  nikinelinaty
  9. čer 2019    Čtené 605x

  NAŠE TESTOVÁNÍ KOSMETIKY MUSTELA

  Především bych prvně chtěla poděkovat MODRÉMU KONÍKU, že byl náš syn vybrán na testování kosmetiky MUSTELA. Byla jsem velmi mile překvapena, že si nás vybrali. Opravdu moc děkujeme.

  Jedna z prvních záležitostí, které maminka řeší již před porodem, je bezpochyby jaká kosmetika pro její miminko je ta nejlepší a nejšetrnější. Bývaly doby, kdy se těmto otázkám nevěnovala žádná pozornost, ale tato skutečnost se postupem času změnila, a to především díky neustálému nárůstu dětí s atopickým ekzémem či přecitlivělostí na určité látky.

  Co je důležité při výběru dětské kosmetiky?

  Nejdůležitější pro Vás je vědět, co od daného produktu očekáváte a hlavně, že Vašemu milovanému miminku vyhovuje. Na trhu je nepřeberné množství různých značek, které tyto výrobky nabízí, a proto je opravdu velice důležité věnovat pozornost při výběru „miminkovské“ kosmetiky. Zároveň však, ale nemusí zcela platit, že to, co je drahé, je nejlepší.

  S touto kosmetikou jsem neměla vůbec žádné zkušenosti ani jsem ji neznala podle názvu. Balíček dorazil velice rychle a hned ten večer jsme začali s testováním, neboť vůně po otevření výrobků byla líbezná.

  Produkty si nás získaly už na první přičichnutí. Hlavně jsem byla zvědavá, jak mi malý bude dlouho příjemně vonět. Pokud má někdo rád vůni miminka, tak si pořiďte kosmetiku MUSTELA. Neskutečně jsem se vždy těšila na večerní chvilky při koupání a masírovaní malého, kdy po celém dni jsem ho hezky mohla umýt a navonět.

  Design výrobků je moderní a jsou v praktickém kvalitním balení. Složením jsem se dozvěděla, že se jedná z 97 % o přírodní produkty. Bez parabenů, ftalátů a fenoxyethanolu. Hypoalergenní. Vysoká kožní tolerance. Klinicky testováno.

  K otestování jsme mohli vyzkoušet:

  • jemný čisticí tělový a vlasový gel 200 ml
  • hydra BÉBÉ hydratační tělové mléko 300 ml
  • masážní olej 100 ml
  • krém proti opruzeninám 50 ml

  Jemný čisticí tělový a vlasový gel:

  • stačí malé množství, krásně pění, moc příjemná lehká vůně
  • neštípe v očích
  • pokožka po opláchnutí zůstane vláčná a bez jediné kožní reakce a velice voňavá
  • gel je čirý a na pokožce příjemný, není lepivý
  • nedráždí pokožku
  • vysoká kožní a oční tolerance
  • vhodný pro každodenní hygienu kojenců, batolat a dětí, a to již od narození
  • zklidňuje pokožku a zabraňuje jejímu vysušování

  SLOŽENÍ:

  • bez parabenů, ftalátů a fenoxyethanolu. Hypoalergenní. Vysoká kožní a oční tolerance. Klinicky testováno
  • avocado Perseose® - patentovaná přírodní složka - chrání kožní bariéru, zajišťuje správnou hydrataci pokožky a uchovává zásoby kmenových buněk
  • vitamin B5 zklidňuje
  • jemné povrchové aktivní látky: jemně čistí a předchází vysušování pokožky
  • bez mýdla
  • 90% přírodní složení

  Pořizovací cena:

  Tělový a vlasový mycí gel pro děti 200 ml 179

  Tělový a vlasový mycí gel pro děti 500 ml 259

  Tělový a vlasový mycí gel pro děti 750 ml 355

  Hydra BÉBÉ hydratační tělové mléko:

  • velké balení (300ml)
  • stačí malé množství na namazání celého těla
  • velmi kladně hodnotím rychlou vstřebatelnost do kůže
  • vhodné již od narození, dětskou pokožku do hloubky hydratuje a dodává jí pružnost
  • obnovuje a posiluje přirozenou kožní bariéru, chrání pleť před škodlivými vlivy vnějšího prostředí a příjemně ji provoní
  • mléko je klinicky testováno a je hypoalergenní
  • efektivně obnovuje hydrolipidický film
  • zanechává pokožku jemnou, vláčnou a hydratovanou

  Složení:

  • bez parabenů, ftalátů a fenoxyethanolu. Hypoalergenní. Vysoká kožní tolerance. Klinicky testováno.
  • avocado Perseose® - patentovaná přírodní složka - chrání kožní bariéru, zajišťuje správnou hydrataci pokožky a uchovává zásoby kmenových buněk 
  • slunečnicový olej - hydratuje (bohatý na steroly, zdroj esenciálních mastných kyselin)
  • vitamin E - chrání kůži před vnějšími vlivy a udržuje ji pružnou a měkkou
  • glycerin na bázi rostlin - hydratuje pokožku a zabraňuje evaporaci vody z pokožky
  • 97% přírodní složení

  Pořízovaní cena:

  Hydratační tělové mléko pro děti od narození 300 ml 249

  Hydratační tělové mléko pro děti od narození 500 ml 349

  Hydratační tělové mléko pro děti od narození 750 ml 309

  nyní v akci!

  Masážní olej:

  Byl pro mě TOP. Už jak ho malý uviděl, než se šel koupat, tak se rozzářil a začal se smát. Bylo vidět, že náš syn od mala miluje masáže. To je prostě náš večerní rituál po koupeli. Tobík se při masáži uklidní a připraví se na spánek. Občas se i během testování stalo, že rovnou po oblečení usnul. Olej se velmi rychle vstřebává a není po něm mastné pyžámko.

  • vhodný již od narození, dětskou pokožku do hloubky hydratuje a dodává jí pružnost a vláčnost
  • kožní buňky účinně vyživuje a zklidňuje podráždění a zarudnutí 
  • olej je klinicky testován a je hypoalergenní

  Složení:

  • bez parabenů, ftalátů a fenoxyethanolu. Hypoalergenní. Vysoká kožní tolerance. Klinicky testováno.
  • patentovaný přírodní avokádový olej - pomáhá obnovit a chránit přirozenou ochrannou bariéru pokožky
  • ochranné rostlinné oleje (olej z granátového jablka, slunečnicový olej) - hydratuje
  • 99% přírodní složení

  Nevýhoda:

  • občas šel špatně stříkat a musela jsem použít více síly

  Pořízovaní cena:

  Masážní olej 100 ml 229

  Krém proti opruzeninám:

  Musím říci, že za mě lepší než sudocreme, přišlo mi, že rychleji hojí, výborně se roztírá a opravdu stačí troška

  • jemně pečuje o podrážděnou či zarudlou pokožku při přebalování
  • zklidňuje namáhaná místa, zjemňuje a zvláčňuje pokožku v oblasti plenek
  • je vhodný pro kojence, batolata a malé děti, a to již od narození
  • krém je klinicky testován a je hypoalergenní

  Složení:

  • bez parabenů, ftalátů a fenoxyethanolu. Hypoalergenní. Klinicky testováno. Vysoká kožní tolerance.
  • komplex patentovaných složek: Avocado Perseose®: zabraňuje podráždění pokožky při každém přebalování
  • oxeoline of Alcacea: snižuje zánět a zmírňuje nepohodlí již po první aplikaci
  • destilát slunečnicového oleje: dlouhodobě napravuje oslabenou kožní bariéru
  • oxid zinečnatý: s ochrannými a  protizánětlivými vlastnostmi

  Pořízovaní cena:

  Krém proti opruzeninám 50  ml 149

  Krém proti opruzeninám 100 ml 209

  Celkové hodnocení po 14 dnech testování:

  • cena se mi zdá vyhovující k poměru kvality výrobků a dle naší spotřeby
  • pokožka je hebká na dotek, není zatížená
  • příjemná parfemace
  • velké balení
  • vydrží opravdu dlouho, stačí použít malé množství sprchového gelu, olejíčku či tělového mléka a máte celé miminko natřené a voňavé
  • krásně čistě voní a je to cítit ještě dlouho po použití, malý byl voňavý ještě druhý občas i třetí den, záleží jaké je venku počas a jak se zpotí

  Nevýhody:

  • pouze olejíček a to rozprašovač, který šel špatně mačkat

  ZÁVĚR TESTOVÁNÍ:

  Bylo to pro mě nádherné testování, neboť malý od narození miluje koupání, neskutečně ráda malého kdekoliv fotím. Koupání jsem si s těmito výrobky doslova užívala. Celý den jsem se už předem na koupání těšila. Malý se mnou, doslova dával najevo jeho vlastní reakci pohledem. Pokud chcete si zavzpomínat na tu chvíli, kdy jste si přinesli miminko z porodnice domů, neváhejte a pořiďte si kosmetiku MUSTELA. Zase jsem držela v rukou voňavé miminko a vzpomínky na ty první okamžiky s ním byly hned zpět.

  Náš Tobiášek je důkazem, že kosmetika mu vyhovovala a všem prckům ji doporučuje a přeje krásné sny 🙂

  mimiveru
  9. čer 2019    Čtené 415x

  Mustela pro děti i miminka

  Je to 14 dní, co dorazil balíček francouzské kosmetiky Mustela. Jemný sprchový gel, tělové mléko, masážní olej a krém na prdelku. Máme doma miminko a šestiletou slečnu, takže jsem nadšená, že můžeme testovat 👍

  Všechny produkty Mustela jsou hypoalergenní, chrání kožní bariéru, hydratují a uchovávají zásoby kožních buněk. Jsou vhodné již od narození, neobsahují parabeny, ftaláty a fenoxyethanoly. Většina výrobků je z 90 % přírodní!  V České republice je značka Mustela od minulého roku. Mají vaše děti normální, suchou, citlivou či atopickou pokožku? I tyto řady Mustela nabízí 👍

  My jsme dostali k testování sadu pro normální pokožku děťátka. 

  Mycí gel na tělo i vlásky Gel Lavant Doux

  Nádherně voní, neštípe v očích. Mezi dlaněmi jsem vždy napěnila a mytí bylo raz dva. Pokožka miminka je jemná po každém koupání, koupeme denně. Žádné alergické reakce, žádná suchá místa. Matěj dost trpí na seboreu ve vláskách a hele, žádná tam není 👍 Doporučuji. 

  Hydratační tělové mléko Hydra Bebé 

  Tělové mléko jen podtrhne koupání mycím gelem. Opět 100% snášenlivost, skvělá vůně. Pokožka je jemná a hydratovaná. Porovnám např. se Sebamedem, ten také krásně voní, ale dcera byla vysušená i po namazání. Mléko Mustela obsahuje výtažky z avokáda, slunečnicový olej, vitamín E a glycerin. Je z 97 % přírodní. Kladně také hodnotím dávkování pumpičkou. Doporučuji 😉 

  Mustela masážní olej 

  Olej používáme každý den, masíruji dětem nožičky. Stala se z toho taková denní rutina 😉 Opět krásná vůně, je nemastný. Hydratuje a zklidňuje, obsahuje přírodní avokádový olej, je přírodní z 99 %! I když je lahvička menší, myslím, že nám ještě hodně dlouho vydrží...

  Krém proti opruzeninám 

  Pečuje o podrážděnou pokožku, izoluje a chrání od nepříjemných pocitů spojených s vlhkostí a třením plenek.

  Krém je bílý, zanechává bílý film stejně jako Sudocrem, takže je potřeba každý večer bílou vrstvu setřít olejíčkem a namazat znovu. Upřímně, tohle mi moc nevyhovuje a jelikož ani nepotřebujeme mazat, zkusila jsem ho jen párkrát.... 🤷‍♀️ Věřím ale, že svou funkci plní dokonale, tak jako většina krémů na prdelku.

  Závěr 

  Testování jsme si moc užili! 👍 Kosmetika je luxusní a jsem moc ráda, že nám zůstane. Mustelu moc a moc doporučujeme 😉 Matěj, Sofi a máma Verča 

  svobodpetika
  6. čer 2019    Čtené 415x

  Mustela

  Miluju voňavou kosmetikou jenže jako atopik si ji moc neužiji. A tak si alespoň užívám voňavé děti 😁 Hlavně to moje malinké. Mustela je tedy přesně něco pro mě.

  Balíček testované kosmetiky obsahoval čtyři produkty:

  • Masážní olej
  • Jemný čistící tělový a vlasový gel
  • Hydratační tělové mléko
  • Krém proti opruzení
  • Jako první mě zaujal masážní olej. Nádherně voní i když chápu, že tato vůně nemusí být pro každého. Olej se krásně roztírá, nezanechává mastný film a nemastí oblečení. Rozprašovač nestříká všude kolem, což je za mne super. Rozhodně pro mne TOP
  • Gel na mytí těla a vlásků je pro mne příjemná změna třeba na léto, protože jinak koupeme v linoleové kyselině, po které je miminko mastné. Gel pěkně pění a voní.
  • Krém na zadeček proti opruzeninám je krásně pudrový a malému vyhovuje lépe než Bepanthen, který je hodně mastný a opruzení ještě zhoršuje. Jako prevence je určitě super. Navíc super balení, bezva na cesty.

  Jsem moc ráda že jsem mohla produkty Mustela testovat a dát je tak třeba vyzkoušet i mé sestře a podělit se tak o vůni z tohoto balíčku. 

  Po koupeli jsem malého natřela tělovým mlékem, nebot už hrozně spěchal za holkama a za mně perfektní, stačí kapička a byl celý namazaný a krásně voňavý.

  #test_mustela

  (2 fotky)
  nikinelinaty
  Zpráva byla změněna    31. kvě 2019    

  Dnes se Tobík dostal ke koupeli až jako třetí, takže byl hodně otrávený, že má pořád čekat.
  Znovu jsme použili nádherně vonící šampon na vlásky, Tobík se bál jestli nebude štípat, výrobci zaručují, že neštípe, takže to je fajn. Přípravku stačí užít opravdu trošičku a hned pěkně pění. Stačí jedna malá hrst.

  #test_mustela

  (3 fotky)
  nikinelinaty
  Zpráva byla změněna    29. kvě 2019    

  já to vzdám mně někdo fotky z testování maže na blogu.

  #test_mustela

  Tentokrát malého masážka neuspala, ale asi to bude tím, že jsme oba padli a usnuly po obědě 🙂 To je lahoda mít jedno miminko na starosti, kde jsou ty časy si s ním i lehnout. Bylo to nádherné.A ještě večer to bude lepší, to bude nádherně vonět moc se nato těším.

  #test_mustela

  Na přebalováku jsem malého vyslíkala a řekla, že se půjdeme koupat a ukázala olejíček a hned se smál 🙂
  za mně opravdu olejíček se špatně mačká, ale Tobíkovi to vůbec nevadilo, ten se smál a smál 🙂
  - moc příjemně se vstřebává do pokožky a vůně avokáda je opravdu kouzelná.
  Bez parabenů, ftalátů a fenoxyethanolu. Hypoalergenní. Vysoká kožní tolerance, co víc si přát 🙂
  malej opravdu nádherně voní a bude vonět opravdu dlouho.
  Kdo koupí sám se přesvědčí 🙂

  #test_mustela

  (2 fotky)
  nikinelinaty
  Zpráva byla změněna    29. kvě 2019    

  už se rozjíždí 🙂

  #test_mustela

  (4 fotky)

  Tak dnes se Tobík koupal úplně sám a myslím, že byl spokojený.
  Znovu jsme použili mycí gel a šampon na vlásky a šetrně myje a opravdu moc příjemně voní. A jak jde vidět, Tobíkovi ani šampon nevadil na vláskách a řádil dál.

  #test_mustela

  (3 fotky)

  Tobík už si vyžádal konec koupele, začal plakat. Tak honem umýt vlásky a tělíčko.

  Tělové mléko:
  - krásně voní
  - výborně se roztírá a vsakuje se rychle do kůže, Tobík nebyl vůbec mastný

  A toto je výsledek po oblečení lehl a usnul.
  Tak ještě ho musím vzbudit na krmení.
  Bud je tato kosmetika kouzelná, nebo se dnes venku uběhal.

  #test_mustela

  Ještě pár foteček posílám jeho úsměv je nádherný. Já jsem tak štastná, že ho mám a ještě ho můžu ukázat do světa.

  #test_mustela

  (2 fotky)

  Jak se spustila voda, tak usměv na rtu. Tuto koupel si můj poklad užil. Overálek mu nevadil a hurá do vody.

  #test_mustela

  (4 fotky)

  Dnes to byl zážitek. Tobík naproto nadšený. Můj malý SUPERMAN.
  za chvíli dám report jaký je tělové mléko.

  #test_mustela

  Dnes budeme cely den venku a bez koupání se to dnes určitě neobejde. Dnes vyzkoušíme tělové mléko mustela. Fakt se moc těším.

  #test_mustela

  #test_mustela tak u nás přistál voňavý balíček na testování🤗 že kterého mma radost... Ovšem trochu větší mají děti radost z vypnovych flufiku 🤭😁

  pro klid dobrého spaní, jsem 1 fotografii s malým odstranila, zítra má suché plavky a zítra mu dojdou další plavky a asi 2 plavkový overálky takže ted se bude testovat jedna radot a fotit ve vaně 🙂
  můj model 😇
  #test_mustela

  Náročné jidlo, koupel a usnul jako balik ;)
  Je nádhera se k němu přitisknout 😇

  #test_mustela

  nikinelinaty
  Zpráva byla změněna    21. kvě 2019    

  Znovu jsem použila masážní olej a malý už uplně vyčkával a věděl, co se bude dít. Uplně štastný pohled udělal a bylo vidět, že masáže od mala miluje.
  Nádherný čas strávený s miminkem při masáži. Olejíček se nádherně vstřebává do kůže a nezanechává ji mastnou.
  U tohodle přípravdu mám jistotu, že je bez parabenů, ftalátů a fenoxyethanolu. Hypoalergenní.

  #test_mustela

  (2 fotky)