Tělísko - jak si ho nechat vyjmout a jak otěhotnět?

aspnet
12. bře 2019

Zdravím, chtěla bych si nechat vyjmout nitroděložní tělísko, máte někdo zkušenost? Otěhotnět by neměl být problém...
Děkuji.

jirovapa
12. bře 2019

Pěkný večer, mám osobní zkušenost a tělísko jsem si nechala vyjmout 12.12.2018 a 6.1.2019 jsem už byla těhotná. 😍 Takže to bylo opravdu rychlé oproti předešlé zkušenosti s antikoncepčními pilulkami, kdy jsem půl roku od vysazení nemohla otěhotnět.

monika76301
13. bře 2019

@aspnet tak ja jsem si nechala vytáhnout tělísko v dubnu loni v květnu jsem byla již těhotná ale tehu bylo mimodelozni přišla jsem o jeden vejcovod pak jsem odjela do lázní a hned otěhotněla i s jedním vejcovodem opět na první pokus a ted jsem 33tt

malinkaelinka
13. bře 2019

Já jsem měla Mirenu, dvě za sebou, takže skoro 11 let s tělískem, vyjmutá v dubnu 2017, otěhotněla jsem v listopadu 2018.... ale jestli to nějak souviselo s tělískem, to netuším, proč to nejde jsme nestihli začít pátrat. Jen na první menstruaci jsem čekala skoro 2 měsíce, pak byly menstruace slabé a pořádně se rozjela skoro po roce, ale byly tam i jiné věci, co jsem řešila, takže jak říkám, tělísko mohlo a taky nemuselo být příčinou, měla jsem hodně fyzického vypětí a stresu (stavěli jsme svépomocí dům)….