• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dukanova dieta - změna životního stylu

10. července 2017 
Ahoj holky!
Tak ja s DD zacnu asi pristi tyden.. ted byl takovy frmol a furt jsem si rikala, ze to zvladnu i bez dukana, ale ja se ted ta rozezrala, ze mam o kilo vic... mela jsem 77 a ted uz kolem 78 a kdyz vidim, ze to jde k e 80, tak je mi z toho zle...
Taky byh na jednu stranu chtela ukazat, ze to fakt zvladnu, ze i ja mam pevnou vli, chtela bych se zase zacit libit chlapum a i od nich slyset, ze mi to slusi!!!!
Jedna holcina, co drzela Dukana, a psala jsem si s ni... tak jsem ji psala, ze kdyz jdu do restaurace a mam si vybrat jidlo, tak tam jdu s tim, ze si objednam neco dobreho-dietniho a pak skoncim stejne u smazaku...
Tak mi na to napsala a co Ti da ten smazak??? Nic... jen blby pocit,az ho snis... me udela dobry pocit to, ze mi vsichni reknou, jak mi to slusi a jak ma partner hezkou pritelkyni a to ma dve deti....
Co kdybychom si udelali nejakou tajnou diskuzi, kde si udelame tabulku a psaly si miry a vahu a klidne se i vyfotily... treba by nas to motivovalo...
30. zář 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zmuzle jak jsi na tom, uz jsi zacala?
30. zář 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Často se tady ptáme co ve které fázi můžeme a co ne,dukan to napsal sqele co je na seznamu ano jinak ne :slight_smile:

Bohužel mi to nejde otočit :frowning2:
30. zář 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raubirka Já vůbec nejsem proti :slight_smile: tabulku si vedu a fotit se pro sebe fotím :slight_smile: jen ja začnu az od 1.11. Bo v řijnu mame každy vikend něco a bylo by zbytečne začít a porušovat. Chci to držet tip ťop. Ta kniha a holky tady mi daly taky hodně :slight_smile:
30. zář 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Knihu si koupim a dnes si koupim i to rotacni kolo-ten twister... 18.10 zacinam chodit cvicit, tak treba to bude videt... ach jooo...
Holky, co rady snidate? Hl. ve fazi1?
30. zář 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na FB je zalozene forum DD, zenske tam davaji recepty atak...
30. zář 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
magická hranice 10 kg dole
30. zář 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@raubirka ja vim ja jsem na FB ve 2 skupinach,ale jedna je už hódně osobní než dukanska a ta druha zatim ok.

Kolik nas bude do té nové skupiny? A co tam dávat (kdo bude chtít) jídelníček co za den snědl? Ať mame inspiraci?

@sluvko wow super!!!!!!! Boží!!!! Za jak dlouho,že? To bych chtěla vidět fotku. Co okolí?
30. zář 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem i ve skupině na slovenském MK, máme tam tabulku na Googlu..
30. zář 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hrozinka 40 dní, coý´ž je dobré
já jsem opravdu spokojená
vidět to je mám kalhoty o dvě velikosti menší :D
30. zář 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sluvko takze uz mas tu vysnenou 38čku? A kolik maš teď kg mužu li se zeptat? A co partner? 10kg už je fakt maso :dizzy_face:
30. zář 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky a jak o Vanocich? Ja zacnu toho 1.11.coz je sakra blizko u vanoc :frowning2: cukrove nastesti nepecu,ale od 25.12 jsme u nasich nebo tchanovcu :frowning2:

A jeste jeden dotaz. Mozarela light ano/ne v 1f a a cottage? Nechci vůbec nic porušit.

Musim najit v knize to maximalni % u jogurtu a tvarohu.
30. zář 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hrozinka cotage ano v lidlu prodavaji linessu - světle modrý obal a je nízkotučný, mozarellu light ne je furt tučná,

no teď mám 78kg, chci 65kg takže ještě 13, ale je to fajn už na začátku není osmička :slight_smile:
30. zář 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka to je jedna věc co dělám jinak nejím nízkotučný jogurt, protože u nás do něj dávají příliž želatiny a nebo škrobových náhražek jím activii, ta má 3,4% tuku a jím tvaroh z lidlu odtučněný a ten je myslím do 0,5% tuku - je nejlevnější
30. zář 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, louskam vas na mobilu a nakukovala jsem i na webovky Dukanovy diety. Muzete mi, prosim, jako naprostemu zacatecnikovi popsat,jak probiha prvni faze? Jak jste ji konkretne prozivaly vy? Co jste jedly? Pily? Premyslim,ze se na to vrhnu a zajimaji me vase zkusenosti. Diky za odpovedi.
30. zář 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sluvko activii s 3,4% tuku? To se muze? Ja jim bílou activii 0% tuku snad neni špatna :frowning2: o cotagd z lidlu tim, mozarela bude muset počkat :slight_smile: tvaroh kupuju nějaký zelený ma 0,5% tuku,zkusila jsem odtučněný ale ten je samá hrudka :frowning2:
30. zář 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable ja jsem taky na mobilu :wink: mrkni o stranku zpet zrovna jsem tam dala fotky pro 1 a 2 fazi

Za 1) načti pořadně pravidla diety na str myslim 6 jsou stranky,kde najdeš veškere info
Za 2) nakup bílkoviny - jogurty,tvarohy,mleka,maso.vše min % tuku
za 3) jez kdy chceš množství není duležité,duležite je co jíš
Za 4) otruby a voda = základ diety! Otruby jíš denně buď v jogurtu bo z nich vaříš, voda min 2 litry denně. Čím míň piješ tím míň hubndeš
Za 5) coca cola light by mela byt v lednich. Honí tě mlsna? Taxe napij ať nesáhneš po čokoládě
Za 6) sport v 1f se nedoporučuje žadny aerobik bo už tak je dieta pro tělo naročna. Doporučuje se 20min chůze,prochazka. Od 2f 30min chuze

:wink: :slight_smile: víc mě nenapada
30. zář 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hrozinka moc dekuju za info, velmi sympaticky je mi bod 6 :grinning: poradne to prostuduju na pc. A vody piju dost,tak aspon zaklad bude :slight_smile: a jak je to s kavou? Caji?
30. zář 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable ja jsem držela už 3x. poprvé jsem vydržela mfjdyl a dala dolů skoro 6kg,ale prazdniny mě sekly zpět o 5kg. Pak jsem držela 2x ale to jen 4 dny bo pak přišly oslavy.

Od 1.11 jdu do toho znova a neexistuje porušování. Proto se furt ptam a furt čtu.

Ja dělala špatně:
málo pila max 1,5l a to fakt stěží
Málo jsem jedla. Oběd mi vychazel až po školce a tím mi kručelo v břiše
Špatné potraviny puding jedla jsem ho moc ( nahrazovala jsem jím sladké ) a platkový sýr 10%tuku
30. zář 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable kava a čaj mužeš dle libosti nesmis vodu s citronem. Ten mužeš jen na vaření. Ja piju zelený čaj,3kavy s mlekem denně, hrnek mleka -miluju ho a piju ho na chuť.
Jo mléčných výrobku mužeš max 800gramu za den :wink:
30. zář 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak jsem udelala prvni krok a koupila si knizku .-)
Dneska jsem death, tak nezvladam nic, ale chtela jsem Vam to jen napsat .-)
zatim dobrou .-)
1. říj 2013 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raubirka ja mam pucene obe od segry. Tu primo o diete uz mam skoro prectenou. On tam hodne veci porad opakuje :wink: ale ja su fakt rada,ze jsem si ju procetla. Ja uz su tak naburena,ze bych začla hned,ale nechci porušovat takže musím počkat.
2. říj 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hrozinka knížku mám taky některé věci, ze znalosti věci dělám malinko jinak ale je to snad jedna věc max. vě a to jsou ty jogurty, a v knihách které nejsou přeloženy do čj. píše navíc jednu lžíci oleje denně od druhé fáze, takže tu si dávám do salátu a nebo prostě třeba na pánev pod kuře
2. říj 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluvko a můžu se zeptat co je na těch jogurtech špatného? jaké je tedy dobré kupovat? a s tou lžičkou já už přečetla strašně moc stránek o dukanovi a právě někde jsem narazila, že od 2f se může 1 polévková lžíce oleje tak jsem se ptala na 2 dukan webech a tam mi řekli jen čajovou :unamused:
2. říj 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hrozinka nemluvila jsem o polévkové :slight_smile:
je vnich jako náhražka škrob aby byly dostatečně husté, a škrob je sice tolerovaná potravina, ale !!!
pokud to nebudeš s těmi jogurty přehánět tak je lepší bez škrobu s oněco malinko víc tukem, ale ne moc nad 3,5% určitě ne !
2. říj 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ja si s DD dávám delší pauzu. 3.10 jsem byla na měření tuku,svalu atd v těle. A nakonec sem se rozhodla zkusit to tou zdravější cestou s jídelníčkem a hlavně budu pod kontrolou. Uvidím jak to půjde,snad dobře :slight_smile:

Me výsledky byly váha v riflích a nátělníku 78,2kg z toho 30kg tuku a 26,2kg svalů. Tuku musí jít dolu tak 15kg se svalama byla hodne spokojená :slight_smile: prý tam má lidi většinou se svalama 15-20kg tak to mě potěšila :slight_smile: teď už jen ta strava a v létě nové plavky :slight_smile:
6. říj 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, dnes jsem zacla s I. fazi a chci se zeptat zda mohu kefir 1,5 % tuku nebo je povazovan za tolerovanou potravinu. Vim, ze bych mela jen odtucnene ci nizkotucne, ale nevim, jak je to s kefirem. Poradite nekdo? Nerada bych udelala chybu na zacatku.
7. říj 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jak vám to jde? :dizzy_face:
8. říj 2013 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka děsně... mám pauzu, nemám kde vyvařovat a prasím, co jde,.... na váhu radši nelezu, vidím to na sobě... :( ať už máme hotovo a začnu s tvrdým režimem...
9. říj 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky váha stojí , ale centimetry pomalinku lezou dole i tak :slight_smile:
10. říj 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek