Blogy a stránky o zdravé stravě. Jaké sledujete ?

dejvitka
27. dub 2020

Ahoj, prosim o inspiraci. Jake sledujete blogy, FB stranky, instagram...atd. o zdravem vareni s dobrymi recepty ?
Klidne i od nekoho kdo hodne zhubl a dlouhodobe vahu drzi jako inspirace, motivace je to super.

Od porodu mam kila navrch, kojenim nehubnu. Upravila jsem stravu, mam dost pohybu, cvicim doma. Verim, ze casem se vaha umoudri, telo zpevni, budu vypadat lepe. Ale chce to trvalou zmenu. Rada bych proto nasla fajn inspiraci na dalsi jidla, zacalo me to dost bavit 🙂 I mlsat se da zdrave, coz je super. Ale nebavi me travit tolik casu hledanim. Treba mate nejake sve oblibene stranky, rada se inspiruji 🙂
Diky moc

pe_tu_ss_ka
27. dub 2020

@dejvitka mrkni na tichovydobroty.cz. Káťa má skvělý kuchařky, je na instagramu i fb.

dejvitka
autor
27. dub 2020

@pe_tu_ss_ka diky, Kacku sleduju uz delsi dobu. A nejdriv me vse od ni bavilo, objevila jsem diky ni nejake nove suroviny, mam nejake jeji recepty oblibene, ale bohuzel ted posledni kucharka + planovana dalsi uz jsou pro me takovy zpatlaniny, ze mi to se zdravou stravou neprijde prilis spolecne. Je to skoda. Ty prvni 3 kucharky byly fajn.

olga_
27. dub 2020

jimejinak.cz

pe_tu_ss_ka
27. dub 2020

@dejvitka já si z toho beru jen to, co je mi blízké 🙂 jsou tam fajn typy i recepty. Jsou recepty, které ani nevyzkousim, protože něco fakt nesnim.. Ale líbí se mi její myšlení a nápady 🙂

dejvitka
autor
27. dub 2020

@pe_tu_ss_ka jo, tomu rozumim 🙂 nektere recepty vypadaji super, neni tam bily cukr, ale je tam xylitol nebo erythritol atd. Dlouhodobe je asi lepsi sladit mene, nez stejne, ale s nahrazkou. A hlavne, kdyz se pak spocita kaloricka hodnota, tak jsou to kolikrat velmi tucne bomby. Clovek snadno ziska dojem zdravého mlsani, ale pokud si nespocte, tak by i tatranka vysla lepe (nebo Nemila stejne jako Mila, ale Milu snim jen 1ks, tady vic 🙂 ). Ale jak uz jsem psala, nehanim, nektere recepty jsou super, rada se k nim vracim, jen hledam jeste dal, protoze se to uz neubira pro mne nezajimavym smerem. Tvorit smesi ze suseneho mleka, proteinu, tavenaku, to uz uplne neni pro mne.
A vim, ze Kacka nepocita kalorie, ale ona je dracice, pohybu ma opravdu hodne. Ja bych na jejim jidelnicku jeste pribrala, proto jsem si nektera jidla spocitala a byla jsem docela prekvapena.

dejvitka
autor
27. dub 2020

@olga_ dekuji, neznam, mrknu 🙂

steppp
27. dub 2020

Kuchyně bez hranic, najdete tipy a recepty na zdravá jídla, pro sebe i pro děti.

dejvitka
autor
27. dub 2020

@steppp diky, mrknu 🙂

monca98
1. kvě 2020
Uživatel monca98 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od monca98.

Ahoj, kdybys chtěla produkty pro podporu hubnutí, aby ti to šlo jak po másle 😀, tak mě kontaktuj v sz 🙂 V nabídce máme čistě přírodní a certifikované produkty z Aloe Vera. 🙂

dejvitka
autor
2. kvě 2020

@monca98 to ne, ale dekuji 🙂

martiniquest
2. kvě 2020

Margit Slimakovou. Po dlouhem experimentovani s kde cim mi jeji pristup jako jediny dva smysl

elisc
2. kvě 2020

Jídlem ke zdraví - u receptů jsou i nutriční hodnoty

dejvitka
autor
3. kvě 2020

@martiniquest ta se mi taky moc moc libi, mam rada jeji pohled na vec 😊 ! Jen bych brala neco s recepty, nebavi me se moc probirat haldama stranek, tak sbiram ty dobre

dejvitka
autor
4. kvě 2020

@elisc neznam, diky moc, mrknu 🙂

dashyyy
13. kvě 2020

Fcb skupina Fitness motivation CZ - skupina Michala Josefa Tótha, mám od něj i jídelníček a je super.. ve skupině je cca 4000receptů 🙂

dejvitka
autor
25. kvě 2020

@dashyyy Parada ! Moc dekuji, neznala jsem, uz sosam inspiraci 😀

lennus
25. kvě 2020

@dejvitka Sleduju a miluju Kitchenette, ne vše je dietní, ale je to sezónní a lokální, i řada zdravých jídel

dejvitka
autor
26. kvě 2020

@lennus Diky moc za fajn tip, neznala jsem, hned jsem mrkla. Tam jsou tak bozsky nafoceny jidla, ze mam chut uplne na vse 😋😀

dejvitka
autor
26. kvě 2020

@klea81 diky, to neni nic pro me. Hledam inspiraci na zdrave vareni a stravu, ne stravu v prasku.

klea81
27. kvě 2020

@dejvitka já taky žádné prášky nejím, ale sem tam si ráda něco přečtu o různých nových (moderních) druzích stravování či o typech na cvičení. Reklamy jsou na většině stránek o výživě. Tady jsou alespoň všechny doplňky stravy přírodní...