Kdo má zkušenost s antikoncepcí Triquilar?

snik
5. zář 2012

Ahojky,mate s ni nekdo zkusenost? ja jsem ji brala sest let a ted sem ji vysadila a chhtela bych miminko 😉

zanetka82
6. zář 2012

Ahoj. Mám beru jí od svých 17 let a jsem spokojená. Když jsme se pokoušeli o děti nebyl v tom žadný problém....po vysazení jsem zapadla vždycky do 3 měsíců. 🙂

snik
autor
6. zář 2012

ahoj,ja sem prave taky vysaadila a jeste sem to nedostala 😲 mela si to taky tak rozhazeny?

bbn
6. zář 2012

@snik brala jsem ji skoro 13 let téměř v kuse a po vysazení mi cyklus naběhl normálně a druhý měsíc jsem byla těhotná. Ale podle toho se nemůžeš absolutně řídit, můžeš mít klidně x dalších vnitřních problémů, nebo také tvůj partner a na dítko si klidně chvíli počkáte. S druhem antikoncepce plodnost moc nesouvisí.

snik
autor
6. zář 2012

je mi to jasny kazda jsme jina,ale ja to mela dostat a stale nic a neni mi zrovna nejlip,jen nechci bejt zklamana az si udelam test

iveta107
12. zář 2012

Já jsem jí brala 10let a otěhotněla jsem až za rok a tři měsíce, co je ale zajímavé, že když jsem s užíváním skončila tak jsem si pro jistotu schovala dvě platíčka kdybych si třeba před dovolenou potřebovala posunout měsíčky, a akorát mě měsíčky vycházeli zrovna na dovolenou tak jsem ty dvě platíčka dobrala pak zase vysadila a za dva měsíce otěhotněla, vůbec jsem tomu nemohla uvěřit, že se to najednou povedlo 🙂 Takže docela zajímavé, že se to tak najednou po takové době povedlo, přeji ti aby jsi nemusela čekat tak dlouho

snik
autor
13. zář 2012

@bbn ja vim ze u kazdy zensky je to jinak jen me tak nak to zajimalo,kolik nas je co to brali nebo jeste berou

snik
autor
13. zář 2012

@iveta107 dekuju ja tez doufam ze nebudu muset cekat dlouho uz se moc tesim na to az budu mamou 🙂 akorat mi to teda pekne rozhodilo MS uz maj skoro 14dni zpozdeni,budu muset na gyndu ☹

jennyska
9. pro 2013

Ahoj @snik @iveta107 @bbn @zanetka82 a ostatní snažilky, těhulky a maminky 🙂

mohu Vás poprosit o vložení vlastní zkušenosti s antikoncepcí Triqiular do naší Wiki knihovničky, kterou si tady s maminkami tvoříme?

Stačí svůj příběh, radu, zkušenost napsat do https://www.modrykonik.cz/triquilar/ a pomoci tak všem ostatním ženám, které o ní na MK hledají informace, popř. Vaši radu, zkušenosti a hlavně Vaše příběhy, které jim pomohou 🙂

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den!
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

misaspac
28. čer 2016

ahoj beru triqilar od 17 a jsem spokojená, menzes pravidelně a na čas. po vysazení jsem byla cca do 2 měsíců těhotná. Po porodu je zase beru pravidelně už 10 let.