Poradíte, co na ty moje vlasy?

zdenamestan
20. kvě 2020

jsou přirozene. Chtěla bych nějakou změnu! jaká barva by mi slušela a účes? co dělat aby nebyly tak jemné? když nerozčesu jsou kudrnate. Děkuji moc

lachtanice86
20. kvě 2020

@zdenamestan a co zkusit curly girl method ?

zdenamestan
autor
20. kvě 2020

@lachtanice86 a co to prosim je? jak se to dela?

beatty
20. kvě 2020

@zdenamestan doporucila bych nasetrit a sverit se do rukou odbornika, najit si nejake opravdu kvalitni kadernictvi.
Kazdopadne kudrnate vlasy vyzaduji specialni peci, pokud je tedy nemate jen vlnite.
Zkuste kouknout na instagramu na kadernictvi Spell. Tam najdete spoustu rad a tipu, jak o vlasy v prvni rade pecovat.
Jinak vam urcite nejaka svetlejsi barva, teply odstin blond, nebo i ta zrzava. Potrebujete dostat trochu objemu do horni casti. Coz se ale mozna vyresi, pokud budete spravne pecovat o kudrliny.

zdenamestan
autor
20. kvě 2020

@beatty děkuji. a slo by i blondaty melir? Když necesu jsou kudrnate jak rozcesu za sucha je to takovahle sláma :( nevím co stím. tak děkuji

marta_kovar
20. kvě 2020

@zdenamestan Nečesat a nebo hřeben s velkými rozestupy mezi zuby. 😊 takhle vypadá každý kdo si rozčeše kudrnaté vlasy.

beatty
20. kvě 2020

@zdenamestan do meliru bych urcite nesla, byt vami. Kdyz budu mluvit hodne uprimne, tak bych vlasy drzela bud v jedne barve, nebo nejak rozumne, treba balayage si umim predstavit. A to z toho duvodu, ze jste svetly typ, ktery ma dle meho sklony k cervenani, tedy ve tvari mate najednou vice odstinu. Proto bych neprala dalsi ruzne odstiny do vlasu, aby si to vzajemne neodporovalo, jestli mi rozumite.
Kazdopadne obycejna kadernice na vesnici si s dobrou upravou na urovni neporadi, rekla bych.
A jak pise @marta_kovar - kudrnate vlasy se skoro necesou. Pro ne plati uplne jine podminky, pripravky, uprava. Staci si zadat do vyhledavace "pece o kudrnate vlasy", nebo "jak se starat o kudrnate vlasy" a verte, ze budete mit krasnou hrivu, kterou vam bude kazda druha zavidet.

leniczka23
20. kvě 2020

@zdenamestan stopricentne curlygirl metoda..pro teve jak delana..hlavne jestli mas kudrny nikdy nesmis cesat na sucho..
procti tenhke web.
kudrnatevlasy.cz

marketkaticha
20. kvě 2020

@zdenamestan Já bych si na vás dokázala představit sytě zrzavou barvu 😍 a k tomu udělat ty kudrny a budete 😍

raschwa
20. kvě 2020

Melír, zesvětelní ne!!! Vysušuje vlasy a to nepotřebuješ. Také doporučuji web kudranté vlasy, metoda opravdu funguje, já měla podobně krepaté a teď se pěkně vlní. 🙂

lachtanice86
20. kvě 2020

@zdenamestan hlavně necesat za sucha. Nikdy. Použít masku, sampon, kondicionér toho hodně a nějaký styling. S barvou jednoznačně nějaký dobrý kadeřník

levandule_k
20. kvě 2020

Vlasy vypadají hodně vysušeně, takže by to chtělo nějakou kvalitní péčí, ideálně něco přímo z profi kadeřnické kosmetiky.

zelenaesmolda
20. kvě 2020

@zdenamestan curly girl metoda je skupina na tb,pridej se tam.

zelenaesmolda
20. kvě 2020

@levandule_k nebo uplne kosmetiku vynechat a jit no poo

zdenamestan
autor
21. kvě 2020

@beatty dekuji za uprimnost! 🙂

zdenamestan
autor
21. kvě 2020

@zelenaesmolda prosím co znamena ,, jít no poo,, ?dekuji :

zdenamestan
autor
21. kvě 2020

@zelenaesmolda uz jsem tam dekuji

martiniquest
21. kvě 2020

Poradnou peci a odbornika! Ten stav je naprosto tragicky. Vlasy jsou dehydratovane, znicene, to nespravi zmena barvy ani strihu. Pripadne by ti mohla sednout CGM metoda

zdenamestan
autor
21. kvě 2020

poradite jake masky na suché vlasy jsou nejepsí ? 🙂

zelenaesmolda
21. kvě 2020

@zdenamestan no poo znamena no shampoo tzn myti a pece o vlasy bez kosmetiky,pouze prirodnimi vecmi

beatty
21. kvě 2020

@zdenamestan asi bych si pro zacatek koupila sampon, kondicioner a masku primo u kadernika. Nechci se opakovat, ale treba kadernictvi Spell ma kvalitni kosmetiku.
Z drogerkovych je tezko co poradit.
Ale vlasy muzou vypadat znicene a vysusene i tim, ze jsou to rozcesane kudrliny. V prirozenem stavu by treba nevypady tak tragicky.

beatty
21. kvě 2020

@marketkaticha uplne echt zrzava uz chce neco navic. Zvladnout k tomu liceni a ostatni barvy na obleceni. Mnohem efektnejsi a praktictejsi bude neco mezi blond a zrz, bude to univerzalnejsi.

zelenaesmolda
21. kvě 2020

@zdenamestan super 🙂

kajaros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
denisamala75
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rebe
25. lis 2023

Mně se tvoje barva myslím, navíc myslím, že když je přestaneš trápit rozčesáváním a přejdeš na CGM, budou mnohem lesklejší a výraznější. Začala bych tím a jakoukoli barvu případně řešila až potom.