Propolis u malých dětí - může se podávat?

collette
17. črc 2012

Syn (2,5) začal chodit do školky/jesliček a začal klasický kolotoč nemocí. Počítala jsem s tím, ale nepočítala jsem, že to bude taková síla. Hledám něco, čím mu pomoci bojovat. Četla jsem, že propolis je vhodný na podporu imunity. Děkuji předem za rady a tipy.

monika6e
17. črc 2012

ahojky, od dvou a půl let už opatrně můžeš zkusit propolis (nejdřív vyzkoušej reakci na malém množství). Jinak jako prevence je skvělý česnek, med, rakytník. A pokud už cokoli na malého sedne, pak éterický olej jedle (příp. i borovice) 🙂

luthien.k
18. črc 2012

Za mě echinaceové kapky a imunoglukan sirup, vitamín C a D. Ale to jsi asi četla u mě v blogu... 🙂 U propolisu bych také nejdřív otestovala, zda nebude reakce (ostatně jako u všeho nového 🙂)

alicekrumpicova
7. led 2013

Holky já propolis raději nezkusila, zkusila jsem též ty echinaceové kapky od Imunitu , prckovi jsou 3.roky a kousek a v poho 😉 žádná špatná reakce, jen dobrá, není tak často nachlazený, nebo přejde nachlazení jen s rýmou, mají výtažek z kořene a to je nejúčinnější....sdělili mi to v lékárně 😀

janiik
4. kvě 2013

Ahoj! Propolis je úžasná věc. Taky se od nástupu dcery do školky pleskáme v nemocech. Doma už mám skoro celou lékárnu, sirupy, kapičky.... Poslední 2 měsíce dávám prckům i sobě propolisovou tinkturu hned jak cítím, že na nás něco leze a ťuk ťuk zatím máme klid. Poprvé jsem ho zkusila, když jsme měli všichni 3 zánět dutin a antibiotika nijak zvlášť nezabírali. I Mudr. na ORL mi ho doporučila a musím říct, že zabral krásně. Jen chuť není nic moc, musí se to hodně zapít. Takže za mně super!!! 😵

renusiq
27. led 2014

Dobry den,pracuji s přirodnimy produktama z aloe vera,mužu doporučit přirodni vitaminy pro deti KIDS,jsou na imunitu,jsou • bez umělých barviv a konzervačních látek
• cucavé tablety
• fytonutrienty získané z nejlepších surovin, jako například brokolice, špenát, cukrová řepa a mrkev
Ponukam mnoho dalšich přirodních produktu z ALOE VERA i spominanej propolis.
V připade zájmu mne klidne kontaktujtena mail:jkubal@centrum.cz

bohumilka27
2. únor 2017

@janiik prosim Ta, aku propolisovu tinkturu pouzivate?