Práce z domu, Brno. Máte tip?

dailea
3. lis 2023

Zdravím,
nemá někdo doporučení na práci z domu? Případně i zkrácený úvazek osobně na severu Brna (Řečkovice, Krpole), kde by nevadilo miminko? Malá kupodivu hodná a mně chybí nějaká aktivita hlavou nebo i rukama. Vystudovaný psycholog, posledních pár let dělám fyzicky náročnou práci. Beru cokoliv, než mi doma úplně hrábne. :D

zuzkasim
3. lis 2023

Jestli tě psychologie baví a chceš v takové práci pokračovat, udělala bych si teď psychoterapeutický výcvik, úkoly tě zaměstnají až až a budeš mít mnohem lepší start po mateřské🙂 Vím, že je to něco jiného, než jsi chtěla slyšet, ber to jako další možnost.

aktakd
3. lis 2023

@dailea Co vím, je psychologů dost nedostatek. Nebála bych se oslovit konkrétní tebou vybrané pracoviště a zeptala se na zkrácený úvazek.

mariti
3. lis 2023

anebo on-line poradenství, zrovna nedávno jsem na takovou nabídku narazila.

dailea
autor
3. lis 2023

@aktakd to sice je, ale jsem jen obyčejný psycholog, kterého nikde nechtějí. :D jak není výcvik, jenom titul nestačí prakticky na nic. Ale tak alespoň vyhodnocovat testy by mě nechat mohli, to je fakt. 🙂 Děkuj za nakopnutí. 🙂

aktakd
3. lis 2023

@dailea To asi bude záležet. V mé bývalé práci je opravdu psychologu fakt nedostatek a berou i bez výcviku a praxe. Takže bych to zkusila. Hodně štěstí 🙂

zuzkasim
3. lis 2023

@dailea Právě proto jsem psala o výcviku. Pokud máš muže, který je schopen ti pomoct s financováním, tak teď na to budeš mít relativně čas. S prací a malým dítětem/dětmi je to podstatně horší.