Antikoncepce
renulkka
27. zář 2017

Krvácení a bolest břicha při nízkohormonální antikoncepci?

Dobrý den. Jsem 11 týdnů po porodu a od 7.týdne beru antikoncepci Azalii. Plně kojím. Po prvním porodu jsem ji brala a vše bylo v pořádku, dokonce jsem ani ms neměla. Nyní během měsíce braní antikoncepce, jsem po pár dnech užívání 10 dní krvácela (opravdu silně), pak týden pauza a nyní mám už pár dní děsně nafouklé břicho (kdybych nebrala antikoncepci, myslela bych si, že jsem znovu těhotná, jak je opravdu velké), večerní bolesti podbřišku a zad, náladovost, nevolnosti s mdlobami a hlavně několikrát denně zakrvácím. Nekrvácím v kuse, jen pár krát denně mám krev na kalhotkách a nebo na papíře... První pohlavní styk jsme měli s mužem 5 týdnů po porodu, potom i několik dalších, byly nechráněné, ale nikdy ne s ejakulací uvnitř. I po začátku brání antikoncepce jsme dodrželi 7 denní "půst"... Prášky beru pravidelně, občas se opozdím max. o dvě hodiny... Kontrola v šestinedělí i stěr z čípku byly v pořádku. Chci se zeptat, jestli jste to taky někdo měl, jestli se to do těch 3 měsíců braní upravilo? Mě právě překvapuje, že poprvé se nedělo vůbec nic (brala jsem ji 2 měsíce), žádné krvácení, bolesti nic a teď po pár dnech takové problémy 😞 Už jsem 2x i omdlela, naštěstí byl muž doma, ale nevím, co by se dělo, když by byl zrovna při tom v práci a já doma s dvěma miminky... Přemýšlela jsem, jestli si radši zkusit i test? I když nemyslím, že bych byla těhotná, ale člověk nikdy neví...

Začni psát odpověď...

Odešli