Užíval jste někdo Minervu?

adelkaaa
27. dub 2016

Prosim uzival jste nekdo Minervu? Pokud ano a vysadily jste, za jak dlouho jste otehotnely? Dekuji za prispevky

ppejskova
27. dub 2016

Za rok a půl, a navíc ve Francii jí zakázali...to jen u nás se o tom mlčí, spousta nežádoucích účinků...

horsiee
27. dub 2016

Já jsem ji užívala a otěhotněla asi za tři - čtyři cykly.

adelkaaa
autor
27. dub 2016

@ppejskova a smim vedet proc? Nic o tom nevim a zatim zadne nezadouci ucinky nevidim... nerikam ze nematu pravdu, ale to by mi to snad lekar nepsal ne...

ppejskova
27. dub 2016

@adelkaaa no nevím, já měla velké potíže s migrenami,tlakem...a neustále jsem byla hodně labilní, ve Francii zakázána pro velký výskyt infarktu u žen pod 50, byla o tom celá studie...

smaug
27. dub 2016

Já jí měla asi 4 roky, pak mi nová doktorka předepsala lunafem, že prý minerva není vhodná pro dlouhodobé užívání s ohledem na vyšší hladinu hormonů myslím. Je fakt, že změnu jsem poznala hned na kvalitě vlasů a pleti. Lunafem jsem jsem brala 3 roky, otěhotněla jsem po 11 cyklech, ale u mě to bylo v hlavě.

papaja28
28. dub 2016

Já mám mirenu 2 rokem a super, nemůžu si stěžovat, za dva roky do ní půjdu zase.

vvlladka
28. dub 2016

užívala jsem minervu asi 4 roky v pohodě a po půl roce vysazení jsem otěhotněla

sarka91
Autor odpověď smazal
Zobraz
no_title
28. dub 2016

užívala 3 roky, nikdy více. Přibrala jsem a hrozně otekla, dodnes mi hrozí trombóza...

adelkaaa
autor
28. dub 2016

Tak to jste me teda celkem vydesily...

kate99
28. dub 2016

Uzivala jsem ji nekolik let, asi 7-8, zadne problem jsem nikdy nemela, otehotnela jsem mesic po vysazeni 😊

mor48tko
28. dub 2016

Užívala jsem ji asi 8let. Přibrala jsem asi 10kg, ale nemůžu říct, že to je jen z těch prášků. Neměla jsem jednoduché období a psychika se na mě podepisuje většinou změnou váhy.. Jinak jsem vysadila 31.8.2013 a 28.10. už jsem byla v 5tt 😉

suzina08
29. dub 2016

Já jí měla asi tři měsíce a poslední měsíc jsem ani nechtěla dobrat. Bylo mi po ní špatně, začala jsem rychle přibírat, takže jsem ji už ani dál nebrala...

rickym
29. dub 2016

Já měla Minervu docela dlouho a naprosto bez problému. Ale hned po vysazení jsme se nesnažili, takže z této strany hodnotit nemůžu :(

blauen
29. dub 2016

Já jsem užívala Minervu asi cca 7 let....po vysazení se zadařilo za 4 roky.....ale to je hrozně individuální, našli nám nějaké věci co i bránili k těhotenství. Někdo může vysadit a hned otěhotnět to mi říkala i před těmi čtyřmi roky Dr. že tělo je tak zblblé a je i procentuální velká šance do tří měsíců otěhotnět, pak to bohužel začne klesat procentuálně na nějakých 20 - 30 %.

kacaba1994
2. kvě 2016

Já jsem ji brala asi přes 5 let, pak mi začaly migrény a měla jsem děsné bolesti hlavy. V tu chvíli jsem zjistila, že prášky se zakázali a doktorka mi predepsala nízkohormonální atkcp. žádná sláva to pořád není, ale určitě lepší to je. V srpnu prášky vysadím uplně, tak doufám, že žádný problem nenastane 😅