3 dny zpožděná MS, test negativní. Mám naději?

deneris_targerien
25. lis 2015

Ahoj holky,

mam 3 dny zpozdeni. MS mivam pravidelne co 28 dni.
Test jsem si delala a vychazi negativni..je mozne, ze jeste muze byt pozivitni?
Podbrisek me uz tak tyden poboliva jako bych to mela dostatm neustale litam na zachod se presvedcit jak to je :D
Jinak nemam zadny priznak..mela jste to tak taky nektera? bez priznaku, a test 3 dny po vynechani negativni? Dekuji za rady.

huremsultan
25. lis 2015

Ahojky,já bych ještě chvíly počkala je to ještě brzy na to aby se něco ukázalo chvíly to trvá než se vajíčko uhnízdí a hcg je ještě nízké aby ti ukázalo že jsi těhotná.To samé ti řekne i doktorka.Chvíly počkej a pak si udělej znova test a pak uvidíš.A pokud se přece jen obáváš tak si zajdi k doktorce. 😉 😉 😉

alicie_k
25. lis 2015

Ahoj, ještě zkus vydržet a udělat si znovu test. Psychika je mocná a když si miminko přeješ, tak můžeš přznaky na sobě pozorovat i když vlastně těhotná nejsi. Kup si nějaký hodně citlivý test a ještě klidně 2-3 dny vydrž... 😉

bajana
25. lis 2015

Prosím ťa ty stále zakladáš nové a nové diskusie...načo je to dobré?

deneris_targerien
autor
25. lis 2015

@bajana ani nevim snad jen pro trochu podpory 🙂 nemam čas vsechny diskuze cist cele a hledat v tom to co potrebuji slyset...

deneris_targerien
autor
25. lis 2015

Každopádně jsem to pred chvili dostala :( a pristi mesic bude hektický.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru