• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dukanova dieta - změna životního stylu

2. května 2017 
@narutka Ja o to uvazuju, ze se na ni vrhnu po dovolene, ale musim to jeste poradne nastudovat. Ty ji drzis?
2. črc 2015 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova chcela som ale ked som uz bola rozhodnuta dostala som take cudne info ze som z toho bola jelen... tak musim studovat dalej a robim klasiku zatial po 2 faze teda pocas 2 fazy prejdem na schody, tak nejak som pochopila, je to ako 2 faza, prijatelnejsia forma :-/
2. črc 2015 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky , prosím vás, byla jsem na stránkach polskych dukanova Dieta,chtěla jsem si udělat ten hubnoucí graf,ale nemůžu se v těch stránkách vyznat, mohla by jsi mi to nějak blíž popsat,kde to tam najdu, dík martina 2.fáze
27. zář 2015 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem dukanovku držela jednou, po prvním dítěti, když dceři byl 1 rok. Chtěla jsem zhubnout do plesových šatů. Při své výšce 150cm jsem tehdy měla 76kg a po 3 měsících intenzivní diety jsem shodila 14kg, pak už jsem to občas i šidila. Ke kafi jsem si i párkrát dala dia sušenku, ale váhu jsem si stále držela na 62kg úžasných 9měsíců, než jsem přišla opět do jiného stavu. Teď jsem 2 roky pop porodu a nemůžu se k tomu nějak dokopat. Jsem šíleně unavená a příprava těch dukanovek mě ubíjela, a proto si každý den říkám, zítra začnu... a stále nic :fearful: Potřebuji nakopnout, prtože při dvou dětech jsem i strašně zlenivěla, mám více práce v domácnosti, starosti s jejich výchovou, protože jsou to oba strašní vzteklouni :frowning2: a někdy mě to ubíjí. Máte některá nějaký pozitivní náboj, jak se k tomu opět vrátit, a pořád to neodkládat??? Nyní mám 69kg :rolling_eyes:
6. lis 2015 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já Vám doporučuji, pokud jste na FB, zařadit se do skupinky: https://www.facebook.com/groups/731284053559816/
Jsou tam holky, které už mají po 4 fázi a je to hodně zmáknutá stránka. Hodně tam radí a podobně. Jinak já začínám podruhé, blbec jsem to zařezala po II fázi a to byla chyba - vše se vrátilo. Letos jsem si to načasovala, že ovoce už stihnu ve III fázi na květen (tudíž jahody a třešně mi neuniknou) :slight_smile:
6. led 2016 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarabacek Mám jeden krásný pozitivní náboj - takto vypadá jedna dukanka (níže jsem uvedla stánečku na FB) Od léta z 92kg myslím na 56kg bez cvičení....je dostatečný? :slight_smile:
6. led 2016 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@anitramov75 Perfektní práce :astonished: to zírám....
Já už začala od pondělka, chtěla jsem si ještě užít svátky :grinning:
A chtěla bych se zeptat, zda se Vám zmenšily i prsa a o kolik. Děkuji a už víc nehubněte, jen udržujte, takhle Vám to sluší :wink:
6. led 2016 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nejsem já :slight_smile: Já psala, že je to jedna holčina, která takhle krásně zhubla :slight_smile:
7. led 2016 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anitramov75 Aha, tak to jo :grinning: špatně jsem si to přečetla, ale i tak je to krásné :slight_smile:
7. led 2016 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo chce začít, začněte již teď....trošku jsem měla v hlavě kalkul, mám ráda ovoce, tudíž jak začnete teď, tak první a druhá fáze Vám vyjde tak do dubna - tudíž chytíte třetí fázi pěkně na třešně, jahody i na dovolené v létě nebudete strádat. Přiznám se, že termín začátku jsem pečlivě plánovala. Držela jsem jí již 1x a zhubla jsem cca 20kg, nedodržela jsem do konce 3 a 4 fázi a kg jsou zpět....tak apeluji, opravdu je nutno dodržet. V dnešní době netu jsme téměř všichni na FB, nahoře jsem uváděla stránku, kde jsou moc milé ženy, které Vám na vše odpoví a všechny už mají po 4 fázi....zkušenosti jak s DD, tak Vám zodpoví i ohledně otázky zdraví....cholesterol že šel dolů a pod....jen kdo má problém s ledvinami by neměl dietu držet. Doporučuji ještě používat papírky na moč - musí tam být indikace na bílkovinu, to si měřit tak cca 1x za týden, neměla by vám moc vyletět (růžová barva). Já si hlídala minule i teď překyselení organismu tímto způsobem. Spousta rad, které jsem nevěděla poprvé....I a II fáze mléko pouze 0,5%, ne jiné....atd atd....
9. led 2016 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tu někdo, kdo začal s Dukankou? Držím jí 6 dní a mám dole 3,2kg, ale 2 dny už stagnuji. Má někdo podobné zkušenosti? Lucka :slight_smile:
13. led 2016 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, toto je u dukanky normální, když nejdou kg dolů, tak jdou cm a to je důležitější! Jinak bys měla jít cca 1kg/týdně....kdo jde s vyšší váhy, může více :slight_smile:
14. led 2016 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ještě, Luci, doufám, že bereš nějaké multivitamíny (ideální pro diabetiky - bez cukru). :slight_smile:
14. led 2016 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se to konečně hlo. Zítra držím poslední de (9) první fáze. Já jsem šla ze 100kg při 180cm. Teď mám 95,5kg, takže jsem naprosto spokojena :slight_smile: Multivitamíny beru každý den. Díky :slight_smile:
15. led 2016 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavec Ze začátku se tělo odvodňuje, proto tak krásný úbytek!!! Blahopřeji a vydržet. Doporučuji Ti na FB skupinku "DUKANKY NOVÝ ZAČIATOK" https://www.facebook.com/groups/731284053559816/?fref=ts, Slovenské dukanky jsou lepší jak naše....tak šup do toho....hodně je tam komunikuje, radí, recepty lítají vzduchem :slight_smile:
16. led 2016 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem se přidala, moc děkuju za tip :slight_smile:
16. led 2016 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavec Vůbec není zač :slight_smile:
17. led 2016 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to je skvělá práce :dizzy_face: :dizzy_face: moc Vám gratuluji k takovým úspěchůmm
23. led 2016 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
27. led 2016 ve 14:38 • lula2016
@lula2016 Tak za mě protein z DM drogerie, cena , myslím, 178Kč, kupuji bez příchutě a maximální spokojenost. Určitě udělá stejnou službu jako ty fitness a jen za nižší cenu. mají i s přichutí, ale ty nekupuji.
27. led 2016 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anitramov75 ...kolih je za tuto cenu??? Já koupila v lékárně Protifar (225g), také bez příchuti, stál kolem 250kč...
19. únor 2016 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.jen pro motivaci.za 3 měsíce mám 13 kg dole.občas hřešim jinak by to bylo víc.ale jsem spokojena a jedu dal. :slight_smile:
11. dub 2016 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky dneska jsem zacala a musim rict ze sem porad nacpana miluju ryby a maso takze veskera spokojenost jen ten tvaroh me trapi...byla bych strasne rada kdybyste se semnou podelily o informace jak to bylo u vas a kolik jste shodily?nechce se mi tomu verit....vyborne jidla a v neimezenem mnozstvi a tolik kg dole?zazrak???
1. čer 2016 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula93 Já tomu také nemohla věřit. držím od ledna - občas trochu zahřeším, ale zase se vrátím zpět k Dukanovi. Hlavně se cítím dobře a netrpím hlady!!! Mám dole 17kg, říkám si, že bych to zaokrouhlila na 20 :slight_smile: Držím všem palce!!!!!!!
2. čer 2016 ve 03:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alik25 je já taky od ledna 17kg.ted jsem na to docela s...a.ale chci aspoň 23 takže jedu dal :slight_smile:
2. čer 2016 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, držím dukanku fakt svědomitě 4 týdny. Mam dole 5 kg, cítím se skve. Po dvou týdnech jsem ale začala krvácet mimo cyklus, ačkoli beru HA. Stále to trvá, gynekoložka má dovolenou, na pohotovost nechci, na internetu samé děsivé zprávy o rakovině. Nemáte někdo podobnou zkušenost, že by to bylo tou dietou? Docela by mě to uklidnilo. Děkuji vám.
5. čer 2016 ve 13:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teprve dneska jsem objevila tuto diskuzi :slight_smile: Už se těším jak si počtu :slight_smile: :slight_smile:
26. led v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych DD teď začít... :slight_smile: jak jste na tom??
5. dub ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mám otázečku, jak dlouho jste kdo byl v 2.fázi a kolik šlo dolů? Moc díky za odpovědi.. :slight_smile:
5. dub v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim vas! Ja drzim dukana becely mesic a mam dole 5kg a citim se skve! Do vytouzene vahy mam jeste velmi daleko, ale vaha stale klesa..za me spokojenost :slight_smile:
2. kvě v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek