Hormonální tělísko Levosert nebo hormonální antikoncepce (pilulky)?

nikishkaaaa
25. zář 2023

Prosím dámy, má někdo toto porovnaní? Co je pro Vás lepší a proč? Pořád zvažuji zda jít do tělíska či nikoliv, vím, každá jsme jiná, ale i tak budu ráda za případné zkušenosti. Děkuji! 🍀

mydlova
25. zář 2023

@nikishkaaaa antikoncepce. Osobně neznam žádnou kamarádku, která by otěhotněla přes antikoncepci. Telisko jsem měla a spinila jsem. Hodne žen má s teliskem zdravotní problémy

lencaa11
25. zář 2023

@nikishkaaaa je to 50/50 jedné sedne telisko druhé ne tak jak HA klasická jen max ta cena je v tom jiná ale zas když tělísko sedne je to o tom to vyzkoušet no

emamaira
25. zář 2023

Dřív jsem měla HA, po dětech mám Levosert. Neměla jsem problém ani s jedním. HA jsem uz nechtěla, kvůli množství hormonů. V Levosertu je minimální množství hormonů než v HA. Cena je jednorazove vyšší, ale když sectes HA na pět let, je cena skoro stejná a navíc ušetříš za vložky. Já menses prakticky nemám, jen trochu špinění.

ninive211
25. zář 2023

@nikishkaaaa Pokud v nejbližších letech chceš děti, tak spíš HA, kterou kdykoliv vysadíš, tělísko tě stojí x tisíc, ať ho máš 1 rok nebo pět. Já mám Levosert 6.rokem a spokojenost, i když prvních 6-8 měsíců jsem různě špinila. Teď jednou za měsíc dva tři dny lehce zašpiním, tak na intimnku, toť vše. Úplně bez bolesti, nemusím myslet na to brát prášky. Ty jsem nechtěla kvůli hormonům. Tělísko má oproti tomu jen zlomek hormonů, které působí jen v místě, ne v celém těle