• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dá se na rotopedu zhubnout nebo je to spíš na svaly?

21. června 2013 
zajimalo by me zda se da zhubnout na rotopedu . Podarilo se to nekomu dekuji za odpovedi
14. čer 2013 ve 21:03  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk jsaně, vlastně ideální cvičení na hubnutí. Udržet ideální tepovou frekvenci na spalování tuků, schodíš tuk, ale tvaruje to jen od zadku dolů, chce to k tomu ještě sem tam zaposilovat bříško a ruce :wink:
14. čer 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ja bych doporucila misto rotopedu Eliptical. Procvici cele telo a nezatezuje jen nohy :wink: Mam doma, vyzkousene na sobe :slight_smile:
14. čer 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pro mě to bylo jen doplnění hlavního posilování + udržení kondice a váhy například v těhotenství do konce 4. měsíce.. :wink: Pak už to nebylo pohodlné..Teď doma vede cvičení bosu + dvakrát týdně ve fitku kruhový trénink..Ale rotoped jako udržení postavy a spálení kcal je super! Kor, když si třeba někdy dopřejete více jídla, nebo ujedete na sladkosti, rotopedem se to pěkně spálí a váha nestoupne. :slight_smile: Já fandím jakémukoliv pohybu, i na domácky uzpůsobených pomůckách :slight_smile:
Ale ten eliptical je účinnější na celé tělo. Souhlasím, je to makačka :grinning: Jen zabírá dost místa v malém domku ( jako mám já), proto teď cvičím na balanční podložce bosu.
14. čer 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já jsem začla s rotopedem pžed týdnem, byl mi doporučem po operaci kolene a potřebuji shodit 15 kg:( já si dám vždy když malá po obede usne půl hodku posilování a večer když jde spát tak hodku na rotopedu ve spalovací tf
14. čer 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Neférovou reklamu na našich stránkách nepodporujeme.”
16. čer 2013 ve 21:58 • katerina1212
Já díky rotopedu zhubla :slight_smile: Dávala jsem si každé ráno 20 minut. Teď zkouším zase trochu sundat, jezdím navečer tak 30 minut několikrát týdně a hlídám u toho tepovku.
16. čer 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zhubnout se da jakymkoliv pohybem :slight_smile: staci hlidat intenzitu a nezbytna je pravidelnost.. Rotoped je neprijemny trochu na sedaci cast, muzes si uhnat hemoroidy :sweat_smile: a pro me treba je moc nudny, davam prednost necemu zivejsimu
16. čer 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rotoped je super věc, mě se zhubnout podařilo. Teď, když je hezky, tak jezdím na kolečkových bruslích. Píšu o tom jak sportuji a hubnu víc na svém blogu: http://materskadovolena.blogspot.cz/, tak se můžeš mrknout jak válčím:slight_smile:.
21. čer 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek