Výrobky firmy Just, jaké se vám osvědčily?

tichackova
17. pro 2012

Ahoj holky, nedávno mi na rehabce doktorka doporučovala tymiánový krém a eucasol od firmy Just. Na co přesně a jak se to používá? A jaké další výrobky se vám osvědčily? Díky😉

stepankas83
9. zář 2013
lucenek
9. zář 2013

levadulový krém používám na pleť mám ji mastnou takže perfektně zmatňuje, 31 bylin kapu do vody, na spánky a smíchávám s krémem San Activ na bolavé záda, pak mám tymiánový krém a jalovcový, Eucasol, čaje a koření a nemůžu si vynachválit nahrom, a sůl s mořskou řasou, to je pecka. Mám ráda mandlové mléko a slézovou pěnu.....olejíčky mám jak do lampy tak do jídla (k vnitřnímu užití) používám citronový a pomerančový do buchet a štrůdlů. zkraátka co jsme nezkusila jsou tabletky, lamelooderm řada a ta pěstící kosmetika, ale na tu se taky chystám.

marketinkakopretinka
17. zář 2013

@hojda je fakt zajimave, ze ti tvoje poradkyne neda info k uziti, ja svým zakaznikum taky davam brožuru etericke oleje, když si 31 nebo jiny olejíček koupi - muzes zredeny kloktat, 5kapek dat do koupele (zredene mlekem at te to nespali), potirat, masirovat (nejlepe s krémem - za me jalovcovy, san activ - ten ma v zime proti omrzlinam snad kazda justuznala maminka)
Levandule - krem na oblicej, cervene zilky - při kuperoze, na krecaky, odpuzuje hmyz, pesti, při mentr.bolesti na bricho nebo detem při kolikach

hojda
17. zář 2013

@marketinkakopretinka Já kupovala přes net a tohle jsem dostala jako dárek. Díky

marketinkakopretinka
20. zář 2013

@hojda tak to ji asi udelala pekny nakup za takove dárečky 🙂, nebo to mas jen vzorečky?

hojda
20. zář 2013

@marketinkakopretinka Nákup to byl pěkný, bylo to za celou školku 😉

llluckaaa
26. zář 2013

@hojda Taky jsem si nevšimla, že by to někde bylo. V těch jejich bružurách bývá jen na co se to používá, ale konkrétní rady ne 😒 S tím by ti měl pomoci asi ten, který je prodává 😉
Jinak eucasol je podle mě dobré v tomto počasí stříknout ráno po vyvětrání do místnosti (jenom bacha, aby v té místnosti nikdo nebyl, ono to docela pálí, když se dostane do očí 😅 ). Jinak při rýmě také stříkat do místnosti, ale docela dobře funguje i stříknutí na polštář a nebo když se dá na topení mokrý ručník, tak stříknout do něj.
Tymiánku mažu na hrudník při kašli a pak ještě trochu kolem nosních dírek. Kámoška říkala, že ji při horečce maže na chodidla, ale to vyzkoušené nemám.

hojda
26. zář 2013

@llluckaaa Přesně tak, nějak mi tam chybí, jak co aplikovat ☹

tereska78
30. kvě 2014

@lucenek Dobrý den, dá se ten levandulový krém použít i pod make-up? Mám mastnou pleť se sklony k akné a ráda bych vyzkoušela buď levandulový nebo TTO krém od Justu a pořád váhám...

lucenek
31. kvě 2014

@tereska78 určitě ano, je skvělej, ale lepší je pod makeupa na mastnou od LUSH vanishing cream....ten je pecka nad pecky....ale stojí cca 800Kč

nikolletta87
11. říj 2014

Holky prosim, dcerka si strikla eucasol do oka. Nikde nrumim najit info, zda staci vyplachnout. Vubec se tam o tomto pripadu vubec nepise. 😲 Lze z toho usoudit, ze dobry?

marketinkakopretinka
14. říj 2014

@nikolletta87 už je to OK s tím ocickem? U malého dítěte musíš dávat bacha. Moje mala se napatlala nedávno tymianem a půlku na sebe a plysaka vypotrebovala 🙂 . Jinak eucasol nosim i jako slzak, takže z toho usuzují, ze je viceucelovy a dobrý taky 🙂 🙂 🙂

2veverka
14. říj 2014

@monika6e Jak prosím používáš tu jedli sibiřskou?

nikolletta87
14. říj 2014

@marketinkakopretinka Oko v pohode. Dekuji. Pouzivas jako slzak? 😀 V tom pripade by mel byt k oku neskodny... pozor davam, ale chybicka se vloudila. Ma rymu, jeste jsem spala a tak si chtela striknout sama. Zapomnela jsem jej na pultiku, kde se bohuzel snadno dostane. Nedala si pozor a strikla to na sebe. No ale nos se ji krasne vycistil. Vyteklo i to, co tam byt snad ani nemohlo a jako bonus pul dne krasne vonela. 😅

marketinkakopretinka
14. říj 2014

a tymianek používáš?

monika6e
15. říj 2014

@2veverka jako prevence do aromalampy (do horké vody!) nebo difuzeru. Při problémech přidávám do základního krému nebo do oleje a mažu dutiny... Zároveň přidávám rozpuštěný eo v mléce/smetaně do koupele. Malé děti 10 kapek, větší 15-20, dospělý 30-50 kapek - případně mix.

punky
15. říj 2014

tymianovou mast pouzivame a eucasol a jsem s tim spokojeny 😉

nikolletta87
15. říj 2014

@marketinkakopretinka teď si nejsem jistá... to bylo ještě na mě? Tymianek neznám. Z justu máme pouze eucasol.

denyzuza06
15. říj 2014

osobně si nedokážu představit jak by moje děti přežily zimu bez tymianové masti a eucasolu a já bez 31

marketinkakopretinka
15. říj 2014

@nikolletta87 jj to bylo na tebe, eucasol bez tymianu je nemyslitelny 🙂 denyzuza06 ma pravdu 🙂
mrkni http://www.justnahrin.cz/produkty/tymianovy-krem

marketinkakopretinka
15. říj 2014

jinak toto je ted uzasna nabídka http://www.justnahrin.cz/aktuality/jubilejni-ko... nejen pro deti samozrejme, ale na toto obdobi jako delana, kdo nezna urcite doporucuji vyzkouset

nikolletta87
15. říj 2014

@marketinkakopretinka dekuji za tipy.

barbi2005
6. lis 2014

Ahojte musim sa pripojiť k vam ,,ja tiež pracujem s firmom Just Nahrin,,a ked si objednaju ludia tak sa snažim tomu človeku pomoct a dať mu informacie aby vedel ako sa čo a načo použiva,,je to dosť drahe ako tu pišete ale ja sa snažim davať to za taku cenu aku si móžu ludia dovoliť,,možte ma kĺudne kontaktovať rada poradim a pomožem

jarda64
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bimbici
19. lis 2014

Vyzkoušela, nespokojená, na účinky předražené. Domácí alternativy jsou lepší.

jarda64
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bimbici
19. lis 2014

Nestojí, zkoušela, předražený šmejd je to pro mě

jarda64
19. lis 2014

ok,ja ti to neberu.....to je tvuj nazor.....nevim,kolik ti je let....a jak dlouho mas s tim zkusenosti......ale ja vim o cem mluvim....to je zase muj nazor....

bimbici
19. lis 2014

Samozřejmě je to o názoru. Věřím, že prodejci a majitelé firmy Just by byli nadšeni, kdybych kupovala výrobky se kterými nejsem spokojená. Jen já jsem v tomhle divná, když něco neúčinkuje, tak to prostě kupovat dál nebudu 😀