Po vynechání 3 prášků z plata HA zpožděná menstruace

jakoubka
25. lis 2013

Krásný den,

holky ,zapomněla jsem si vzít z platíčka 3 prášky ..pak jsem začla špinit 4 dny( v době ,kdy jsem měla mít menzes) a za 14 dni znova ,mestruace měla být před týdnem a nic . Styk byl 12.10.
Těhu testy jsem si dělala 3 a negativní.
Prsa mě nebolí ..příznaky těhu nemám..jen mě bolí vaječníky občas a v kříži .
Jsem hrozně nervozní :((
Může být takový zmatek z vynechání antika a darování plazmy?
Děkuji

ninive211
25. lis 2013

Samozřejmě vynechané 3 prášky už jsou dost...HA má smysl při pravidelném braní. Ty 3 prášky jsi zapomněla po sobě? Já nevím, mně i ségře se občas stalo, že když jsme zapomněly prášek i jen se den a půl zpožděním, tak jsme hnedka začaly lehce špinit. Jinak každá HA má návod, jak se zachovat v případě vynechání urášku v konkrétním týdnu, při vynechání v první týden to má jiný vliv než v týden třetí a taky každá HA je jiná. Já když jsme zapomněla víc jak jeden prášek, hned jsem hledala návod a zjišťovala důsledky, případně jsme byli následující týden prostě opatrnější.
Pokud testy ukazují negativně, zřejmě těhotná nebudeš, záleží i na citlivosti testů, ale pravděpodobnost otěhotnění je malá. Ale je.

jakoubka
autor
25. lis 2013

@ninive211 -děkuji 🙂 vynechání bylo pokaždé v jiném týdnu :/
Citlivost u testu 10 ....

chris_n
25. lis 2013

@jakoubka mě se tohle při antině stalo nespočetněkrát a nikdy jsem neotěhotněla. Jen se rozhází cyklus tím, jak vynecháš ty prášky.

chris_n
25. lis 2013

@ninive211 není úplně pravda, já měla nízkohormonální antinu a nic o vynechání v jakém týdnu jsem v příbalovém letáku neměla. Taky bylo jedno, který z prášků z platíčka si vezmu.

chris_n
25. lis 2013

@jakoubka tak jestli to nebylo ani po sobě (což mě se stalo i to), tak si myslím, že spíš máš jen cyklus rozhozený a nebude to těhotenství.

jakoubka
autor
25. lis 2013

@chris_n - děkuji . 🙂 Měla jsi taky třeba píchání ve vaječnikách? To mě znepokojuje :/

ninive211
25. lis 2013

@jakoubka Taky si myslím, pokud to nebylo po sobě, tak snad nic a jen je to rozhozené.

@chris_n Záleží na tom, jakou jsi měla. Já měla různé HA od silných jako MInerva (v podstatě česká DIane35), přes Regulon až po Pramino a u všech byl návod, jak postupovat při vynechání tabletky. Tak to beru podle sebe.

jakoubka
autor
25. lis 2013

@ninive211 -beru Artizii ......

chris_n
25. lis 2013

@jakoubka upřímně řečeno si nevzpomínám na jakékoliv bolesti a píchání na vaječnících v dobách, kdy jsem brala anti.. to začalo až po vysazení.

chris_n
25. lis 2013

@ninive211 no Minervu jsem myslím měla taky... něco tam bylo napsané, ale nevím, že by tam vypisovali jak se chovat v kterém týdnu braní a vynechání. Ale třeba sem jen tohle přehlížela. Já si navod přečetla jen jednou 😀. Prostě jsem ji brala a basta a kdyz jsem zapomnela, tak jsem zapomnela 😀

jakoubka
autor
25. lis 2013

tak jsem volala na gyndu ....a vše mám z těch vynechaných prášků ..že 3 jsou dost ..,že ted budu mít vše rozharašené ...toto plato mám brát poctivě 😀 a mělo by se to upravit .
Pokud jsem si dělala 3 testy a jsou negativní,tak bych na 99% neměla být těhotná