• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dukanova dieta - změna životního stylu

26. ledna 2017 
@petka28 tak Ti preji at se dari a kg letej od tebe pryc..
4. dub 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky normalne mi vyliskejte :cry: ja byla tak nadsena z nove postavy, ze jsem se pak nejak rozjela a hle dnes mam 79kg :cry: :cry: ja bych se zliskala jak pes. Co jsem to provedla. Vzdycky mrjnu tady a vidim tu svou fotku s 73,9kg a je mi do breku. Musim se nakopnout a zacit znovu. Chci jit na 70kg vic to nedam a tam to musim udrzet!
19. kvě 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inna1
Vidím, že jsi expert na Dukana :wink: Měla bych dotaz, protože nevím, kde to jinak vyzjistit. Koupila jsem si z diet-shopu ( http://www.dieta-shop.com/cz/ ) Dukan sušenky a müsli, z informací jsem pochopila kolik mohu mlsat v jaké fázi, ale nevím, jeslti, když si dám 3 povolené sušenky pro 2. fázi na den, jestli je to už celá dávka otrub na den, nebo jestli si mohu ještě nějaké dopřát třeba v plackách. Ani v informacích na shopu nic takového nepíšou. Jinak tady musím vychválit Dukan "nugetu". Je to obrovská dobrota!!!!!!
19. kvě 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badal kolik je v tech susenkach otrub? V 1f muzes 1.5lzice ve 2 f 2 ltice. Podle ceho vis kolik si jich muzes dat na den?
19. kvě 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badal tak jsem nenasla kolik presne tam tech otrub je, ale jelikoz dukan uvadi 3 na den od 2f tak bych asi brala, ze je to na zaklade otrub. :wink:
19. kvě 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mam radost, vaha dnes rano 77,6kg verim, ze tech 79kg byl omyl. Makam s dukanem a zase jsem si nasla cas na běh :slight_smile: vcera 3,8km za 29minut :slight_smile: nic moc, ale hrozne mi tvrdly nohy. Asi malo cukru v tele.
20. kvě 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka Informace jsou na orig. obale a jsou francouzsky, což nedávám :frowning2: A když jsem to hodila do překladače, tak z toho stejně moudrá nejsem. V obou výrobcích je 65% otrub. Asi to nebudu přehánět. Taky my vychází logické, že je to množství otrub na den a dál nic. Moc děkuji za odpověď a všem držím palce a přeju kila dolů jako po másle ( i když ho nesmíme :wink:))) ).
22. kvě 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badal ja bych si to davkovala takto, kdyz susenky tak doporucene mnozstvi a pridat malou lzicku OO ( prece jen je v susence 65% ne 100%) a kdyz bych je nejedla tak normalne otruby :slight_smile:
22. kvě 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro nováčky, kdyby tady někdo přišel a potřeboval info, já jedu dukana od pondělí a hledám nové a nové info.
našla jsem stránku s pěknou grafikou a vysvětlením dokonce i jídelákem :slight_smile:

http://wp.exact.cz/wordpress/jidelnicek/ukazkovy-jidelnicek-1-faze/pondeli-1-faze/
16. zář 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina1506 Marti chci zkusit tu nutelu z hokaido dyne chutnalo ti to?
19. zář 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka nikdy jsem ji nedělala :slight_smile:
19. zář 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka
@tina1506

Ahoj, jedu upravenou stravu, Dukanem inspirovanou, od pondělka :slight_smile:.

Jo a to jsem dvakrát i ujela a mám dvě kila dole :slight_smile:.
19. zář 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, ze bych se taky pridala? Ale nevim o teto diete nic:/ jen se mi to docela libi:slight_smile: Co tedy budete bastit v pondeli - pokud se muzu inspirovat? Chtěla bych zhubnout 5-8 kg.
19. zář 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina1506 aha ja myslela, ze to jsou tvoje fotky :slight_smile:

@orchidis sikulka ja mam od pondeli dole 3kg drzim DD :slight_smile:

@nnnadja 5-8kg je v pohode. Za me ti radim zde v diskuzi str myslim 6 vse je tam popsano, taky kousinek vys jsem davala web taky supr popsano je tam i jidelak a recepty.
Zaklad je mit doma ovesne otruby ty jis denne psenicne z tech se pece. Nejake umele sladidlo, kukuricny skrob, protein, Hodne pit vody. A co je uplne nejvic drzet vsechny 4 faze. Ja zhubla z 82kg na 73,9kg a byla taak stastna, ze jsem se na to vys*ala a ted jsem zacinala s 80,4kg takze je treba opravdu projit vsechny faze. Ja chci dat dolu 10kg mit 69-68kg tak uvidim :slight_smile:
19. zář 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. zář 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tina1506 jj to mam nastudovane a v zalozkach :slight_smile:
21. zář 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dukana je naprostá špička. Funguje na 100% - vyzkoušela i moje matka - chronická jojo efektová dietářka a už asi 3 roky se drží, jí všechno, jen si dává 1 dukanový den. Vřele doporučuji všem, kteří rádi jí, nechtějí cvičit. Skvělé recepty najdete u slováků, tam jsou holky šikovnější než u nás - co se experimentů na téma klasika v dukana kabátě týče. Špeky vám odtečou, nemá smysl se vážit, jen měřte a nepropadejte panice, když se to zhruba za měsíc zastaví, vydržte a budete jak modelky :slight_smile: Knížky bych nekupovala, jsou to vyhozené peníze. Kdo chce mohu zaslat mailem výtažek - to podstatné z knih co se principu týče, recepty si stejně najde každý sám podle svých chutí..
26. zář 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidovky Mohla bych poprosit o info na mail? V IP :slight_smile:
28. zář 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pomoooc :frowning2: Co je BZ, BD, 2/2, 5/5? Právě jsem objevila Vaši diskuzi a zaujalo mě, kolik Vás je spokojeno s touto dietou. Potřebuju dát dolů 10 kg a trochu se nastartovat s nějakým pohybem, tak doufám, že to půjde... :slight_smile:
28. zář 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc tady s tím neumím zacházet, kdo chce info, ať si napíše na můj mail: zappa.03@hotmail.com, ráda pošlu shrnutí diety + recepty. Tady ruším účet. Klára
28. zář 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka
@tina1506 Holky, moc prosím o radu... Můžu v 1.fázi sojové maso?
Nechce se ke mně někdo přidat? Ve středu bych chtěla začít :slight_smile:
29. zář 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skritkova ja soju nejim,ale co jsem nasla tak nax 50g za tyden a BZD = bilkovinozeleninovy den, BD bilkovinny den
2/2 nebo 5/5 jsou dny jak to dodrzovat muzes 1/1 az 5/5 v praxi prvni cislo jsou dny ciste jen bilkovyny loneno dny vcetne zeleniny. Takze kdyz si to das trebas 2/2 tak 2 dny jis jen bilkoviny a pak 2 dny zasebou bilkoviny se zelninou :slight_smile:
29. zář 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka Moc děkuji, jsi zlatá :dizzy_face: Dnes začínám :slight_smile: Akorát nevím, kolik dní mám jet 1. fázi, když chci dolů 12kg (10 je minimum :grinning: ), myslíš, že těch 5? A ořechy a semínka asi nemůžu, co? Už se těším, až budu moct přidat zeleninu .
30. zář 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skritkova doporučuji ti přečíst si celé tyto stránky http://wp.exact.cz/wordpress/zasady-dukanovy-diety-2/1-ofenzivni-faze/ mají tam dukanovu dietu krásně zpracovanou včetně jídeláku na týden v každé fázi. máš tam seznam co jíst a co v žádním případě, jako jsou semínka a ořechy to máš samej tuk, a ty se chceš tuku zbavit :wink: 5 Dní je maximum co se má první fáze držet a je vhodná, pokud chceš dát dolů 20kg a více, já, když jsem chtěla 8-10kg tak bylo ideál drže 1F 2 dny já si jí dala 3 dny, aby mi to pak líp vyšlo na víkend. 5dní je protebe už moc, už ve středu budeš chtít zeleninu a zbytečně porušíš. není důležité zhubnout v 1F 5kg a pak zbytek, je důležité držet to pravidelně a jít s váhou dolů pomalu.
Za mě základní pravidla, ktrerá se mi osvědčila a váha šla krásně dolů každý den.
- Mít v kuchyni nebo v práci pořád skleničku s vodou a popíjet . za den 2litry. nepít narychlo půl litru protože si vzpomenu, že jsem nepila, ne je třeba celej den po troškách.
- určitě nezapomínat na otruby a nepřekračovat množství - nezdá se to, ale jsou tučne.
- jíst pořádné porce, dukan není o 5ti jídlech za den a hrst toho a hrst tamtoho. dukan je, že se jí pořád, kdy chceš a co chceš v rámci pravidel. čím víc jíš tím líp. já si kolikrát v 10 večer udělala čínu, jen tak kuřecí masko na pánvi a hubla jsem krásně.
jakmile přejdeš z 1F na 2F a po 2 dnech se zvážiš nevyšiluj, že šla váha nahoru, v zelenině je spousta vody a ta se ti dostává do těla a zadržuje se, jak přejdeš na BD den tak z tebe voda zase odejde, takže nejlepší je vážit se vždy v BD dnech a nejlépe třebas středa ráno mám poslední BD zvážím se, změřím se, pak dám 2 dny BZD, pak zad dva dny bd tak ten druhy den ráno se zase zvážím, v BZD dnech budeš většinou těžší,
důležitý je taky se i měřit. na váze můžeš mít stejně, ale na cm i 5cm dole :wink:
30. zář 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozinka Jsi zlatá :dizzy_face: Moc děkuju za informace. Projela jsem si ty stránky a jsou super, všechno je tam tak hezky ucelený a člověk si konečně udělá obrázek co a jak. Dnes jedu 1. den 1. fáze a musím říct, že super :wink: Vůbec nejsem nafouklá, cítím se lehčí už teď :slight_smile: Nakoupila jsem si vše potřebné a hurá do dalších dní, snad mi ten optimismus vydrží. Jo, jen mám místo pšeničných otrub špaldové, tak snad to neva :slight_smile:
30. zář 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skritkova otruby mas mit ovesne OO ty jis denne a psenicne PO s tema peces. Myslim si, ze spaldove jsou spatne, ale nevim
30. zář 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, než se prokoušu všemi komentáři bude mi to chvíli trvat :slight_smile: Ale musím Vám hned na začátku napsat, že Dukanova dieta opravdu funguje na 100 procent :slight_smile: Jsem spokojená a to i po tom, co jsem přestala ditu držet, jde váha stál dolů :slight_smile: Takže tuhle dietu doporučuji... Za rok a něco jsem shodila 47 kg a váha stále klesá :slight_smile: Přidávám porovnávací foto... Markéta
15. říj 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@makinka88 Ahojky, klobouk dolů. Opravdu paráda.
Můžu se prosím zeptat? Ta Dukanova dieta, to jsou ty pytlíčky?
Děkuji
16. říj 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kader nene to nejsou žádné pytlíčky, ale bílkovinová dieta :slight_smile:
19. říj 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím. Ráda bych Dukanovu dietu také držela. Potřebuji dát dolů minimálně 40 kg (holt jsem jedlík a těhotenství a tak nějak jsem mooooc přibrala za poslední 3 roky). Dají se ty otruby sehnat třeba i v Tescu? Budu ráda za jakoukoli radu. Také budu ráda, když se někdo přidá anebo se k někomu přidám. :slight_smile:
21. říj 2014 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek