• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Diety. Znáte takovou, která fakt funguje?

20. dubna 2016 
@barned prosím o mailika do pošty, nestihla jsem si napsat než byl kontakt smazan
1. únor v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mě po dlouhých letech a snad všech dietách co existují pomohlo toto: http://www.idealni.trvalehubnuti.cz/ast Pani mi vše krásně vysvětlila, zodpověděla všechny mé dotazy a mnoho mě naučila, hubnula jsem zdravě a držím si to stále :slight_smile:
1. únor ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty". Poznámka admina: “Osobní kontakt si prosím vyměňte v interní poště.”
6. únor ve 20:37 • virgilka
Ahoj holky, mě pomohla paleo dieta. Je to teda spíš životní styl, ale vyplatilo se. Zhubla jsem, nemám těžký žaludek a nepálí mě žáha. Zažívání se mi taky zlepšilo. Absolvovala jsem kurz https://www.vimvic.cz/kurz/jak-na-paleo-dietu, kde jsem pochopila základy. Dostala jsem tam právě i jídelníček. Držim palce.
8. únor v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Nevíte o nějakém dobrém nutričním terapeutovi pro jídelníčky na Vysočině? Manža by měl zájem...
29. únor v 16:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Kamarádka drží Cambridgskou dietu. Držela ji září-prosinec a zhubla 15kg, teď jede znova třetí týden. ALE stojí to šílené prachy, říkala, že do toho dala už 36 tisíc. Jí se jejich polévky, tyčinky, koktejly - jí ty polévky nechutnaly tak je jen na koktejlech. Nic jiného než 3x denně koktejl. Ano, úbytek má, ale za jakou cenu? Když po těch 3 měsících skončila, dala si malinký řízek a myslela, že ji povezou na pohotovost jaké měla bolesti břicha.
Podle mě to výsledek má, ale ty prachy za to nestojí, raději kdyby chodila 3x týdně běhat a nepřejídala se, mělo by to stejný efekt, jelikož byla tlustá z přežírání. A taky má zničené zažívání. Za ty prachy mohla rovnou na liposukci :sunglasses:
20. dub ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek