• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nevadí, že jsem začala brát novou HA po velmi slabé MS?

30. prosince 2012 
Ahoj všem! chtěla bych se zeptat, zda máte někdo podobný "problém". Na konci listopadu jsem vysadila HA Cilest a doktorka mi předepsala Lunafem, po domluvě sme se dohodly, že si dám měsíc pauzu (měla jsem problém s nafouklým břichem, a doktorka si nebyla jistá zda je to z HA, proto měsíc pauza). Lunafem jsem měla začít brát 1 den ms. Ta se dostavila asi o 14 dní později než měla, tak jsem normálně začala brat Lunafem. Je možné že prvni ms po vysazení trvala jen 3 dny a byla velmi slabá, spíš takové špinění? A když to bylo jen špinění, nevadí teda, že jsem začala s Lunafemem? :slight_smile: Díky za reakce:slight_smile:
30. pro 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po vysazeni a zmeny HA u me jsem taky spinila..podle me to je normalni, nicmoc zvlastniho....
30. pro 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek