Problémy po vysazení antikoncepce

megy
22. led 2007

Troufám si říci, že většina z nás užívala antikoncepci. Jaké problémy se u Vás vyskytly po vysazení?

petra_nova
28. led 2016

@lenkahk drzim palce! Ve srovnani s cinskym cajem je to jeste lahoda. :D

happytreefriend
30. led 2016

Ahoj všem! Tak hlásím, že čínská medicína a její čaje mají výsledky!!! Po roce od vysazení HA, kdy jsem měla půl roku problémy s nastartováním cyklu. Menses mám teprv od září, podotýkám, že jsme se nesnažili, chtěli jsme až od léta.

pekkaa
30. led 2016

@happytreefriend gratuluji!!! Mne taky pomohla cinska medicina😉

lenkahk
31. led 2016

Babule a odkiaľ ste? Nemáte referencie na niekoho spoľahlivého z oblasti TČM v Hradci Králové? Vopred ďakujem!

lenkahk
31. led 2016

@happytreefriend pridávam sa ku gratulácii a prajem veľa zdravia a radosti! Užívaj si to 🙂

pekkaa
31. led 2016

@lenkahk ja znam jenom v Praze :-/

happytreefriend
1. únor 2016

Doporucuju mrknout na www.komoratcm.cz, najdete tam seznam overenych klinik

monakonik
6. únor 2016

@lidumilka88 mam uplne podobny problem,resim uz pul roku ruznymi zpusoby. Ha uz nikdy, vsechno mi to rozhazelo

snehurka200
6. únor 2016

Achjo. Celá jsem se osypala na břiše a prsou, vypadam, jako kdybych měla neštovice. Bolí mě v podbřišku a prsa. První pořádná MS samozřejmě nepřišla, ale co já vím, jak jsem měla dlouhej cyklus před HA. :( těhotná bych být podle testu neměla (navíc jsem podle testů neměla ani ovu). Holky, kdy tohle skončí? ☹ mám chuť si někde hodit mašli 😀

lenkahk
7. únor 2016

:D ach jo, neviem kedy to skončí a budeme ok 🙂 ja som teraz už presne rok bez HAK a nič, vôbec nefunguje cyklus. Čo je ale najdivnejšie, nemám žiadne iné ťažkosti, ani problémy, ani pokazenú pleť, vlasy, proste nič, nezmenila sa mi po vysadení ani postava, ani psychika, ani množstvo energie k horšiemu a to sa mi zdá zvláštne, že jednoducho som úplne ok, len cyklus nikde. V utorok idem prvýkrát k homeopatičke, tak uvidím, čo ona na to.

1nelinka
7. únor 2016

@lenkahk ahoj a zkousela si nejaky vitaminy nebo bylinky ? Ja brala antinu 15let a kdyz jsem to dlouho nedostala nasadila jsem caj kontryhel a vitaminy fem + formula a od te doby mam cyklus pravidelny..

lenkahk
7. únor 2016

@1nelinka jasné, skúšala som už všetko možné, drmek, kontryhel, Inofolic, Gynex, hormonalnu jogu, Fyrosan H..zatiaľ mi nezabralo nič, momentálne skúšam ten Shatapushpi čaj

1nelinka
7. únor 2016

@lenkahk aha tak to te teda lituju..:( me po bylinkach naskocila hned ale zase je mi zkoro pul roku zle uz ani nevim kdy me nebolelo bricho..:(

luciesilingova
7. únor 2016

Ahoj holky, já jsem po vysazení injekční antiko půl roku bez MS....ani prý zatím nemám čekat. Mám děložní sliznici jen 4 mm, a na MS prý musí být aspon 8 mm. Ach jo, je to prý po té antiko normální. Můžu čekat ještě hodně dlouho. Teď beru tabletky na růst sliznice tak uvidím. Je to hnus, protože před antiko bylo vše v pořádku, včetně otěhotnění. Teď jsem v podstatě neplodná....

pet_tep
24. únor 2016

Ahoj holky, tak já jsem vysadila před 3-4 měsíci po snad 15ti letech. Menses plus mínus pravidelný (26-28 dní), ovulace asi je (dle bolesti, neměřím, zatím se nesnažíme), přibrala jsem jen tak 1kg, ale ta mastnota! Vlasy po půl dni mastný, díky kvalitnímu šamponu vydrží v současné době tak 1,5 dne maximálně. Akné nejvíce na spáncích a v dekoltu, ale to není žádný malinký pupínek nýbrž obr! Bez make-upu ani ránu a to jsem ho dřív skoro nepoužívala ☹ Už nevím co s tím. Piju očisťující čaj, mažu zinkovou mastí... Napadá vás ještě něco? Hrozím se teplejšího počasí a výstřihů, svetry to zatím kryjí, ale potom... ☹ Btw nějaký fakt dobře krycí make-up? Doteď stačil od Rimmelu, ale na tyhle hrůzy to nestačí, tak používám aknecolor místo make-upu, ale ten zase vysušuje pleť i tam, kde akné není... ☹

luciesilingova
24. únor 2016

Ahoj Pet tep,nejlepší krycí maske-up na světě je od Vichy dermablend. Na zimu odstín 25, na léto 35. Kupuji na bazarech přes internet, protože v lékárnách je dost drahý. Cena přes net cca 450,-. Ani tak není nejlevnější, ale mám ho vždy tak 8 měsíců!!! Dlouho jsem hledala, a lepší prostě není. Je hypoalergenni.....

mijata
2. bře 2016

mě bolela hlava asi ještě 3 měsíce po, ale už je to o hodně lepší.

pipiii
8. črc 2016

Jsem 2 měsíce po vysazení a šílený :( Na akné jsem vždy trpěla a proto jsme brala antikoncepci Jeaine... Antikoncepci jsem brala od 16ti let s pauzou 1roku co jsem byla těhotná a chvíli kojila. V tu dobu jsem měla šíleně akné. No a teď... strašný - celé čelo jeden bolavý pupínek, tváře, nos.. no je léto a začínám nosit 2 tuny makeupu zase - fuj! Beru k tomu acnevac, používám všechno od Biodermy a teď jsem se objednala na chemický peeling. Druhého prcka chci tak za 2 roky,tak se chci pěkně vyčistit a už ten hnus brát nechci.. Jinak vlasy mám jak polité olejem každý den, prsa mi zmizely před očima :D atd... krása nesmírná! :D

monakonik
9. črc 2016

Po vysazení mi začalo šílené Pms snad se všemi příznaky, na akne mi pomohl asi gynex a kontryhel, selen + zinek a Pangamin 🙂

lenysek93
23. črc 2016

Take jsem vysadila, měla běžne menstruaci a 4dny poté co bych měla znovu brát antikoncepci, zase znovu krváceni, které trvá 4den. Je to normální po vysazení? Děkuji za odpověď 😉

babanci
23. črc 2016

Přečetla jsem si pár příspêvků a znovu si potvrdila,že HA je svinstvo. Jsem ráda,že jsem nikdy nebrala a moje dcery taky nezobají.

magdaleshka
27. črc 2016

měla jsem zpoždení MS. jinak nic

ma_cherie
25. srp 2016

Prosím o radu, na většině stránek čtu, že po vysazení HA, ženy prožívají pocity euforie a štěstí, je normální, že u mě je to naopak - plačtivost, smutek? Sedím v kanceláři, pracuji a po tváři se mi koulí slzy. Je to nepříjemné, kdy Vás tyto vedlejší účinky vysazení HA přešly? ☹ ☹

luciesilingova
25. srp 2016

@ma_cherie ,nemůže se stát, že jste těhotná? Nejlepší bude, dojít si(nebo zavolat) na gyndu. Myslím si, že jsou nějaké tablety na vyrovnání hladiny hormonu. Po vvysazeni anti, obzvlášť po delší době je tělo značně rozhozené. Jinou radu nevim
...

big_el
26. srp 2016

Mám vysazeno 3 týdny. Zatím se dostavují pocity štěstí, euforie..jsem pořád dobře naladěná! 🙂 Nic negativního zatím nepocituju, ale čekám, že to ještě určitě přijde 🙂

ma_cherie
27. srp 2016

@luciesilingova Těhotná určitě nejsem, ale dám na vaší radu, a zavolám Dr. 🙂
@big_el Snad to nepřijde, je to vazně neprijemne.. 😒

monakonik
29. srp 2016

@pipiii ještě pupálkový olej je skvělý na pleť 🙂

kacasv
4. zář 2016

@jaul Já mám to samé ☹ Po vysazení se mi akné pěkně rozjelo ☹ Na obličeji,krku,dekoltu,zádech i na ramenách ☹ I teď v těhotenství mi přijde ,že je to horší a horší ☹ No co naděláme,zkusila jsem dost výrobků na akné,ale nic nepomáhá a už se mi nechcou utrácet další peníze. Budeme muset hold počkat až to nějak samo sleze.

ffifa
16. zář 2016

Ahoj holky, prosím o radu. Jsem po vysazení ha. 3.9.u mě proběhla ještě normální ms, dokonce i ovulace byla, koupila jsem si testy a i dle bolesti vaječníků proběhla. Jenže dneska ze mě ve sprše(omlouvám se za slovo) vylezl jakýsi velký hlen a od té doby jsem začala špinit. Příjde vám to normální? Jsem z toho celkem v šoku. A jak jinak vyšlo to na víkend tak nemohu ani na gynekologii. Děkuji za rady 🙂

europa00
19. zář 2016

holky jsem nanervy za cca 9 mesíců od vysazeni antikoncepce jsem přibrala 4 kg na váze..bohužel jsem prodělala potraty kratce za sebou tak jsem si myslela že to souvisí s něma, ale čím déle to je tím více přibírám...moje nrmalni váha je 50 kg..ted mam skoro 54....ale vše jsem přibrala v tuku nic ve svalu...konečně se mi pořadne ustálil cyklus, přestala jsem se brutalně osypavat jak se tělo čistilo po antikoncepci, ale vaha roste..stalo se vám to?? chceme mimi takže to nechci nějak radikálně řešit, ale nevím co s tím...přece se říkalo že zenske nabiraji s antikoncepci..a ne po jejim vysazení..jinak je mi 33 a ted vypadam jako drive mesic po poporodu .-)...asi to všechno bylo pro tělo záhul ale myslela jsem že se srovnává...a ne tohle