Odbarvení z tmavé na blond

evytra
13. led 2019

Prosim holky nemate nejake supr čupr finty jak tu tmavou dostat na blond? Jsem prirodni blond a po 6 letech barveni tmave hnede palety chcu zpatky na blond. .....VIM je to hruza znici se mi vlasy, je to nemozne a taaak. Tchyne je kadernice vcera mi dala melir takze mam tet v te tmave rezavej melir a jeste me ostrihala tak po ramena aze to budeme pomalu stahovat a ze nejdrive na podzim 😱😱😱 to budu mit blond, sakra kazda druha tady ma kazdy tyden jine vlasy a ja az na.podzim. vim ze to bude asi setrnejsi ale nemuzu chodit jak zrzava liska, mam to hruza. Jooo pocitala jsem stim ze to nepujde jen tak, navic jsme se s tchyni pohadali a ja uz asi nadosmrti budu muset byt s touhle zrzounou a cekat az mi to odroste , ke kadernici nechci jit kazdej me strasi ze si hodne nauctuje a tak vas prosim NEMATE NAKE RADY JAK BYCH SI TO TREBA DOMA STAHLA? 😀😀😀 JEN TAK NAAAHODOU?....jen me neukamenujte

luckavolosyn
13. led 2019

@evytra Ja jsem byla přesně jako ty. Stahovala jsem určitě rok a půl. Skončila na mikado a i teď ty vlasy úplně oukej. Několikrát jsem stahovala u kadernice keratinem, který vlasy nenici. Pak olaplexem s odbarvovacem, který taky tolik nenici. Akorát ve finále jsem musela jít úplně na bílo abych se mohla obarvit na svou přírodní blond, v které se teď cítím dobře, ale stejne se mi vlasy pořad dost třepi i když pravidelne zasteihavam a chybí mi teda vlasy skoro k zadku, ale doufám ze časem zase dorostou. Jinak Ja chodila na postupně zesvetlovani co 2-3 měsíce, i tak to byl běh na dlouhou trať

luckavolosyn
13. led 2019

@evytra a jinak teď mě barvi manžel, protože jsem asi před měsícem našla přirozený odstín který se mi líbí, tak už chodím ke kadernici sporadicky. Ale jinak sama jsem si netroufla zesvetlovat a každé to stahování bylo cca kolem 700-1000,- takže něco to proste stojí no

inke29
13. led 2019

taky jsem blondýna a od asi 15 let jsem byla na tmavo...mam kamaradku kadernici a udelala ze me blond v jeden den...proste to odbarvila a pak nabarvila aby to nebylo zrzavý...trvalo to asi 4 hodiny a platila jsem asi 2000,- jeste mi tam davala olaplex nebo jak se to jemenuje aby ty vlasy nebyly uplne zniceny....ale je fakt ze jsem měla předtím takovou tmavou zrz..nebylo to uplne z černý nebo tmavě hnědý...asi bych do toho doma nešla..radsi bych do toho ty prachy dala...ta blond je ošemetná...ale pokud to chces risknout tak to proste odbarvi a pak tam placni nejakou blond barvu 🤷

zelenaesmolda
13. led 2019

@evytra jestli chces prijit o vlasy tak si je doma klidne zesvetluj sama.
na nekterych vecech se nevyplati setrit

leniczka23
13. led 2019

Jsem kadernice..
No.doma rozhodne nee a tchyne se mi zda ma taky dost zastarale metody..takze rada- jdi k nejake kadernici, moderni.kadernici ktera pouziva Olaplex. Nevim jak tvoje vlasy vypadaji ale pokud ses doma barvila.paletkou (proboha proc? to je to nejhorsi co si mohla pouzit) tak to.opravdu nepujde hned.
A ano, jde to za dva mesice, ale.pruprav si tak 5-6tisic😉
Mas foto vlasku jak ted vypadaji?

marketa1218
13. led 2019

@evytra bez kadeřnice asi těžko, akorát si ty vlasy úplně zničíš

bayt
13. led 2019

@evytra No já jsem četla o radikálním odbarvení z tmavé na blond, kdy to vlasy přežily díky přidání Olaplexu. Vygoogli. Dělají to tak hrečkám, které musí rychle a radikálně měnit účesy. Ale podle mě je ideální prostě pomalý postup a ten Olaplex neuškodí ani tak. Jinak teda odbarvovat to přes melíry...omg. Raději bych zašla k fakt kvalitní kadeřnici.

veronika8808
13. led 2019

Ahoj. Já měla dost tmave vlasy a kadeřnice mi to stahovala olaplexem. Strávila jsem u ní sice půl dne ale vlasy jsem měla pozkozene opravdu minimálně.

makronka222
13. led 2019

Ja si doma 2x stahovala cernou na svetle hnedou nebo jsem mela cervenou. Stacil Syoss odbarvovac za 99,- :D za 40 minut sundado, vlas byli v pohode, druhy den jsem barvila

evytra
autor
14. led 2019

Ženy, zitra jdu ke kadeřnici, slibovala ze max na dva zasahy a budu bila hlava tak snad

petrak15
14. led 2019

No ja mam svetle hnede vlastni vlasy a po porodu par sedin. Sla jsem se nechat obarvit na blond. Ted jsem mezi tmave blond az zrz a priste to pry bude uz ta prava blond. Tesim se, ale tahle soucasna nabarvena se mi libi taky a moc. ☺ prachy jsem dala rada za prirodni a ekologickou barvu (zadna henna), jeste kojim a nechtela jsem uplnou chemii. Zaroven se chlap domu musi tesit na upravenou matku svych deti. 😂