Zubní lékař Brno - vrtání kazu u šestiletého dítěte v analgosedaci. Kde jste byli spokojeni?

misapet
7. lis 2023

Ahoj všem,
mám úzkostlivou šestiletou dceru a nezdařilo se vyvrtání malého kazu. Zubařka nás poslala do Brna , kde ji kaz vyvrtají pod anglosedací. Tipy na zubaře jsem dostala, ale ráda bych si od vás nechala poradit, kde jste byly spokojené? Moc děkuji 🙂

pavlinakm
23. lis 2023

@misapet dcera byla v Dentapiro v Komíně a nemuzeme si vynachvalit. Byla v celkove anestezii.

misapet
autor
28. lis 2023

@pavlinakm Moc děkuji. Na DentaPiro jsem slyšela chválu. Mohu se zeptat, jak zákrok probíhal a jak dlouho?

pavlinakm
28. lis 2023

@misapet prbehla konzulte, pak termin osetreni za 14dni. Dostala v cekarne kapky (sedaci), po pul hodine jsme sli do ordinace. Tam ji na kresle (mela jeem ji na kline) napichli zilu a dostala anestezii, okamzite usla, to jsem odesla. Po chvilce mi prisla Dr rict, ze udelali rtg zubů (aktualni) a rejla mi plan osetreni (co pijde opravit a co musi jit ven). Ted nevim jestli to trvalo 1h asi, po probuzeni me k ni pustili, maji tam dospavaci pokoj, spala... po vyspani jsme dostali zpravu, zaplatili a odvezli si ji domu. Tam se jeste chvili "probouzela". Zakrok zvladla dobre, nic ji nebolelo, byla hned vesela. Pristup doktorky je na jednicku (mila, vstricna, vysvetli, netlaci..). Pokud by te zajimalo neco vic, napis sz..