Čím to je, že váha se po půl roce vůbec nehla?

annacb
22. led 2021

Ahoj, mám takový dotaz před těhu jsem vážila cca 56 rodit jsem šla s váhou 84 kg z porodnice jsem přišla 76kg a po šestinedělí 72kg. 28.1. 2020 budu po porodu přesně půl roku. Mám stále 72 kg váha se vůbec nehla i když mi připadá, že jsem hubenější, obleču kalhoty (není to žádná hitparáda) ale zapnu je. Snažím se jist zdravě denně cvičím a chodím na procházky už 14 dní (váhá stále nic) Máte někdo podobou zkušenost, nevíte čím to je ? Děkuji

katka102030
22. led 2021

Měla jsem úplně to samé.Pak jsem si nechala sestavit jídelníček na míru a kila jdou dolů.Tydne mi jde dolů 1kg

annacb
autor
22. led 2021

@katka102030 Děkuji🤗 tak trošku jsem si to myslela, potřebuji proste alespoň 10-8 kg dolu, už jsem si i volala prý je to zdarma ale jejich produkty, které mi pomůžou (proti jojo efektu) tak 800 tak nevím jestli tomu věřit.

areh
22. led 2021

@annacb necpěte do sebe žádné "zázračné produkty" proti jojo efektu. Naučte se jíst normálně. Jestli na pravidelné procházky chodíte 14 dní. Najděte si normální nutriční terapeutku a s ní konzultuje jídelníček. Žádné produkty vám dlouhodobě nepomůžou

annacb
autor
22. led 2021

@areh Nene na procházky chodim od porodu ale před 14 dny jsem začala i cvičit, stáhla jsem si kalorické tabulky a koukám na to co jím 😊

katka102030
22. led 2021

@annacb a jaké produkty vám kdo nabízí?

klokanka31
22. led 2021

@annacb Taky si myslím že je důležité jíst normálně, pravidelně a pravidelné procházky...

annacb
autor
22. led 2021

@katka102030 NATURHOUSE 😊

katka102030
22. led 2021

@annacb Jasně,takže něco podobného jako Herbalife 🙄 Já jsem se na tohle taky nechala zlákat a akorát to byli vyhozené peníze a tělo totálně v pr**** . Totálně mi to rozhodilo menstruacni cyklus který byl pravidelný jak hodinky, bolest ledvin,hlavy a problém se spánkem. Na takové koktejly se opravdu vyprdnete.Hubnout se dá i s normálním jídlem a bez předraženych koklejlu

areh
22. led 2021

@annacb tak chvilku vydržte s tím jak to děláte teď. Ono už to, že si budete zapisovat jídelníček může pomoci. Ještě chvíli bych to zkusila sama. Za mě Naturhouse určitě ne.

alilali
22. led 2021

@annacb Naturhouse-NE. VYHAZOVÁNÍ PENĚZ.Mela jsem stejnou váhu a stejný problém, hubnout jsem začala až 7,5 měsíců po porodu a to cca 6kg mesicne. Jedla jsem pravidelně cca po 2,5-3 hodinách (saláty, vařené maso, Milko jogurty, ovoce, zelenina - žádné pečivo ani sladké) hodně pila vody s citronem nebo zelený čaj, a cvičila jsem doma 20-30 min HIIT,na YouTube jsou videa. Žádný zázrak neexistuje, vše je pouze tahání peněz.

alilali
22. led 2021

Je nutné se u cvičení i zapotit.

alilali
22. led 2021

A ještě dodávám, že první měsíc co jsem začala hubnout se váha ani nehla, až po měsíci a to vážně pak raketovou rychlosti.

fitbyes
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
honatko092
24. led 2021

Já jsem s Naturhouse hubla před těhotenstvím a zhubla jsem za 4 měsíce 16 kg (ze 74 na 56 kg), zhubla jsem i hodně cm. Je to ale drahá sranda, cca kolem 4000 Kč za měsíc. Jídelníčky byly super a ty mi zůstaly dodnes a k tomu jsem si koupila vždy jeden, dva produkty (žádné prášky, ale třeba sirupy, takové chlebiky apod.). Neměla jsem z toho žádné problémy 🙂 Teď na to ale nemám peníze 😀

journals
24. led 2021

@annacb A je opravdu žádoucí aby jsi hodně hubla když kojíš? Buď v tomhle ohledu opravdu opatrná. Teda jestli kojíš... Já jsem v porodnici nechala jen 4 kg, pak se to moc nehýbalo, ale v průběhu prvního roku jsem postupně a plynule zhubla až pod původní váhu. Moc bych teď nic nedělala, uvidíš, jestli se to bude hýbat samo. Hodně taky dělají prsa (jestli tedy kojíš) to je taky hmotnost navíc...

annacb
autor
25. led 2021

@journals Nekojím od začátku, kdybych kojila s dietou počkám 😊

annacb
autor
25. led 2021

@fitbyes Super, mohla bych se Vám tedy ozvat ? 😊

fitbyes
25. led 2021

@annacb určitě, ozvěte se 🙂