Těhu nebo ne?

kacenka0705
10. lis 2016

Ahoj holky mam takový problem treba pomuzete. záčátkem srpna jsem vysadila HA uplně po 5ti letech. normalně jsem to dostala,ale od ty doby vubec ne. DC je 64 dní. Před měsíce jsem byla u gynekologa těhotenstvý mi vyloučil a prý že vyvolávačky nedáva,že mam začít brát znovu HA nebo prostě musím počkat než se tělo srovná samo. Ale už před 3 dny jsem začla slaboulince špinit jen sem tam. Ovu test jsem si dělala a negativní. Protože od ty doby co se nedostavila ms ani pořádně nevím kdy mam mít ovu. Jinak i ty 3 dny mě bolí podbřišek jako na MS,Takový divný tlak. TT jsem si dělala ale byl negativní. 29.10. byl nechránení styk. Myslíte že jsem těhu? nebo je ještě na test brzy. Prosím o radu už jsem z toho fakt jelen.

blecha94
10. lis 2016

@kacenka0705 I kdyby si těhotná byla, na test je opravdu ještě brzy. Počkala bych minimálně ještě další týden, lépe tak 10 dní a testovala znovu, pokud to do té doby samozřejmě nedostaneš.

gingergia
10. lis 2016

Na těhotenský test je brzo. Být tebou, ješte počkám, pak zopakovat těhotenský test a v negativním přípsdě bych zkusila srovnat cyklus přírodní cestou = bylinné čaje atd.

kacenka0705
autor
10. lis 2016

My mimi planujeme takze by bylo jen dobře kdybych byla. Ale mam i citlivé bradavky a to břicho pořad citím nu. ale jinak moc holky dekuju za radu 🙂

blecha94
10. lis 2016

@kacenka0705 Já bych ti moc přála, aby se zadařilo, ale citlivá prsa a bolesti břicha můžou být i příznakem blížící se menstruace, navíc, hodně žen se příliš sleduje a těhotenské příznaky na sobě vidí, i když těhotné vůbec nejsou. Já to znám sama od sebe - kdysi se nám s bývalým partnerem přihodila nehoda, sklouzl kondom, ovšem všimli jsme si toho hned, ještě před ejakulací, takže riziko otěhotnění veskrze 0, 0, prd 😀, jenže já - vyplašená sedmnáctka - jsem si prostě strachem byla jistá, že určitě budu těhotná a najednou jsem měla příznaky - citlivý prsa, bolesti břicha, nadměrný slinění, měla jsem pocit, že jsem citlivá na pachy, po ránu jsem si dedukovala nevolnosti... 😀 Samozřejmě jsem si za 3 týdny udělala test a nic. 😅

To čekání je otravný, ale jen test a posléze lékař ti na 100% řeknou, jak to je. Sledovat se moc nemá smysl.

debie_p
10. lis 2016

Taky si myslím že je na test brzo, můžeš mít prostě rozhozený cyklus po HA, já ji taky tak měla.
Brala jsem ji od cca 16 s dvěma ročníma přestávkama do 24, v květnu 2015 jsem brala poslední prášek. První menstruace pak dorazila až cca po 65 dnech, všechny další cykly byly cca 40 dnů, všemu jsem nechala volný průběh, bez vyvolávaček. Během roku jsme měli občas nechráněný sex, ale až letos v květnu (paradoxně přesně po roce) jsem otěhotněla (neplánovaně). Sice to nevyšlo a musela jsem na revizi, ale dneska už mám v bříšku 22 týdnů starého drobečka 🙂
Celý rok jsem nic nebrala, až někdy letos v tom dubnu/květnu jsem narazila na Gynex, tak jsem ho začala užívat prostě jen pro zdraví a vyklubalo se z toho těhotenství, po revizi jsem ho zase začala užívat a zadařilo se hned v druhém cyklu.
Takže ho můžu jen doporučit jak na srovnání cyklu tak na podporu případného plánování těhotenství 😉

kacenka0705
autor
10. lis 2016

@debie_p tak to moc gratuluju k mimi 🙂 a dekuji za doporučení rada bych Gynex taky vyzkoušela 🙂 ale i tak bych si přala aby to bylo těhu 🙂 v příštím tydnu zkusim další test tak uvidim 🙂

gingergia
11. lis 2016

@kacenka0705 Já mám s Gynexem taky pozitivní zkušenost (ať už je jeho efekt skutečný nebo placebo), po 9 měsících marných pokusů jsem otěhotněla první měsíc užívání 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru