Dieta. Co vy na to? Máte rady či praktiky?

gabrianka
9. srp 2009

Ahoj holky, prosím vás ,ta z vás, která se někdy v životě rozhodla držet nějakou dietu, jaká to byla prosím, rozepište vše (co jste jedly, jak často, dále co jste u toho prováděly nebo neprováděly za cviky, jaký byl výsledek). Rozhodla jsem se držet dietu a dnes je to pátý den, mám dole 2kg. Jím tmavé pečivo, light sýry, kuřecí maso, zeleninu, tyčinky, čínské polévky..prostě vše, kde je min.tuku. Dokonce jsem slyšela i o dietě čínských polévek, že se strašně brzy hubne, ale problém je, že se tohohle člověk za chvilku přejí...jinak nepište mi tu prosím, že musím jíst vše atd. (nebuďte jak tv prosím 🙂 Já o všem co bych měla dělat vím, ale chci držet svou, protože chci zhubnout dřív, než za čtvrt roku...ovšem nehýbu se..max pár sklapovaček doma dvakrát za den..mám dvě malé děti a u těch se nalítám dost 🙂

urbi
9. srp 2009

výborně, výživoví poradci tleskají! jsi na dobré cestě - pokračuj především s čínskýma polívkama a výsledek za čtvrt roku bude dokonalý! 😀 😀 😀 😀 😀

gabrianka
autor
9. srp 2009

vyzivovy poradci me nezajimaji a urbi co tak bez ironie priste?? 🙂

urbi
9. srp 2009

no tak zkus to udělat tak, aby tě zajímali..
promiň, ale vzhledem k jiným diskusím tady na koníkovi to u tebe bez ironie nejde... 😉

aponchie
9. srp 2009

jee gabrianka je i tady 😀

aponchie
9. srp 2009

gabri ja mam taky dve male deti a myslim si jak se u nich nabeham,ale to neni ten pohyb co je treba 😎 musis zaradit alespon 2xtydne aerobni cviceni na spalovani a pak posilovani..neni nic horsiho nez mechurina ..i nejake to kilo navic je lepsi nez povadle svalstvo..ja vim,ze ty nejak stravu neresis u deti natoz u sebe,ale to je zasada cislo jedna..prece nebudes jist cinanske polevky takovej hnus..sama sul ecka a glutamaty co myslis ,ze to udela v tele?asi nic dobreho..radsi si nakup kysane mlecne vyrobky,dobre jogurty,pij hodne vody zadne sracky,prestan pit kavu a prestan kourit..zacni plavat treba denne 20min na dvd nejake cviceni .posilovat se da vecer u tv na sedacce..zatahovat sedaci svaly muzes prubezne celej den..zacni rychlou chuzi..vem kocar a rychle chod tohle me pomohlo ..ale jestli hulis pijes sem tam a jis podle toho co jsi psala tak se nedivim..ono zadne diety nikdy nefungovaly a fungovat nebudou pac a cinska polevka a sackova ala china polevka je seteakramensky rozdil..prala bych ti nekdy ochutnat pravou cinskou polevku ze zazvoru treba 😀 po tom s eurco hubne pac je to jen voda 😀 😀 😀 proc nechces slyset,ze mas jist vse?ale ono to tak je gabrinako musis jist vse po malejch porcich a cvicit jinak si zaplat liposukci bandaz brucha nejake telesne orezy a ses v klidu anebo se prihlas k pani Katerine,ale jestli nechces slyset pravdu tak to nema vubec cenu preci ne? 😎

urbi
9. srp 2009

apon, myslím, že jakékoliv psaní pro dotyčnou osobu je ztráta času a energie - leda, že by se chtěl člověk zasmát, ale bohužel z jiných serverů se dá tušit, že jen tak humorné to s touto osobou také není... 😖

aponchie
9. srp 2009

urbi ja vim ja jsem magor porad mam pocit ze ju presvedcim aby to delala jinak jsem asi prestovsecko jaka jsem naivni..ja si ted ctu co kde pise na jinejch webovkach a je to masakr teda 😕

gabrianka
autor
9. srp 2009

to jsem se mohla podivat na TV a ne si tu psat pro normalni radu s normalnima lidma..a takhle je to s vice dotazy a prispevky...tak si tu hrejte na chytre aspon si trosku nadzvednete sebevedomi 😀 urbi ty jsi maska 😀 byt tebou drzela bych pusu a soupala nohama...

aponchie
9. srp 2009

proc jsi tak zla?trapi te neco? ☹

editah222
9. srp 2009

Gabrianka - ono to bohužel jinak než pohybem a zdravou výživou nejde 😀 Já jsem zhubla 20kg za necelý rok a klidně ti i napíšu jak to proběhlo: - jedla jsem 6 až 7 malých porcí za den, hlavně ovoce, zeleninu, nízkotučné sýry, nízkotučné jogurty, libové maso, celozrnné těstoviny a pečivo (v malém množství) a ryby. Skoro úplně jsem vynechala cuk, hlavně ten bílý. No a cvičila jsem 6x týdně!! Střídala jsem step aerobic, aerobic, spinning a kalanetiku s pilates. Opravdu jsem ze svých 80kg dokázala zhubnout na 60kg a vypadala jsem fakt úžasně.

Pak jsem si bohužel zlomila kliční kost (na lyžích, jasně sportem ku zdraví 😀 😀 ) a skoro rok jsem nemohla cvičit, ale kila šly díky svalům nohoru velmi pomalu. Za ten rok jsem nabrala jen 5kg. No a pak jsem cvičit mohla,ale už se mi nechtělo a pak přišly různé výmluvy a zas jsem se dostala na těch 80kg 😉 Ale trvalo to skoro 4 roky!!

Takže to nebyla žádná hurá akce s rychlou dietou, ale opravdová změna životního stylu. To jediné je účinné.
Když jsem chtěla otěhotnět tak jsem zase částečně najela na zdravou stravu a více pohybu a poctivě to dodržuji i během těhotenství, navíc mi teď ani nic jiného nezbývá, protože mám těhu cukrovku. Takže jsem až do teď (33tt) nabrala jen 3kg.

Co se týče činských polévek - klidně se tím živ, ale do těla se ti nedostavá nic dobrého, jen samá sůl a všelijaká Ečka. Dietní to taky moc není, aspoň neznám nikoho kdo by zhubl tím, že jí polévku s nudlema.

Moje rady se ti asi líbit nebudou, protože jsi nejspíš chtěla čísto o nějaké konkrétní dietě, která ti pomůže za pár dní zhubnout vše co potřebuješ. Jasně jsou takové diety - můžeš se vrhnout na tukožroutskou polévku, dělenou stravu, bramborovou dietu, dietu modelek a pod. Všechny ti zaberou (snad), ale jak se vrátíš k normální stravě a to se na 100% vrátiš, protože tyhle striktní diety nejde dodržovat dlouho, tak budeš mit všechny kila zpátky. 😀

kubaka
9. srp 2009

... gabri - taky dobrý přístup k osvěte: " s normálníma lidma a normální rady". Problém je, že vše, co je právě normální - tedy vycházející z jakékoliv vědy, vědění, výzkumu, doporučení odborníků, kteří jsou fundovaní bereš , jako nenormální. Nikdo soudný ni neporadí nic jiného, než co popsala editah222. Je to vyčerpávající a zcela rozumné. Je to na tobě, co si vybereš.
Pokud budeš držet hladovku, jíst jen ovoce a zeleninu ty tukožroutské polévky nebo nevím co ještě, zhubneš svalovinu a jakmile něco sníš, přibereš ještě víc než jsi předtím měla. Pokud je toto podle tebe normální, tak takových témat tu už je víc.

gabrianka
autor
9. srp 2009

editah pokud das jmeno Editka tak to je moje 😀 divim se protoze to je snad poprve co v zivote slysim ze nekdo jeste chce davat toto jmeno...ale mas muj souhlas 😀 vim ze me telo nebude takto dostavat vse co potrebuje ale me to asi nevadi nejak nevim...

pepa_pepa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz