Recept na makové bezlepkové muffiny bez cukru právě na blogu. 🙂 https://www.mylifeblog.cz/2019/04/makovo-tvaroh...

avatar
dvorkada
Zpráva byla změněna    22. dub 2019    

Holky, kluci dostali strašně moc sladkostí, ikdyž jsem všem říkala ať to nepřehání😮napadlo mě, že by jsme někomu poslali, třeba víte o nějaké rodině nebo kam jinam? Prostě dětem co nemají tolik štěstí, udělat radost ❤️jinak pro představu, jsou to dvě plné igelitky a ještě mísa 🙏🙄

Maminky prosím! Co to může zas být? Syn, necelých 5 měsíců. Plně kojen....atopák? Nebo něco co mu nesedlo v mléku? Potničky?

(4 fotky)

💕💋💕

avatar
klko
22. dub 2019    

Holky znale,
Babyfriendly dovolená kdekoli ve. Pojedou 2 děti 1.5r a 2 mladé babičky.kam je poslat? S Díky, za srdocha

Před brachou 😂😝

Můj jediný koledník. Přímo z postele, ještě v pyžamu me přišel vymrskat a pak jsme nasedli do auta a udělali jsme si hezký den...

Konec kojení. Máte někdo zkušenost? Dceru jsem odstavila ve 13,5 mesicich. Byla jsem v 17tt a už jsem to psychicky nedavala. ,,Diky,, těhotenství jsem přišla nejspíš o mléko, takže s tím dcera neměla žádný problém. Ale mám trosku obavy , že s tím našim býčkem, to tak lehké nebude. Mleka je dost a i když se snažím přes den prso nedavat a nenabizet, tak si ho snaží vyřvat sám. Bohužel usíná u prsa. Máte tipy jak nejšetrněji kojeni ukončit?

No, moc nadšeně se netváří 😁

(Mimosoutěžní) moc chutný mls pro děti... zkuste ho taky... 😉

Klasická prokládačka - srdíčka - zakysaná - ovoce - srdíčka - zakysaná ovoce... chutím se meze nekladou a já přidávám ještě skořici 🙂

No a nevydržel ani 12 hodin ❤

A připomínám #dubnova_kucharka - výzva se Sunarem... Ve skupině Sunar zná tajemství dětské chuti najdete už mnoho receptů na slané i sladké dobroty od nás uživatelek Koníka...

https://www.modrykonik.cz/blog/maanule/article/dubnova-kucharska-vyzva-ve-skupince-suna-gby5wb/

#sunar

Krásné Velikonoce 🐣

avatar
pus
22. dub 2019    

i my holky jsme ready👍

avatar
pus
22. dub 2019    

mí koledníci❤❤

Veselé Velikonoce 🐤

avatar
lolidolly
Zpráva byla změněna    22. dub 2019    

Berany, berany, duc... Náš letošní beránek🌷

Já včera na tahu a tatinek obě děti na hlidani na jednu noc u rodicu...

a dnes ráno na me na FB bafne tahle fotka... 😂
I tatinek umí připravit 210 a 240 🍼

#sunar

🚂🚂

Takhlenc to dopadá když moje ségra které jsou 20 let a hlídá moji malou Elišku
Moje ségra byla informována že malá se schovává za dveřmi v pokojíčku než jsme odcházeli tak moje ségra se rozběhla do pokojíčku a celou silou do těch dveří bouchla že malé skripla palec pod dveře ma štěstí že malé ne rozdrtila celý palet

(3 fotky)

Náš dnešní úlovek 53 cm

(2 fotky)

Kouzelnice 🧙‍♀️ 😂

(3 fotky)

Nevite nekdo, kde by se dali shlednout vsechny serie GoT zdarma? Dekuji🙂

První pokus o svatební koláčky 😍 já snad s tím kynutým těstem budu i kamarádka.

Konečně všechno připraveno , chlebicky a salát v lednici , zítra ještě dodělat řízky a konečně klid 😄🌷

Strana