Dcera a menstruace

florbalka
28. bře 2016

Ahoj, dcera dostala ve čtvrtek po druhé menstruaci a čt a pátek silné normální. A v sobotu jen vložku na noc a půlku dne a pak intimku. V nedeli taky intimku, a v noci už nic. A šup dneska přišli koledníci a šla na záchod celé kalhotky o krve, je to normální? nikdy mi nic takového neudělalo dekuju za odpověď.

lv
28. bře 2016

já myslím, že jo..

werik153
28. bře 2016

Já měla MS pravidelnou a tohle se mi stávalo úplně normálně, že jsem měla první 3 dny normální MS, pak den nic a pak ještě další dva dny.

florbalka
autor
28. bře 2016

Děkuju moc, neboť tak panikařila ze ji klepne že jí zítra má přijít táta atd.

lv
28. bře 2016

mě se to tak děje poslední rok, u gynekologa mi řekl, že je to vlivem hormonů, menšího množství, že už to nefunguje jak dřív (hulvát, že? V 38 🙂 no ano, biologicky už jsem vykopávka) tak bych řekla, že než se výše hormonů ustálí, zvýší, bude to mít tak. Mě ro za 2-3dny zkončí, jen na intimku, pro jistotu a pak den zas krvácím, pak konec.

no_title
28. bře 2016

taky se mi to stávalo když jsem měla 14. Krvácení 5 dní, na konci 5. DC už slabé a 6. den bum zase silné. V tom věku je to normálka.

smillingangell
28. bře 2016

Já to tak mám dodneška.Druhý a třetí den hodně pak den téměř nic ani přes noc a pak zase klasika

eldrag
28. bře 2016

ja mela prvni ms v deseti a min. do 16 mi to litalo jak chtelo... určitě je to normalni, nepises kolik dceři je ale s věkem se to bude ustalovat. Existuji nejaka homeopatika na to ustaleni a podporu (kamaradka to resila u 14 leté dcery )

brokovich
28. bře 2016

@florbalka Úplne normální. Stalo se mi na začátku menstruování to samé. 3 dny normálne, pak nic, tak jsem celý den neměla vložku a pak šup a večer všude krve jak z vo.a, takže bych se neděsila. 😉 .

ajka198
28. bře 2016

musí se to nějak ustálit 🙂 ze začátku to ani nebývá pravidelné. Toho bych se vůbec neděsila 😉

senta_sofia
28. bře 2016

@florbalka ja som to tak do druheho porodu mala bezne, prvy den silne,potom nic,nic a ku koncu zase...

lamiaaa
28. bře 2016

Přidávám se k ostatním, myslím, že je to normální, mám podboné zkušenosti, taky se mi stalo, že jsem domenstruovala a pak se to "vrátilo."

lucisa
28. bře 2016

@lv mám stejný problém, resp. špinění na intimku třeba už 4-5 dní před MS a gyndař mi řekl, že vzhledem k věku už mi nefunguje žluté tělísko tak, jak by mělo, že už neudrží hladinu hormonů, jak má, proto to tak dělá. Je mi o rok víc, než tobě, takže je to bohužel tak 😀

alboo
28. bře 2016

@florbalka rekla bych ze je to v pohode. Tak kolem 13 -15 sem to tak taky mela

maii
28. bře 2016

Je to normální, vsak je obecně známo, ze cyklus u mladých dívek (a nejen u nich) může byt plus minus autobus. A já byt dcerou v puberte , tak jsem na větví, ze moje krvavé kalhotky rozebírá moje mama na veřejném internetovem fóru.

florbalka
autor
28. bře 2016

Dekuju vsem

lucisa
28. bře 2016

@maii nebyla bych tak striktní. Maminka se jen ptá, já si taky už přesně nepamatuji, jaký byl průběh prvních let mé MS, nedivím se, že má strach, aby to nebylo něco jiného, chtěla jen povzbudit.
Dceru nejmenuje a věřím, že jí to ani nebude říkat, že se o ní někde anonymně baví.

sisstin
28. bře 2016

No pani uz resila dcerin kalisek, zacinam mit podezreni :D

maii
28. bře 2016

Striktní? Jakoze prisna či doslovna? Ehm to fakt nejsem, ale toto fakt nechapu. Kdybych mela podobny choulostivý dotaz, zeptam se neveřejne a primo odborníka, a ne tlupy Bab na fóru. Internetova rouska anonymity jiz dlouho neni tak neprustrelna.

maii
28. bře 2016

Jestli to pise naka pubertacka, coz bych dle nicku klido tipla, tak ma bod za kreativitu :D

sisstin
28. bře 2016

Spis to vidim na nejakyho ouchyla :D

werik153
28. bře 2016

@sisstin Já bych na tom nic špatného neviděla, účet je anonymní 🙂 A tohle je takový celkem normální dotaz.

ladyhacek
28. bře 2016

myslím, že normální. Já měla ze začátku (první MS) nepravidelnou - půl roku jsme ji měla co 2 měsíce 🙂 a v životě se mi párkrát stalo, že jsem jí měla pár dní pak den nic a pak se třeba ještě na dva dny vrátila. Jinka běžně jí mám cca 3 dny pak půl dne sž den pauza (nebo slabé hnědé špinění) a pa se mi ještě na jeden den rozjela 🙂

lucienn5
29. bře 2016

Určitě nějakou dobu trvá, než se menstruace ustálí. A pak stačí trocha stresu a zas je vše rozlítané 😉

hejsa
16. srp 2016

Je to normální,tělo si ,zvyká, na menses a pravidelnost i sílu...Byla už dcera u gyndaře?Měla by... 😕