• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výrobky firmy Just, jaké se vám osvědčily?

12. ledna 2017 
9. zář 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
levadulový krém používám na pleť mám ji mastnou takže perfektně zmatňuje, 31 bylin kapu do vody, na spánky a smíchávám s krémem San Activ na bolavé záda, pak mám tymiánový krém a jalovcový, Eucasol, čaje a koření a nemůžu si vynachválit nahrom, a sůl s mořskou řasou, to je pecka. Mám ráda mandlové mléko a slézovou pěnu.....olejíčky mám jak do lampy tak do jídla (k vnitřnímu užití) používám citronový a pomerančový do buchet a štrůdlů. zkraátka co jsme nezkusila jsou tabletky, lamelooderm řada a ta pěstící kosmetika, ale na tu se taky chystám.
9. zář 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda je fakt zajimave, ze ti tvoje poradkyne neda info k uziti, ja svým zakaznikum taky davam brožuru etericke oleje, když si 31 nebo jiny olejíček koupi - muzes zredeny kloktat, 5kapek dat do koupele (zredene mlekem at te to nespali), potirat, masirovat (nejlepe s krémem - za me jalovcovy, san activ - ten ma v zime proti omrzlinam snad kazda justuznala maminka)
Levandule - krem na oblicej, cervene zilky - při kuperoze, na krecaky, odpuzuje hmyz, pesti, při mentr.bolesti na bricho nebo detem při kolikach
17. zář 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketinkakopretinka Já kupovala přes net a tohle jsem dostala jako dárek. Díky
17. zář 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hojda tak to ji asi udelala pekny nakup za takove dárečky :slight_smile:, nebo to mas jen vzorečky?
20. zář 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketinkakopretinka Nákup to byl pěkný, bylo to za celou školku :wink:
20. zář 2013 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda Taky jsem si nevšimla, že by to někde bylo. V těch jejich bružurách bývá jen na co se to používá, ale konkrétní rady ne :unamused: S tím by ti měl pomoci asi ten, který je prodává :wink:
Jinak eucasol je podle mě dobré v tomto počasí stříknout ráno po vyvětrání do místnosti (jenom bacha, aby v té místnosti nikdo nebyl, ono to docela pálí, když se dostane do očí :sweat_smile: ). Jinak při rýmě také stříkat do místnosti, ale docela dobře funguje i stříknutí na polštář a nebo když se dá na topení mokrý ručník, tak stříknout do něj.
Tymiánku mažu na hrudník při kašli a pak ještě trochu kolem nosních dírek. Kámoška říkala, že ji při horečce maže na chodidla, ale to vyzkoušené nemám.
26. zář 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@llluckaaa Přesně tak, nějak mi tam chybí, jak co aplikovat :frowning2:
26. zář 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek Dobrý den, dá se ten levandulový krém použít i pod make-up? Mám mastnou pleť se sklony k akné a ráda bych vyzkoušela buď levandulový nebo TTO krém od Justu a pořád váhám...
30. kvě 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereska78 určitě ano, je skvělej, ale lepší je pod makeupa na mastnou od LUSH vanishing cream....ten je pecka nad pecky....ale stojí cca 800Kč
31. kvě 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosim, dcerka si strikla eucasol do oka. Nikde nrumim najit info, zda staci vyplachnout. Vubec se tam o tomto pripadu vubec nepise. :astonished: Lze z toho usoudit, ze dobry?
11. říj 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolletta87 už je to OK s tím ocickem? U malého dítěte musíš dávat bacha. Moje mala se napatlala nedávno tymianem a půlku na sebe a plysaka vypotrebovala :slight_smile: . Jinak eucasol nosim i jako slzak, takže z toho usuzují, ze je viceucelovy a dobrý taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. říj 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monika6e Jak prosím používáš tu jedli sibiřskou?
14. říj 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketinkakopretinka Oko v pohode. Dekuji. Pouzivas jako slzak? :grinning: V tom pripade by mel byt k oku neskodny... pozor davam, ale chybicka se vloudila. Ma rymu, jeste jsem spala a tak si chtela striknout sama. Zapomnela jsem jej na pultiku, kde se bohuzel snadno dostane. Nedala si pozor a strikla to na sebe. No ale nos se ji krasne vycistil. Vyteklo i to, co tam byt snad ani nemohlo a jako bonus pul dne krasne vonela. :sweat_smile:
14. říj 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a tymianek používáš?
14. říj 2014 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@2veverka jako prevence do aromalampy (do horké vody!) nebo difuzeru. Při problémech přidávám do základního krému nebo do oleje a mažu dutiny... Zároveň přidávám rozpuštěný eo v mléce/smetaně do koupele. Malé děti 10 kapek, větší 15-20, dospělý 30-50 kapek - případně mix.
15. říj 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tymianovou mast pouzivame a eucasol a jsem s tim spokojeny :wink:
15. říj 2014 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketinkakopretinka teď si nejsem jistá... to bylo ještě na mě? Tymianek neznám. Z justu máme pouze eucasol.
15. říj 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
osobně si nedokážu představit jak by moje děti přežily zimu bez tymianové masti a eucasolu a já bez 31
15. říj 2014 v 16:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikolletta87 jj to bylo na tebe, eucasol bez tymianu je nemyslitelny :slight_smile: denyzuza06 ma pravdu :slight_smile:
mrkni http://www.justnahrin.cz/produkty/tymianovy-krem
15. říj 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak toto je ted uzasna nabídka http://www.justnahrin.cz/aktuality/jubilejni-kolekce-nahrin nejen pro deti samozrejme, ale na toto obdobi jako delana, kdo nezna urcite doporucuji vyzkouset
15. říj 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. říj 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte musim sa pripojiť k vam ,,ja tiež pracujem s firmom Just Nahrin,,a ked si objednaju ludia tak sa snažim tomu človeku pomoct a dať mu informacie aby vedel ako sa čo a načo použiva,,je to dosť drahe ako tu pišete ale ja sa snažim davať to za taku cenu aku si móžu ludia dovoliť,,možte ma kĺudne kontaktovať rada poradim a pomožem
6. lis 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “forum neslouží pro prodej”
19. lis 2014 v 11:15 • jarda64
Vyzkoušela, nespokojená, na účinky předražené. Domácí alternativy jsou lepší.
19. lis 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “forum neslouží pro prodej”
19. lis 2014 ve 12:23 • jarda64
Nestojí, zkoušela, předražený šmejd je to pro mě
19. lis 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ok,ja ti to neberu.....to je tvuj nazor.....nevim,kolik ti je let....a jak dlouho mas s tim zkusenosti......ale ja vim o cem mluvim....to je zase muj nazor....
19. lis 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Samozřejmě je to o názoru. Věřím, že prodejci a majitelé firmy Just by byli nadšeni, kdybych kupovala výrobky se kterými nejsem spokojená. Jen já jsem v tomhle divná, když něco neúčinkuje, tak to prostě kupovat dál nebudu :grinning:
19. lis 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek