Antikoncepce pro kojící ženu

jana31990
28. pro 2018

Ahoj měla bych dotaz mám 8m holčičku kterou ještě kojim. Od svého gynekologa jsem před dvěmi měsíci dostala antinu
TORRI 0,075mg s tím že prý během užívání a pokud budu kojit bych neměla vůbec menstruovat jenže právě že ja už druhý den docela dost špiním takový ale tmavě hnědý. Měla jste to někdy některá? Nebo je něco špatně.
Díky za odpověď

makronka222
28. pro 2018

Mela jsem 2 druhy techto antiko pri kojeni a asi po 4 dnech brani, jsem zacala spinit. Dobrala jsem mesic a zkusila pak od doktora jinou znacku. kdyz spineni nebylo, meli jsme sex, letela jsem i tak pro tehu testy, protoze jsem se bala, ze to neucinkuje jak ma. Pak jsem po 3 mesicich prestala kojit a brala klasickou HA. Podle recenzi na emiminu pry krvaci takhle kazda druha. Muj doktor k tomu mel laxni pristup, nejak to neresil, ani nerekl, ze to je normalni. Kazdopadne mi to bylo dost neprijemny

gnozka
28. pro 2018

Ja měla azalii coz je totéž . Když jsem
Kojila a v podstatě jsem spinila pořad :/ tak jsme si pak s dr dělali legraci . Ze to je asi ta antikoncepce 😂 ze stejně člověk nemá sex . Jde o to , ze antiko při které se muže kojit je velice slabá . Je tam opravdu velmi nízký obsah hormonu . Takže to jakoby neudrží menzes na uzdě . Pokud to tak muzu napsat .

jana31990
autor
28. pro 2018

@gnozka Díky za info já právě že mám od té doby co ji beru tak nějak strach abych náhodou zas neotěhotněla. Kord když jsem ted začala špinit.

amoretspes
28. pro 2018

Já měla azalii (má hned po šestinedělí)a bylo to ok,Spinila jsem až po ukončení kojení.Je to tím že tato atina neobsahuje estrogen.A tvoje vlastní hormony jsou proste trošku silnější a ta antina to neudrží,proto spinis.

jana31990
autor
28. pro 2018

@amoretspes ok diky moc prave ze tohle je poprvé co ji mám tak jsem z toho trochu taková nesvá jestli funguje nebo ne

amoretspes
28. pro 2018

@jana31990 na 100% nefunguje žádná,ale to jsi číst jistě nechtěla ;( takže urco funguje,ale asi bych na to nespoléhala úplně.Prokonzultuj to s gyn.

jana31990
autor
28. pro 2018

@amoretspes tak to vím že žádný se nedá věřit na 100% :-/ ono taky na jednu stranu čemu se dá v dnešní době věřit 🙂 ale mě spíš rozhodilo že jsem začala špinit hlavně i s takovými cucky to jsem nikdy neměla

michaelllas
30. pro 2018

@jana31990 beru tu samou antinu. A špineni mam každý měsíc. Doktorka mi říkala, že to může být...

girl.misel
30. pro 2018

Ja mam v planu po šestinedělí tělísko

hermij
31. pro 2018

Symptotermální metoda. Spolehlivost 99.6% (hormonálka má 99.7%, tělísko 99.8% ale obojí jsou buďto hormony, anebo ničení dělohy cizím předmětem). Nejde o žádné počítání ne/plodných dnů jako při kalendářní metodě, ale o opravdu sofistikovanou certifikovanou metodu, která se musí naučit, ideálně certifikovaným lektorem. Více info např. na www.prirozenaantikoncepce.cz .