
Vinted
Holky ,dá se na Vinted "vypnout" polské nabídky ? Vždy, když něco hledám,tak mi to najde přednostně polské a pak někde hluboko v sedmé dimenzi ty české. Díky 🌼
Ahojky byly jste na dovolené u moře Černá Hora, konkrétně Pearl Beach resort? Líbilo se vám? Děkuji 🧡🏖️🌞

Jezero Kristýna s 28mesicnim synem ve 36 stupních poraďte
Chceme jet v sobotu na přírodní koupaliště ,jenže neví zda je vhodné jet se synem od rána cca do 18:00 kdyz má vyt 36 stupňů Zase nechci byt celý den doma Poraďte chodíte takhle nekdo ? Je to vhodné

Babylove: Tipy na hračky pro nejmenší z dm
Když vybírám produkty do svých ambasadorských článků, snažím se hledat takové, které by mohly zaujmout i ostatní rodiče. Dnes bych se ráda zaměřila na privátní dm značku babylove a SauBär a na naše nejmenší. Tentokrát mě v nabídce dm zaujalo několik hraček určených právě pro ně.
Babylove obrázky do vany s přísavkou
Koupání bývá pro mnoho dětí oblíbenou součástí dne a právě sem míří i tato sada obrázků s přísavkami. Děti mohou jednotlivé obrázky připevňovat na vanu nebo obklady, přesouvat je a vytvářet si vlastní kombinace.
Hračka podporuje jemnou motoriku, koordinaci pohybů a zároveň nabízí prostor pro dětskou fantazii.
SauBär hračka do vany
Dalším zajímavým tipem je hračka určená do vody. Vodní hry patří mezi aktivity, které děti přirozeně přitahují, a podobné hračky mohou koupání zpestřit a proměnit ho v zábavnou součást dne.
Využití ale nemusí končit pouze ve vaně. Posloužit může i při letních hrách na zahradě nebo u vody.
Babylove set hudebních míčků
Hudební míčky jsou určeny dětem, které rády objevují nové zvuky, tvary a podněty. Díky různým zvukovým efektům mohou podporovat rozvoj sluchového vnímání, koordinace i jemné motoriky.
Holky, co vše navštívit v okoli Zlína? Děti 6 a 13 let. Klidně zajedeme i někam dál. Děkuji za tipy 💙

Holky, co vše navštívit v okoli Zlína?
Holky, co vše navštívit v okoli Zlína? Děti 6 a 13 let. Klidně zajedeme i někam dál. Děkuji za tipy 💙
Ahoj holky 🌸☀️
Jdu si pro radu 🌸
Dcera 4roky ..tak pred tydnem ..zacala brkat asi tak 40xza den
Volala jsem dr .poslala nas na vysetreni jestli to neni reflux ,Tak se chci jen poptat nez nas vezmou jestli nemate nektera zkusenosti ..

Zarudnutí obličeje
Ahoj holky, teď jak jsou ty vedra tak to moje pokožka jaksi nedává :D jakmile vyjdu ven na sluníčko, hned mi zrudne obličej.. mám pak fakt rudý a světlý fleky po obličeji a vypadám jak 🐄 :mrgreen: N

🔒 NOVINKA NA MODRÉM KONÍKU: Uživatele si už můžeš zablokovat
Jedna z vašich nejčastějších žádostí je konečně tady. Na Modrém koníku od dnešního dne přibyla možnost zablokovat uživatele, se kterým nechceš komunikovat nebo jehož obsah si nepřeješ vídat. Když jsme se vás před časem v průzkumu ptali, co byste na Modrém koníku nejvíce přivítali, právě možnost blokování uživatelů se umístila v TOP 3 nejžádanějších novinkách.
💙 Vyslyšeli jsme vás
A připravili jsme funkci, která ti dá větší kontrolu nad tím, čí obsah vidíš, kdo může reagovat na tvoje příspěvky a kdo tě může kontaktovat.
🔹 Jak blokování funguje?
Pokud tě někdo obtěžuje, nechceš s ním komunikovat nebo ti jeho obsah jednoduše nevyhovuje, můžeš si ho zablokovat.
Uživatele můžeš zablokovat na několika místech:

🔒 NOVINKA NA KONÍKU: Uživatele si už můžeš zablokovat
Jedna z vašich nejčastějších žádostí je konečně tady. Na Modrém koníku od dnešního dne přibyla možnost zablokovat uživatele, se kterým nechceš komunikovat nebo jehož obsah si nepřeješ vídat. Když jsme

Mám šanci na těhotenství po užití Ovitrelle?
Ahoj všem, jsem po užívání léků clostylbegyt, na ultrazvuku dva dominantní folikuly. Následně vpich ovitrelle, momentálně jsem 9 den po ovitrelle. A zkouška testu od 7 dne. Dnes byl test clearblue s m
V posledních dnech jsem vám psala více o značce SUNDANCE 🌞
Nazapomeňte, že až do pátku můžete soutěžit o produkty SUNDANCE určené pro citlivou pleť 😎
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message/soutez-leto-s-dm-a-mame-tu-dalsi-sou-ngx75k/
Dobrý den děvčata, zeptám se Vás na učebnice. Syn jde teď do šesté třídy a donesl si 16 let staré učebnice. Jsou teda polité, úplně věkem sešlé, je to prosím normální i jinde🤔?
Holky, prosím radu, kluk 10let chodí na judo tréninky 1,5h 2x týdně. Ted se stalo, že měl delší sportovní aktivitu, chůze 13km minulou neděli a dnes měli sportovní dopoledne, v obou případech bylo teplo a byl unavený, měl bolest hlavy, teplotu jen 36,6. Ještě ma rýmu i tak jsem mu dala paralen, stěžoval jsi, že mu je zima a na bolest hlavy. Za týden odjíždí na tábor, kde budou sportovat, loni byl taky a vše v pohodě. Myslíte že to bylo jen z toho tepla nebo na nej něco leze? S rozestupem týden je mi to divný, máte někdo zkušenost?
Ahoj holky,jdu do toho jo jdu do toho,ale bojim se,po dětech mám velmi špatne zuby,bojím se zubařu jak nevím co,ale rozhodla jsem se,i když mi je 36 let,tak zuby po dětech mám na vytrhání a na klapačky,ano až tak mám špatne zuby,proto jsem se rozhodla,že do toho půjdu,dnes jsem psala jedné zubařce a posílala foto mých zubů,ta se lekla a napsala ať ve čtvrtek dojdu na rtg,vyléčí mi zánět a potom se bude trhat,zaplatím si hned ty prvji implantáty,a pak si počkám na klapačky od státu,prosím napište mi,že dělám dobře a,že vy co jste měly panicky strach ze zubařu,že jste ten strach překonali,je mi zlé,bojím se,chce se mi brečet,ale dělám to pro moje děti,ať tu ještě maminku mají a nestydí se za maminku,ale vážně já už s toho strachu umírám 😭😭
Fotku dávat nebudu,protože se vážně stydím 😭 ale ten vápník a ty zuby mám dědičné a taky jsem o ně přišla díky mých 5ti těhotenství,teda sedmi,protože o dvě miminka jsem v ranné fázi přišla

























