Stejné džíny, o 3/4 roku později a rozdíl 14 kg!! 🤯
Na rovinu, nemám dokonale uklizený byt, nevařím každý den, občas zapomenu prádlo v pračce, sušičku ignoruju dva dny a nádobí umyju až večer. 🤷🏻♀️ Někdy je doma prostě chaos, ale já klidně nechám své 3 chlapy v bytě a jdu si zaběhat. My mámy totiž potřebujeme taky čas pro sebe a vypnout. 😇
Prvních 9m: Spánkové peklo, buzení po 30 minutách (doteď kojím a vstávám už "jen" 5x za noc).
Zlom v březnu: Malý se naučil usínat s tatínkem! 🙏🏻
Můj režim: 3x týdně běh, 1x týdně fitko. Buď večer, když taťka uspává, nebo dopoledne vyrazím běhat i s kočárkem. 🏃♀️(Ne, nemám kočárek na běhání 🫣)
Ta největší změna ale stejně byla úprava jídelníčku a hlavně začít pořádně jíst! 🍳
Úklid doma prostě počká, naše zdraví ne. Jde to, když máte vedle sebe skvělého parťáka ❤️ (partnera/manžela)

Spolehlivá pračka do 10 000 Kč. Doporučíte, prosím?
Ahoj, prosím doporučily byste nějakou fakt dobrou, spolehlivou pračku? Kolem 10 tis. Už jsem z té svoji zoufalá, to je pořád nějaký problém. Máme teď whirpool, takže spíš něco jiného. Předem děkuji 🙂

Bolest svalů a slabost. Mohou být vedlejším účinkem antikoncepce?
Dobrý den. Již 5 rokem beru antikoncepci Lavertte. A již cca 2-3 roky mám následující potíže - občasné bolení a svalů a celková slabost těla, která je ale omezující. Tyto potíže jsem řešila s mnoha do

Povolený venkovní čas pro dítě po skončení deváté třídy. Jak to je u vás?
Dobrý den, mám dotaz dítě končí 9 třídu. Do kolika hodin by jste dovolili aby bylo venku, přes týden a o víkendu. Máme s manželem rozdílné názory. Děkuji
Dobré ráno, nemáte prosím někdo předplatné Deníku N? A mohl mi odemknout tento clanek? https://denikn.cz/1924150/miluju-te-ale-neschva...
Hezký den, je tu někdo z Mladé Boleslavi a byl by ochotný mi něco poslat? Syn nechal po závodech na bazénu kus oděvu a jsme z Plzně 😆 moc moc děkuji 🫶

Ztracený oděv po závodech na bazénu v Mladé Boleslavi. Byl by někdo ochotný ho poslat?
Hezký den, je tu někdo z Mladé Boleslavi a byl by ochotný mi něco poslat? Syn nechal po závodech na bazénu kus oděvu a jsme z Plzně 😆 moc moc děkuji 🫶

Silné těhotenské testy cca 12 dpo. Není to divné?
Krásný den všem! Dnes jsem si dělala testy - odpoledne. Všechny 3 pozitivní jak blázen. Ta testovací čárka byla silnější než kontrolní. Je to divné za takto krátkou dobu po 12 dnech od ovulace? Může

Je možné už v 7-8 dpo vidět ducha?
Je možný 7 max 8 dpo tohle? Na mamatestu úplně pidi duch a digitál 1-2 🙈

Pomohl vám Molutrex na léčbu molusek?
Dobry den, pomohl vám prosím Molutrex na molusky? Jaký byl prosím průběh. Jak dlouho jste nanášeli? Jak pak zmizela moluska?
Holky prosím radu na jednom nejmenovanem bazaru 😉 přišla mi zpráva v apce, že chtějí ověřit totožnost, do té doby mám pozastavenou peněženku. To je běžné? Co to znamená?
Prosím není tu někdo,kdo se učil nebo učí polsky?

Ubytování v Chorvatsku a Itálii pro rodiny. Máte tip?
Ahoj, nemeli by jste mi prosim typ na pekne ubytovani na severnim pobrezi Chorvatska /treba ostrov Krk/ nebo na severu Italie u Jaderskeho more. Chteli bychom vyrazit s detni /temer 11 a necelych 15 l
Dneska se zeptám jako naprostý blb. Kam s bolestivým místem v puse, které je na horní čelisti, blízko moudráku, na hranici měkkého patra. K zubaři nebo ORL?
ZOO Dvůr Králové, asi neumím hledat... Dcera si přeje jit na safari + zoo. Chceme jet to safari mistnim truckem. Muzu koupit ráno vstupenky do zoo, třeba na 12h jet safari. A pak se zase vrátit do zoo? Nebo jsou to dvě oddělené věci? Děkuji
Přítel a práce
Zdravím Vás … jdu si pro ,,radu” 😅 … s přítelem jsme společně pracovali ve stejné hospodě několik let , já se pak přesunula do jiné hospody a vždy jsem mu říkala když měl volno v práci at se staví ke mě do práce a vždy chodil i vyzvedávat po práci i já chodila za ním do práce prostě normál 😅 pak začal taky pracovat v jině hospodě než v té původní a už tam je rok v té jiné hospodě a nikdy mě tam nepozval … a když jsem končila dřív v práci tak mi volal s tím ať čekám na lavičce kousek od hospody , tak se ptám je to normální ? 😅 samozřejmě jsme spolu o tom mluvily ale tvrdí mi že prý by na mě neměl čas což to neměl nikdy v práci ale přesto jsem za ním do té hospody (kde jsme byli oba) na kávu došla ale teď nic a přijde mi to divný a dost divný .. kolikrát tam nemá tolik lidi a celé den volá ale neřekne abych za ním došla na kafe nebo tak … už nevím co si mám myslet …

Kde koupit veselé oblečení za rozumnou cenu?
Ahoj, pomalu a jistě koukám po oblečkách, kupuje někdo z eshopu Royal babies? S mamkou se nám líbily jejich soupravy do porodnice 😊. Kde kupujete veselé oblečení za rozumnou cenu? Nechci kupovat Pepco
V Brně je možné osobní předání v oblasti Mendlovo náměstí, Česká, Údolní. Jinak odesílám prostřednictvím Balíkovny.
































